collapse

Autor Wątek: Jakie macie zainteresowania  (Przeczytany 329 razy)

hempel

• Jr. Member
  • **
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
Jakie macie zainteresowania
« dnia: Kwiecień 27, 2019, 11:28:32 am »
Jakie macie na co dzień zainteresowania? Czym się pasjonujecie oprócz finansów rzecz jasna?

johny

• Jr. Member
  • **
Odp: Jakie macie zainteresowania
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 29, 2019, 02:31:03 pm »
Jakie macie na co dzień zainteresowania? Czym się pasjonujecie oprócz finansów rzecz jasna?

Dość nietypowe bo

zbieranie znaczków - kiedyś dużo osób interesowało się filatelistyką obecnie jednak nie mam praktycznie nikogo wśród moich znajomych, który by się tym pasjonował
historia XIIV wiecznej Europy
Jak równiez gra na pianinie- rodzice zapisali mnie na  naukę gry w szkole podstawowej, na początku nie chciałem na to chodzić, jednak teraz jestem im wdzięczny, bo gra taka potrafi naprawdę relaksować. https://pianostore.pl/pl/producer/YAMAHA/3

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2019, 01:08:58 pm wysłana przez johny »

mtbe

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 28, 2019, 04:37:59 pm »
Ja lubie podrozowac. Wlasnie zastanawiam sie nad jakas wycieczka gdzies do krajow Dalekiej Azji. Byl tam moze ktos z Was?

Ciekawe czy na wlasna reke da rade zorganizowac taki wyjazd.

natalia

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 28, 2019, 10:01:39 pm »
Podrozowanie to chyba jedna z najciekawszych pasji jakie mozna sobie wymarzyc. Nic chyba nie daje tak duzo pozytywnej energii jak zwiedzenie jakiegos zakatka swiata o ktorym wczesniej mozna bylo tylko uslyszec. Dla niektorych ogladanie programow telewizyjnych o tej tematyce to to samo co podrozowanie, takie opinie juz slyszalam parokrotnie z ust ludzi. Nie moge sie z tym zgodzic poniewaz jest ogromna roznica miedzy ogladaniem, a doswiadczaniem :) Odnosnie tego czy da rade zorganizowac taki wyjazd na wlasna reke .. bez wiekszego doswiadczenia to raczej nie rzucalabym sie na tak gleboka wode. Wez pod uwage jedno ograniczenie jakim jest bariera jezykowa. Niestety na miejscu nie wiele osob mowi po angielksu dlatego bez tlumacza sie nie obedzie. Jedynie w kwestiach logistycznych jak przejazd pociagiem poradzisz sobie gdyz na automatach z biletami sa napisy po angielsku. To samo sie tyczy przejazdu pociagiem. Ciekawostka z pewnoscia bedzie takze fakt, ze ulice nie maja nazw (oprocz najwiekszych) dlatego potrzebny bedzie gotowy adres by pokazac go chociazby taksowkarzowi. Sporo sie mozna naczytac o organizacji tego we wlasnym zakresie, natomiast prawde mowiac szybciej bedzie poszukac pod haslem japonia biuro podróży swojego szczecia. Biur organizujacych takie wycieczki jest kilka m.in. https://ryoko.pl/ wiec zobacz jak to sie kalkuluje.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2019, 11:22:25 pm wysłana przez natalia »

* Polecane pożyczki

* Polecane