collapse

Autor Wątek: Jaka szansa ma kredyt hipoteczny z rentą  (Przeczytany 2881 razy)

Kurka

• Newbie
  • *
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
Jaka szansa ma kredyt hipoteczny z rentą
« dnia: Czerwiec 22, 2015, 03:53:42 pm »
Witam

Czy ktoś z was spotkał się z tym, aby bank dawał kredyt mieszkaniowy jeżeli osoba jest na rencie (jest to renta socjalna+ rodzinna+ zasiłek sierocy, razem ok 1800zł na rękę). Mój mąż jest na rencie, ma na czas określony, do kolejnej komisji zostało mu 3 lata. Ja zarabiam 1500zł netto, umowa o prace na 5 lat. Brak innych zobowiązań w banku. Mąż dwa razy brał kredyt gotówkowy (małe kwoty) w PKO BP i z tym nie było problemu.
Aha dodam, że mieli byśmy 50% wkładu własnego tj 70tysięcy i chcielibyśmy dobrać drugie tyle ew. 50 tys.

Myślicie, ze mamy jakiekolwiek szanse?

Pozdrawiam

Mariusz11

• Newbie
  • *
    • Aasa
Odp: Jaka szansa ma kredyt hipoteczny z rentą
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 18, 2018, 10:38:46 am »
Nie bierz kredytów człowieku, władujesz się potem się nie wypłacisz.
newbielink:https://aasadlabiznesu.pl [nonactive]

Klaudia147

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 23, 2018, 01:52:26 pm »
Szczerze powiem , że kiepsko to wygląda .. ale próbujcie. Wiem , że jeśli ktoś jest po 50 roku życia to skracają czas ratalny o 5 lat , także raty są większe :P
Fajny artykuł o trądziku różowatym: newbielink:https://www.moja-ostroleka.pl/art/1520758183/acnerose-na-tradzik-rozowaty [nonactive]

kryskbr

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 27, 2018, 12:15:30 pm »
może być problem, bo kredyt chcecie zapewne zaciągnąć na więcej, niż 3 lata, a renta jest przyznana tylko na te 3, podobnie z Twoją pracą, nie ma umowy na czas nieokreślony, ale próbujcie.
ale tak poza tym, to teraz się zmieniły przepisy prawa pracy i nie wiem, czy umowa na 5 lat, jeśli wcześniej wykonywałaś te same obowiązki i byłaś na tym samym stanowisku, nie przechodzi w świetle prawa automatycznie na czas nieokreślony.

* Polecane pożyczki

* Polecane