collapse

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Kredyty konsolidacyjne forum / Odp: Opinie i koszty - kredyt konsolidacyjny w Millenium Bank
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Irek bank dnia Sierpień 23, 2017, 05:06:10 pm »
Millennium na ogół ma dobre oferty. Myślę, że w przypadku kredytu konsolidacyjnego też tak będzie.
Nie będzie, a tak jest :) Sprawdziłem to właśnie. Ale też znam dobrze Millenium bank i miałem kilka pożyczek w tym banku. Oferta kredytu konsolidacyjnego jest bardzo dobra tak jak pozostałe o czym już napisałeś. Bardzo mi się podoba, że oferują możliwość obniżenia marży dla klientów posiadających konto i kartę debetową w Banku Millenium. A także
korzystny okres kredytowania wynoszący nawet do 30 lat.
2
Kredyty konsolidacyjne forum / Odp: Wniosek o kredyt konsolidacyjny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Irek bank dnia Sierpień 23, 2017, 04:57:32 pm »
Zawsze jeśli mamyoferte jakiegoś kredytu obojętnie jakiego czy to będzie konsolidacyjny czy inny to wniosek znajdziemy na stronie banku...
To chyba oczywiste (przynajmniej dla mnie) , że sprawdzamy takie rzeczy na stronach banku. Tyle jest już tu opinii na ten temat, że chyba już każdy kto tu zajrzy będzie wiedział gdzie ma szukać wniosku do wysłania :D :D
3
Kredyty konsolidacyjne forum / Odp: Kredyt konsolidacyjny w Tmobile - jakie koszty i opinie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Irek bank dnia Sierpień 23, 2017, 04:52:03 pm »
Kiedy czytałem o kredycie konsolidacyjnym w t-mobile zaskoczyła mnie informacja,że każdy może ubiegać się o konsolidację swoich zadłużeń. To bardzo dobra wiadomość. Do tego jeszcze ograniczenie formalności do minimum. O tym też słyszałam od znajomego, że w t-mobile cały proces trwa szybko. Taki kredyt to ja rozumiem...a nie wymaganie nie wiadomo jakie i stos formalności. jak to czasem bywa. :D
4
Kredyty konsolidacyjne forum / Odp: Kredyt konsolidacyjny w Akredo - opinie klientów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Irek bank dnia Sierpień 23, 2017, 04:42:44 pm »
To prawda są chyba najlepsi i na każdym forum czy innych stronach widnieją takie właśnie opinie o Akredo. Zadowoleni klienci doceniają to doradztwo. Wysyłają wnioski nawet do 12 banków. A decyzję kredytową można otrzymać do 24h.
Jest to bardzo wygodny i prosty sposób na uzyskanie kredytu konsolidacyjnego idealnego i dopasowanego przy kosztach nawet takich jak bezpośrednio w banku.
5
Kredyty konsolidacyjne forum / Odp: Kredyt konsolidacyjny w BPH koszty i opinie klientów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Irek bank dnia Sierpień 23, 2017, 04:34:37 pm »
Od dawna wiadomo, że najlepszym rozwiązaniem jest wysłanie wniosku aby dowiedzieć się konkretnie na co się przygotować. Kalkulator daje nam tylko przybliżone koszty i nie jest to tak dokładne. Oczywiście można z niego skorzystać sam też korzystam. Ale to będą tylko poglądowe koszty kredytu konsolidacyjnego w tym przypadku.
Duży atut tej oferty to szybkość załatwienia kredytu do 120.000 pln.
6
Kredyty konsolidacyjne forum / Odp: Kredyt konsolidacyjny w Getin Banku. KOSZTY i OPINIE KLIENTÓW
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Irek bank dnia Sierpień 23, 2017, 03:29:46 pm »
Nie tak dawno bo około tydzień temu moja siostra brała kredyt konsolidacyjny właśnie w getin banku. Także jestem na bieżąco z ta ofertą. Sam jej tez doradziłem aby wysłała wniosek do tego banku. I z trzech wysłanych wniosków to właśnie oferta przedstawiona przez getin bank okazała się najkorzystniejsza między innymi pod względem kosztów.
Ciekaw bylem czy w ostatnim czasie ktoś zdecydował się na kredyt konsolidacyjny w Getin banku. I mam tez takie pytanie. @Rahu ile twoja siostra czekała na rozpatrzenie wniosku?? I ogólnie ile cały ten proces trwał u niej? Bo nie wiem czy to zależy od indywidualnych sytuacji czy tez  jest na to określony jakiś czas i to podobnie wygląda u wszystkich z różnicą np kilku dni.
7
Kredyty konsolidacyjne forum / Odp: Kredyt konsolidacyjny w mBanku opinie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Irek bank dnia Sierpień 23, 2017, 03:23:09 pm »
No jest dobrym bankiem i jak pamietam w poprzednich latach bardzo oplacało sie wziac u nich kredyt konsolidacyjny.
Od jakiegoś czasu nie mam żadnych informacji o tej ofercie. Po opiniach innych mogę wnioskować, że nadal jest to dobra oferta. Ale jak zwykle wolę się upewnić ;) Może ktoś przybliży jak to teraz się kształtuje w mBanku. Mogą to być jakieś ogólne informacje lub tez konkrety :)   
8
Kredyty konsolidacyjne forum / Odp: Kredyt konsolidacyjny santander consumer bank-jaka oferta?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Irek bank dnia Sierpień 23, 2017, 03:16:48 pm »
Wasze spostrzeżenia i opinie o tym kredycie bardzo mi się podobają i może będą dla mnie przydatne gdybym się zdecydował akurat na kredyt konsolidacyjny w Santander consumer bank. W ogóle często zwracam uwagę na opinie innych klientów bo jest to dla mnie bardzo istotne przy wyborze kredytu czy tez pożyczki. Widzę też, że większość
uważa, że koszty tego kredytu konsolidacyjnego nie są zbyt wysokie. Również bardzo ważna kwestia! 
9
Kredyty konsolidacyjne forum / Odp: Jakie koszty kredytu konsolidacyjnego w Deutsche banku ?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Irek bank dnia Sierpień 23, 2017, 03:10:52 pm »
Moją uwagę także przykuła @rahu bo jest naprawdę dobra! Mało tego w rankingach często widziałem ją w pierwszej trójce najlepszych ofert. To też świadczy o tym, że musi sie tam opłacać. O kosztach kredytu konsolidacyjnego w Deutsche banku nie mam konkretnych informacji. Ale tez zamierzam skorzystać z kalkulatora i sprawdzić jak to będzie wyglądało w moim przypadku.
10
Kredyty konsolidacyjne forum / Odp: Kredyt konsolidacyjny na 100 000 złotych w PKO BP - KOSZTY I OPINIE
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Irek bank dnia Sierpień 23, 2017, 02:59:15 pm »
Fakt- konsolidacja w pko jest korzystna. Ale ja tak uważam już od dawna. Mam tu na myśli nie tylko kredyt konsolidacyjny ale także inne kredyty w tym banku. Teraz zerknąłem na ofertę aby sprawdzić jak to wygląda na dzień dzisiejszy. Można tam dostać nawet do 120 tysięcy zł pożyczki konsolidacyjnej wraz z kredytowanymi kosztami. No ciekawe bardzo. 
Strony: [1] 2 3 ... 10

* Polecane pożyczki

* Polecane