collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Ursos

Strony: 1 2 [3]
31
Potrzebuje pożyczki / Odp: Pożyczka na raty 5000 zł
« dnia: Czerwiec 11, 2019, 09:21:10 am »
Kwota nie jest w sumie taka wysoka. Orientuj się w możliwości wzięcia pożyczki prywatnej. Jest wiele serwisów społecznościowych, które pośredniczą w kontakcie z osobami, które chcą pożyczyć pieniądze oraz osobami, które tych pożyczek udzielają
Na stronie poniżej jest kilka informacji o tym jak wziąć bezpiecznie taką pożyczkę.
http://grybow24.pl/2017/09/w-czym-pozyczka-online-przewyzsza-inne-zrodla-finansowania/

32
Pożyczki bez bik forum opinie / Odp: Polo pożyczka -jakie koszty i opinie?
« dnia: Czerwiec 06, 2019, 07:38:27 am »
A czy często zdarzają się problemy przy spłacie w Polo pożyczka ? Chodzi mi o to jak u was to wygląda. Bo słyszałem że to bardzo dobra pożyczka. Ale jeśli się pojawiają jakieś problemy to chyba to z winy klienta bo to on nie spłaca pożyczki a nie wina firmy. Czy ktoś myśli inaczej?

Bo zwykle jest to z winy klienta a nie z winy firmy. Jesli ktoś nie zastanawia się czy będzie w stanie spłacić pożyczke ale bierze nierozważnie to potem niech nie płacze, ze ma problemy z jej spłatą. Firma polożyczka z tego co wiem daje możliwość refinansowania, ale warto byłoby się dowiedzieć w firmie o tą opcję. No i koniecznie sprawdzić ich warunki bo nie zawsze refinansowanie jest takie korzystne jak firma twierdzi.

W sieci są poza tym poradniki co robić jak znajdziesz się już w spirali zadłużenia.  https://pozyczkaportal.pl/w-spirali-zadluzenia-co-robic/

33
W zasadzie kazda firma obecnie patrzy się na bik. To,ze firma jest prywatna nie znaczy nic. Niektóre jednak firmy decydują sie na udzielenie pożyczek osobom, które maja negatywne wpisy. Najłatwiej jest w przypadku pożyczki na krotki czas w niskiej kwocie. Trudniej może być natomiast jeśli chcemy pożyczyć wieksza kwotę pożyczki na dłużej.
https://pozyczkaportal.pl/nowe-chwilowki-zestawienie-pozabankowych/
Ze swojej strony polecam zacząć od
lendon
wandoo
moneyman
szybkiej gotówki
czy od extra portfel

34
Pożyczki bankowe opinie / Odp: Pko kredyt dla firm -jakie opinie?
« dnia: Maj 23, 2019, 11:46:59 am »
Nie jest to obecnie najlepsza oferta pożyczek dla firm. Warto porównać sobie pożyczkę w innych firmach. Korzystając przy tym
ze wspomnianych for kredytowych
w porównaniach pożyczek
no i samodzielnie wczytać się w warunki pożyczki bo jeśli pożyczka jest dobra dla jednej firmy to niekoniecznie będzie tak samo dobra dla drugiej firmy

Trzeba również wziąć pod uwagę ryzyko związane ze spłątą kredytu oraz się ubezpieczyć.
http://www.pulspracy.pl/czy-pozyczka-na-biznes-to-dobry-pomysl/

35
Jak wyjść z długów / Odp: Długi - jak je spłacić
« dnia: Maj 23, 2019, 11:42:12 am »
Opcji jest bardzo wiele i tak naprawdę wszystko zalezy od konkretnej sytuacji

Refinansowanie
Konsolidacja
Zmiana warunków kredytu  - jest to możliwe, wiele firm sie na to godzi bo firmie tak samo zależy na tym aby pożyczka została spłącona, windykacja i komornik w koncu kosztuje i może nie pozwolić na odzyskanie całego długu
Pożyczka od rodziny
Poprawnie zarobków

Najlepsza jest jednak tutaj prewencja. Przed wzięciem pożyczki dobrze zastanowić się nad swoją kondycją finansową oraz przemyśleć, czy spłata pożyczki nie będzie dla nas problematyczna.
http://mojszmal.pl/firma-pozyczkowa-to-niekoniecznie-parabank/

36
Kalkulatory takie faktycznie są pomocne, jednak musimy mieć świadomość, ze to co pokazuja NIE ZAWSZE pokrywa się z rzeczywistością. Każdy bank ma inny przelicznik zdolności i to na przyklad, ze mamy kiepską zdolność w jednym banku nie znaczy, ze będziemy mieli kiepską zdolność w drugim .W jednym banku mogą chcieć nam dać na przykład pożyczke o 30% niższą niż w drugim.

Jeśli nie orientujemy się tak dobrze w sprawach finansowych, w tym co oferują banki to dobrze jest zastanowić się nad skorzystaniem z pomocy doradcy kredytowego, który podpowie jakie pożyczki są dobre, jakie nie. Jakie mają obecnie najlepsze oprocentowanie.
W sieci również jest wiele dobrych porównywarek.
https://pozyczkaportal.pl/zdolnosc-kredytowa-sprawdzic-obliczyc-zwiekszyc/

37
Teoretycznie tak, w praktyce jednak to jest zbyt mało. O ile wzięcie jakiegoś sprzętu na raty jest korzystne w przypadku jeśli bierze się kredyt gotówkowy, to kredyt na dom jest już o wiele większym zobowiazaniem oraz wymagana jest całkiem spora zdolnośc kredytowa.
Polecam
mieć duży wkład własny
zmienić pracę z umowa na stan nieokreślony
oraz najlepiej jeśli bierze się kredyt we dwoje

38
Kredyt mieszkaniowy forum / Odp: Te wszystkie rankingi to ściema...
« dnia: Luty 21, 2019, 03:20:28 pm »
W sumie się zgadzam. Rankingi maja sens, jeśli chcemy wziąć kredyt gotówkowy, ewentualnie chwilówkę. Jednak kredyt hipoteczny to o wiele bardziej skomplikowana sprawa oraz nie wystarczy wejść na ranking aby wybrac. Zależy to od
naszej zdolności kredytowej
naszych obciążeń finansowych
naszego wieku.

Tak więc najlepiej jest skontaktować się z doradcą.

39
Moim zdaniem jednak firma ma kilka wad:

długi formularz- wypelnienie tego formularza może wprawić człowiek w irytację
krótki okres kredytowania pożyczek
no i firma kontroluje nas w kilku bazach pożyczek. Tak wiec jesli przykładowo mamy wpisy w bik, musimy liczyć się z odmową udzielenia pożyczki.

40
Na pewno plusem będzie tutaj łatwość wzięcia pożyczki w firmie.  Nie trzeba tutaj dostarczać żadnych dodatkowych dokumentów.Firma nie wymaga wskazania poręczyciela, nie wymagają również dostarczania informacji o dochodach z pracy. Dzięki temu można zaoszczędzić dużo czasu i pożyczka udzielana jest praktycznie natychmiastowo.

Minusem jest tutaj jedyna forma wypłaty pieniędzy w postaci przelewu na konto....Nie jest możliwe uzyskanie pieniędzy z ręki do reki.

41
Aktualnie jest to jedna z lepszych darmowych pożyczek, jakie mozna wziąć. Z uwagi na to, ze można tam pożyczyc prawie 3000 zł na 30 dni. Jesli w tym czasie spłacimy pożyczke, nie będziemy musieli liczyć się praktycznie z żadnymi kosztami....


Plusem jest tutaj równiez na pewno opcja refinansowania pożyczki. Jeśli z róznych powodów będziemy mieli problem ze spłatą zaciągniętej pożyczki, firma umożliwi nam wzięcie kolejnej pożyczki, która sprawi, że raty będa mniejsze.

42
Pożyczka ta bez wątpienia ma kilka swoich plusów:

wysoka kwota pierwszej pożyczki. Mozna dostać w jej ramach prawie 3000 zł.
Bezpłatna pożyczka dla nowych klientów. I to jedna z wyższych w branży.
Szybka decyzja kredytowa. W większości przypadków mozna dostać pożyczkę praktycznie od razu.

Wadą tutaj na pewno będzie koszt pozyczek innych niż ta pierwsza darmowa. Tak więc jeśli bym się decydował na firmę to jedynie jeśli chodzi o szybkie pożyczki. Ale nie na dłużej.

Polecam jednak jeszcze zastanowić się nad pożyczkami społecznościowymi. Mają lepsze oprocentowanie i dłuzszy okres spłaty
https://www.pierwszapozyczka.pl/pozyczki-pozabankowe-szybkie-pieniadze-bez-zbednych-formalnosci/

Na pewno plusem tutaj jest możliwośc uzyskania kasy szybko.

Strony: 1 2 [3]

* Polecane pożyczki

* Polecane