collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Ursos

Strony: 1 [2]
16
Kalkulatory takie faktycznie są pomocne, jednak musimy mieć świadomość, ze to co pokazuja NIE ZAWSZE pokrywa się z rzeczywistością. Każdy bank ma inny przelicznik zdolności i to na przyklad, ze mamy kiepską zdolność w jednym banku nie znaczy, ze będziemy mieli kiepską zdolność w drugim .W jednym banku mogą chcieć nam dać na przykład pożyczke o 30% niższą niż w drugim.

Jeśli nie orientujemy się tak dobrze w sprawach finansowych, w tym co oferują banki to dobrze jest zastanowić się nad skorzystaniem z pomocy doradcy kredytowego, który podpowie jakie pożyczki są dobre, jakie nie. Jakie mają obecnie najlepsze oprocentowanie.
W sieci również jest wiele dobrych porównywarek.
https://pozyczkaportal.pl/zdolnosc-kredytowa-sprawdzic-obliczyc-zwiekszyc/

17
Teoretycznie tak, w praktyce jednak to jest zbyt mało. O ile wzięcie jakiegoś sprzętu na raty jest korzystne w przypadku jeśli bierze się kredyt gotówkowy, to kredyt na dom jest już o wiele większym zobowiazaniem oraz wymagana jest całkiem spora zdolnośc kredytowa.
Polecam
mieć duży wkład własny
zmienić pracę z umowa na stan nieokreślony
oraz najlepiej jeśli bierze się kredyt we dwoje

18
Kredyt mieszkaniowy forum / Odp: Te wszystkie rankingi to ściema...
« dnia: Luty 21, 2019, 03:20:28 pm »
W sumie się zgadzam. Rankingi maja sens, jeśli chcemy wziąć kredyt gotówkowy, ewentualnie chwilówkę. Jednak kredyt hipoteczny to o wiele bardziej skomplikowana sprawa oraz nie wystarczy wejść na ranking aby wybrac. Zależy to od
naszej zdolności kredytowej
naszych obciążeń finansowych
naszego wieku.

Tak więc najlepiej jest skontaktować się z doradcą.

19
Moim zdaniem jednak firma ma kilka wad:

długi formularz- wypelnienie tego formularza może wprawić człowiek w irytację
krótki okres kredytowania pożyczek
no i firma kontroluje nas w kilku bazach pożyczek. Tak wiec jesli przykładowo mamy wpisy w bik, musimy liczyć się z odmową udzielenia pożyczki.

20
Na pewno plusem będzie tutaj łatwość wzięcia pożyczki w firmie.  Nie trzeba tutaj dostarczać żadnych dodatkowych dokumentów.Firma nie wymaga wskazania poręczyciela, nie wymagają również dostarczania informacji o dochodach z pracy. Dzięki temu można zaoszczędzić dużo czasu i pożyczka udzielana jest praktycznie natychmiastowo.

Minusem jest tutaj jedyna forma wypłaty pieniędzy w postaci przelewu na konto....Nie jest możliwe uzyskanie pieniędzy z ręki do reki.

21
Aktualnie jest to jedna z lepszych darmowych pożyczek, jakie mozna wziąć. Z uwagi na to, ze można tam pożyczyc prawie 3000 zł na 30 dni. Jesli w tym czasie spłacimy pożyczke, nie będziemy musieli liczyć się praktycznie z żadnymi kosztami....


Plusem jest tutaj równiez na pewno opcja refinansowania pożyczki. Jeśli z róznych powodów będziemy mieli problem ze spłatą zaciągniętej pożyczki, firma umożliwi nam wzięcie kolejnej pożyczki, która sprawi, że raty będa mniejsze.

22
Pożyczka ta bez wątpienia ma kilka swoich plusów:

wysoka kwota pierwszej pożyczki. Mozna dostać w jej ramach prawie 3000 zł.
Bezpłatna pożyczka dla nowych klientów. I to jedna z wyższych w branży.
Szybka decyzja kredytowa. W większości przypadków mozna dostać pożyczkę praktycznie od razu.

Wadą tutaj na pewno będzie koszt pozyczek innych niż ta pierwsza darmowa. Tak więc jeśli bym się decydował na firmę to jedynie jeśli chodzi o szybkie pożyczki. Ale nie na dłużej.

Strony: 1 [2]

* Polecane pożyczki

* Polecane