collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Eddy

Strony: [1]
1
Opinie o kontach bankowych / Odp: eKonto w mBanku opinie i opłaty
« dnia: Kwiecień 25, 2016, 02:17:37 pm »
Bank jest ogólnie spoko, bardzo profesjonalny, ale z tego co widzę to powoli zaczynają wprowadzać coraz więcej, coraz wyższych prowizji. To już nie jest ten sam mBank z przed lat, zaczęła się już wielkobankowa polityka.

Zgadzam się, najbardziej mnie dobija opłata za kartę kiedy z niej nie korzystasz zbyt często i śmieszne oprocentowanie podstawowego ekonta. Na subkoncie emax plus jest już lepiej, ale i tak są lepsze oferty na rynku. Osobiście nadal mam tam konto tylko z przyzwyczajenia wpływa mi tam wypłata itd i nie chce mi się tego zmieniać. Podejrzewam, że dużo klientów myśli tak jak ja i oni to wiedzą :)

2
Zdolność kredytowa / Odp: Sprawdź zdolność kredytową kredyt hipoteczny
« dnia: Kwiecień 25, 2016, 02:13:06 pm »
Kalkulatory poglądowo są ok, ale najlepiej po prostu iść do banku z PIT z ostatniego roku i na pewno to będzie bardziej miarodajne.

Tak, ale trzeba pamiętać, że częste odpytywanie/sprawdzanie swojej zdolności kredytowej obniża nasz ranking (score). Według mnie to jest bez sensu, ale tak to działa. Także radzę ostrożnie podchodzić do sprawdzania i nie szaleć :) bo rundka po okolicznych bankach i sprawdzanie zdolności w każdym z nich może nam nie wyjść na dobre.

Strony: [1]

* Polecane pożyczki

* Polecane