collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - annaa

Strony: [1]
1
@Irek bank, bo Millenium to bezproblemowy bank :D A grunt to zadowolenie klienta. W tym przypadku jakim jest pożyczka gotówkowa w Millenium da sie to zauważyć od razu. Dobre warunki to i klient zadowolony.
Każdy bank tak jak millenium chce aby klient miał jak najlepszą opinie o pożyczkach gotówkowych czy tez innych produktach. Bo jeśli opinia jest dobra to w tedy więcej osób wybierze pożyczkę w tym banku. Moi znajomi często polecają mi pożyczkę gotówkową w Millenium z której oczywiście sami też juz korzystali co najmniej raz.

2
Ale tak szczerze kto to wszystko czyta umowę,regulaminy jak bierze kredyt? Bo chyba mało jest takich osób co dokładnie czytają umowę np co ma kilka stron. Zazwyczaj pomijamy to ewentualnie zerkniemy i podpisujemy.
Jest to ważne każdy o tym wie ale mimo to robimy inaczej. A wiadomo, że pan czy pani w banku też nie powie nam wszystkiego tylko raczej mówią to co nas przekona i zachęci do skorzystania z kredytu. O pożyczce gotówkowej w paribas mogę napisać, że nie słyszałam negatywnych opinii.

3
Pożyczki bankowe opinie / Odp: Opinie o pożyczce w Banku BPH
« dnia: Grudzień 12, 2017, 11:11:20 am »
Ja to się nie znam za bardzo na tych wszystkich pożyczkach bankowych i jak sprawdzam to każda wydaje mi się być korzystna :D Ale tą w banku bph udało mi się poznać bardzo dokładnie gdyż z niej korzystałem. I jakoś specjalnie nie szukałam długo pożyczki. Z polecenia sprawdziłam bank bph umówiłam się na spotkanie, oferta została mi przedstawiona. Wszystko było w porządku to skorzystałam :)

4
Mnóstwo mamy opinii o kredytach, pożyczkach w euro banu. Ja zawsze traktuje opinie innych klientów jako takie wstępne rozeznanie i jest to dla mnie ważne bo jak jest dużo pozytywów to świadczy o tym, że dany kredyt jest dobry. I ten w Eurobanku jest tego przykładem bo jak widzimy jest sporo o tym, że koszty nie są tu duże i dzięki temu jest sporo posiadaczy tego kredytu.
Podobnie jak ja bo też tak podchodzę do opinii:) Można się jednak bardzo dużo dowiedzieć z opinii innych praktycznie wszystkiego co by nas interesowało o pożyczce. Ale jednak trzeba pamiętać aby nie traktować tych opinii jako jedyne kryterium przy wyborze pożyczki. jak chcemy wziąć pożyczkę w Euro banku to warto też umówić się z konsultantem bankowym w tedy dowiemy się rzetelnych i potwierdzonych informacji . 

5
Nie powinno być raczej obaw w przypadku pożyczki gotówkowej bzwbk bo opinie maja przekonujące.Mnie one przekonują i mogła bym skorzystać z tej pożyczki bez obaw pomimo, że nigdy wcześniej styczności z bankiem bzwbk nie miałam. Fajnie by było gdyby mi ktoś napisał jeszcze jaki jest czas oczekiwania na pożyczkę w tym banku?


6
Wiadomo, że koszty są bardzo istotne przy każdej pożyczce i tu chyba się każdy z tym zgodzi. Pewnie nawet większość zwraca uwagę na koszty pożyczki. A jeśli chodzi o te w Credit Agricole to tez słyszałem, że nie są duże-podobnie jak tu piszecie w swoich opiniach. Sprawdzić też sprawdzałem ich warunki i stwierdzam, że wyglądają dobrze. A jest ktoś kto nie dawno miał pożyczkę gotówkową w Credit Agricole? 

7
Widać, że większość z was korzysta z tych kalkulatorów. I nawet nie złe opinie są na ten temat. Zdarzyło i mi się korzystać z takiego kalkulatora. Jest to jakieś ułatwienie w kwestiach obliczeń kosztów. Może macie jakieś swoje stonki z kalkulatorami z których najczęściej korzystacie? Jak tak to chętnie sprawdzę i podeślijcie linki lub namiary na takie strony.

8
Getin bank ma dobrą ofertę pożyczki gotówkowej. A co za tym idzie ma sporo cech takich jak Kwota kredytu do 200 000 zł, Szybka decyzja kredytowa, Elastyczny okres kredytowania do 10 lat, Gotówkę można przeznaczyć na dowolny cel.
Do mnie to przemawia nawet bardzo. Miałam kiedyś pożyczkę gotówkową w Getin banku i nie mogę napisać nic negatywnego na jej temat bo wszystko było w porządku pod każdym względem.

9
koszty każdej pożyczki kredytu uzaleśżnieone są od oprocentowania i RRSO. Pozatym bardo ważny jest też czas na jaki kredyt zostaje nam udzielony. Za taka samą kwote kredytu jedni będą mieli taka rate, ia inni, co wezmą go na dwa razy dłuższy okres czasu, będa mieli niższa, ale w końcowym podsumowaniu spłacą więcej/ towłaśnie wylicza się na podstawie RRSO i oprocentowania. Najbardziej opłacasie spłacić kredyt jak najszybciej,
No wiec jakie to oprocentowanie i RRso mamy w przypadku pożyczki w PKAO? O koszty pożyczki nie pytam bo z kosztami jest tak, że zawsze są różne. I najlepiej jest je obliczać indywidualnie samemu albo wysłać wniosek do banku.
Chociaż w większości opinii widzę, że piszecie o kosztach niskich tej pożyczki. To też jest już jakaś pomocna informacja. 

10
Skoro koszty pożyczki gotówkowej w city handlowy nie są wysokie to powiedzcie mi jakie jest tam oprocentowanie obecnie?? Bo ja się nie orientuje jak to wygląda u nich. Słyszałem ,że podobno nie jest wysokie ale wiecie jak to jest zawsze lepiej się upewnić. Czekam na jakieś konkrety. 

11
Tak,tak, tak mBank ma świetne opinie o swoich pożyczkach gotówkowych ale nie tylko bo o innych produktach także;)
Widać to praktycznie na każdym forum i stronach dotyczących mBanku. Ja się z tym zgadzam. Bo też bardzo mi odpowiadają warunki jakie oferują. Wniosek naprawdę warto wysłać jeśli potrzebujemy pożyczki gotówkowej!

12
Pożyczki bankowe opinie / Odp: Pożyczka gotówkowa. W jakim banku najlepiej?
« dnia: Grudzień 09, 2017, 01:08:53 pm »
Skorzystanie z doradztwa jest dobrym rozwiązaniem masz racje. Ale samemu tez można sobie wybrać dobry kredyt. Wystarczy tylko chcieć i poświecić trochę czasu. Mamy wiele stron z rankingami i ofertami. Poprzeglądać, wysłać parę wniosków i zobaczyć co ciekawego nam przedstawią. Dla mnie znaleźć dobry kredyt dla siebie to nie jest jakiś duzy problem i nie muszę korzystać z dodatkowej pomocy:) Ale to juz zależy od nas samych.

13
Jestem trochę w temacie kredytu konsolidacyjnego w Alior banku i z tego co przeczytałem nie dawno to oferują tam gotówkę na dowolny cel. Nawet jak się wejdzie na stronę Aliora to od razu mamy taki komunikat o gotówce na dowolny cel .Nie musiałem za specjalnie poszukiwać. Od razu rzuciło mi się w oczy. 

Strony: [1]

* Polecane pożyczki

* Polecane