collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - johny

Strony: [1] 2 3 ... 6
1
Jak oszczędzać / Promocje na konta w bankach
« dnia: Wrzesień 30, 2020, 07:20:21 am »
Jakie banki mają obecnie promocje na założenie sobie u nich konta?

2
Jak oszczędzać / Odp: Drukarnia w Łodzi
« dnia: Wrzesień 28, 2020, 07:02:16 am »
Oj i to wiele.Sam raczej nie sugeruję się gdzie znajduje się dana drukarnia. Obecnie wiekszość drukarni ma mozliwośc realizacji zamówienia online. I jest to dla mnie po prostu najwygodniejsze Zlecam wydruk online oraz mam to wszystko z głowy.

Ze swojej strony polecam drukarnię w Krakowie https://drukcyfrowy.krakow.pl/oferta-drukarni/druk-kopert/

dobra jakosć wydruków
szybka realizacja zlecenia
jak również dobry kontakt ( drukarnia ma swoje studio graficzne, możę pomóc w zaprojektowaniu materiałów reklamowych na jakich Wam zależy).

3
Jak oszczędzać / Prezenty dla klientów na święta
« dnia: Wrzesień 17, 2020, 08:35:26 am »
Chciałbym w grudniu w ramach podziękowania za współpracę  wręczyć kilku firmom jakieś  paczuszki, prezenty  polecacie coś ciekawego?

4
Jak oszczędzać / Odp: Kraków gabinet protetyczny
« dnia: Wrzesień 09, 2020, 10:57:52 am »
Polecam gabinet na ulicy Batorego. Ostatnio wstawiałem tam szóstkę i nie mogę o nic niczego złego napisać. Wiadomo, ze usługi protetyczne swoje kosztują ale nie żałuje bo ząb praktycznie wcale sie nie wyrożnia spoza innych Poza tym mają dobre terminy.

Miałem do wyboru jeszcze wstawienie implantu. Ale doszedłem do wniosku, ze skoro mam własne korzenie to nie ma sensu pakować się w implanty (szczególnie, ze jest to jeszcze większy koszt)

Daję kontakt jak coś https://studiose.med.pl/protetyka/

5
Sam ostatnio brałem raty na dwa sprzęty do domu w dwóch róznych sklepach
robot kuchenny
jak również pralka z suszarką

Dwa banki udzielające rat. W obu przypadkach nie musialem dostarczac żadnej informacji o dochodach. Wszystko odbywało się na oświadczenie. Widocznie w przypadku takich mniejszych kwot banki się w to nie bawią.

W przypadku większych kwot moze być z tym problem. Ze swojej strony polecam skontaktować sie z doradcą finansowym, który doradzi, co robić. Polecam tego doradcę z Łodzi https://lodzkiekspert.pl/kredyty/kredyt-firmowy/

6
Jak oszczędzać / Odp: Łupiez pstry jak z nim walczyć
« dnia: Wrzesień 03, 2020, 09:45:20 am »
No i co mamy Ci tutaj doradzić? NIe wiem czy jest to dobre forum na takie pytania. Polecam zadać je na forum medycznym, ewentualnie wybrac się do lekarza. Możesz zapisac się do dermatologa albo chociazby wybrać się do lekarza rodzinnego, który pokieruje Cię dalej. Bo przyczyn moze być wiele
łuszczyca
zmiany alergiczne
poparzenie słoneczne
łupież pstry
Sam miałem swego czasu właśnie łupież pstry. Ale aby wprowadzić odpowiednie leczenie, musisz byc zdiagnozowany. A zdiagnozować łupież pstry może u Ciebie lekarz. https://zabrze.com.pl/is,szampon-na-lupiez-pstry---jakie-kosmetyki-na-lupiez-pstry-wybrac,270925,918888.html

7
Jak oszczędzać / Wynajęcie samochodu w Gdańsku. Jaka wypożyczalnia?
« dnia: Wrzesień 02, 2020, 12:37:04 pm »
Najlepiej w Śródmieściu, ale mogę ewentualnie podjechać jeżeli oferta będzie ciekawa.
Samochód do załatwienia kilku spraw w Gdańsku na trzy dni. Koniecznie sprawny i jakiś reprezentacyjny, aby to nie była jakaś mała wersja, opcja. Ktoś już to może przerabiał?

8
Jak oszczędzać / Odp: Firma w własny etat
« dnia: Wrzesień 01, 2020, 11:53:08 am »
Ja sie na to zdecydowałem. Pracę miałem zmianową, więc dało się pogodzić załatwianie spraw firmowych. Niestety i tak czasu było mało i firma raczej stała. Dopiero po odejściu z etatu zadziało się coś więcej.
Nie wyobrażam sobie prowadzenia firmy na etacie, w którym mam sztywno wyznaczone godziny - no nie da się ;) No chyba, że to jakaś działalność w której nie musisz kontaktować się z klientami w godzinach pracy i możesz sobie spokojnie działać po godzinach np. krawcowa dorywczo. Jak się ma dzieci to już w ogóle kaplica z czasem, bo ile można pracować po nocach.

Jeśli chodzi o samą firmę, to jest mozliwośc założenia jej również przez internet:
https://pik-ksiegowosc.pl/jak-zarejestrowac-firme-przez-internet/

Więcej informacji na tej stronie.

9
Jak oszczędzać / Odp: Franczyzna czy warto w to wchodzić
« dnia: Wrzesień 01, 2020, 11:32:43 am »
Na pewno plusem jest tutaj fakt, ze działasz pod szyldem znanej marki i mozesz korzystać z ich know how. Tym samym mamy tutaj do czynienia z minimalizacją ryzyka związanego z rozpoczęciem działalności gospodarczej. Co więcej, franczyza trwa przez określony w umowie czas. Dzięki temu można sprawdzić, czy taka współpraca nam odpowiada i czy chcemy ją kontynuować.

Ze swojej strony polecam model franczyzny ems
https://xbodypoland.com/franczyza-ems-modele-biznesowe/

Jest to coś nowego a elektrostymulacja cwiczeń jest coraz bardziej popularna.

10
Jak wyjść z długów / Odp: Ogłoszenie upadłości konsumenckiej
« dnia: Sierpień 13, 2020, 08:35:05 am »
Na pewno dobrze bedzie skontaktować się z firmą, która w upadlościach się specjalizuje. Bardzo wiele osób w ciagu ostatnich lat złożyło wnioski o upadłośc, jedynie niektórym udało się ją ogłosić. I pewnie były to osoby, które korzystały z zewnętrznego wsparcia. Odrzucenia wniosku o upadłość da sie uniknąć jeśli odpowiednio wypełni się podanie oraz uzasadni się, ze jesteśmy osoba, której działania nie doprowadziły specjalnie do sytacji, w ktorej jesteśmy.

Ze swoje strony polecam skontaktowanie się z firmą Wertus. Powinni doradzić jakie mamy możliwości w zakresie ogłoszenia upadłości.

11
Jak oszczędzać / Wentylacja mechaniczna
« dnia: Sierpień 04, 2020, 12:35:42 pm »
Czy jak w podstawowym projekcie od architekta będę miał grawitacyjna a w późniejszym etapie (przed sama budowa domu) zdecyduje się ja mechaniczna to przeróbka projektu domu będzie minimalna ? I łatwa do zrobienia dla kogoś od projektowania wentylacji?

Czy ktoś moze korzystał z usług tej firmy? http://www.ultrawent.pl/ Firma oferuje rekuperację w Lublinie.

12
Jak oszczędzać / Sposoby na zbyt duże buty
« dnia: Lipiec 31, 2020, 08:14:53 am »
Zamówiłem buty które posiadają wkładke 30,5 cm. Moja stopa ma 29,5 cm. Wkladka powinna być większa o 0,5 cm jest o 1 cm.

Czy są jakieś spodoby by luz w bucie z 1 cm był 0,5 cm? Czy jest możliwość, żeby nie męczyć się z butami tylko czeprać radość w chodzenia gdy są za duże o 0,5 cm?

13
Jak oszczędzać / Oświetlenie awaryjne
« dnia: Lipiec 21, 2020, 02:58:29 pm »
Interesuje mnie kwestia montazu oświetlenia awaryjnego w firmie. Mogę prosić o kontakt z kims kto sie tym zajmuje?

14
Zdolność kredytowa / Ile trwa budowa domu
« dnia: Lipiec 21, 2020, 12:33:32 pm »
Ile trwa budowa domu?
Wiem, że to zależy od różnych przyczyn: kasy, itp. Nie spodziewam się jasnej odpowiedzi, ale jestem ciekawa jestem ile zakładacie, że będzie trwała budowa waszego domu systemem gospodarczym.

15
Kredyt mieszkaniowy forum / Ubezpieczenie mieszkania na parterze
« dnia: Lipiec 16, 2020, 08:52:07 am »
Mam mieszkanie parterowe, które planuję ubezpieczyć. Zastanawiam się nad opcją ubezpieczenia - pytanie od jakich zdarzeń? Bo teoretycznie ja nikogo nie zaleję, ale mieszkanie jest nisko i teoretycznie ktoś mógłby tam dokonać włamu. Jak oszacować czynniki ryzyka?

Strony: [1] 2 3 ... 6

* Polecane pożyczki

* Polecane