collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Antek opinie

Strony: [1] 2
1
Pożyczki bez bik forum opinie / Odp: ŁatwyKredyt opinie o pożyczce
« dnia: Czerwiec 21, 2017, 08:02:55 pm »
O ile się nie mylę to Łatwy kredyt jest internetową pożyczką. Więc wystarczy wejść na stronę i tam powinien być wniosek do wypełnienia. resztę niezbędnych informacji również znajdziesz na stronie firmy.
Pewnie, że jest to internetowa pożyczka.
Z resztą w tych czasach chyba za bardzo sobie cenimy czas żeby biegać po firmach pożyczkowych i załatwiać pożyczki. Chociaż pewnie czasem znajdą się takie osoby co wolą osobiście to załatwić- nie mam nic przeciwko temu:)
Ale wydaje mi się, że każdemu wygodniej jest to załatwić przez internet.
A jeszcze jak mamy tak niskie koszty i dobre warunki jak w łatwy kredyt to nie pozostaje nic innego jak wysłać wniosek. Korzystałem i wiem, że to się opłaca.

2
Pożyczki bez bik forum opinie / Odp: Jakie koszty i opinie o pożyczce Takto?
« dnia: Czerwiec 21, 2017, 05:16:07 pm »
Chciałem sie dowiedzieć nieco więcej o takto. Wiem już, że koszty nie są duże tak tu piszecie:)
Podoba mi się ten fakt. A jeszcze chciałem zapytać czy oni sprawdzają bik? Jakie są szanse na pożyczkę w takto jeśli ma się wpis w bik. W takiej sytuacji od razu jest się skreślonym i nie ma sensu wysyłać wniosku? 
Bo jak wiem to zależy od firmy wszystko. 

3
Pożyczki bez bik forum opinie / Odp: Koszty i opinie i Smart pożyczka
« dnia: Czerwiec 21, 2017, 05:04:58 pm »
Tego typu firmy nie dzwonią do pracodawcy  . Przynajmniej ja sie nie spotkałem nigdy  z czymś takim żeby jakaś kol wiek chwilowka dzwoniła do pracodawcy  . A jeśli chodzi  o smart pozyczke to maja naprawde dobra oferte .
Sprawdzałem i mnie zainteresowała . Zastanawiam sie czy nie skorzystać z niej . Koszty  moim zdaniem nie sa
jakies bardzo  wysokie no i faktycznie pierwszym razem można pożyczyc maksymalnie 600 złotych  - ale mi taka kwota jak najbardziej odpowiada.
I dobrze, że nie dzwonią do pracodawcy ale pewny nie jestem czy wszystkie chwilówki tak postępują. Wydaje mi się, że niektóre firmy mogą dzwonić...
Wracając do smart pożyczki to pod tym względem są w porządku i oczywiście nie tylko pod tym. Bo jak już wiele z was pisało w opiniach, że mają niskie koszty i to prawda. Też widziałem faktycznie są niskie.

4
Przyznam, że dobrze się złożyło, że tu zajrzałem bo udało mi się dostać w Panda money bardzo tanią pożyczkę. Już wiem skąd te wszystkie opinie o niskich kosztach w Panda Money! Teraz sam się przekonałem jak tu jest tanio.
Jeśli ktoś poszukuje pożyczki na wygodnych warunkach to ta będzie dobrą opcją.
Długa zastanawiać się nie trzeba bo nie ma nad czym jak oferta jest dobra.   

5
Tak, pożyczkodawca generalnie deklaruje, że rejestr Biura Informacji Kredytowej jest brany pod uwagę przy ocenie wiarygodności kredytowej, jak również może być miejscem, do którego informacja o naszym zobowiązaniu zostanie przekazana. Składając wniosek do getbucks warto wziąć to pod uwagę. KRD też sprawdzają! Nie dawno się dowiedziałem od znajomego który wysyłał do nich wniosek.

6
Czytałem o finansowo ale nie korzystałem. Nie wiem jakoś nie jestem do końca jeszcze przekonany co do tej pożyczki. Może za mało mam informacji na ten moment. Musze poczytać więcej opinii innych klientów może w tedy bardziej mnie przekonają do siebie. Finansowo to pożyczki od osób prywatnych a jak do tej pory nie korzystałem jeszcze z takich. Może dlatego mam jakieś obawy.

7
Cóż mogę powiedzieć o pożyczce ofin? Z pewnością mogę stwierdzić, że jest bezkonkurencyjną pożyczka pod względem kosztów ;D Jeszcze nie spotkałam klienta który byłby nie zadowolony z tej pożyczki. Ta firma naprawdę potrafi zadbać o swoich klientów. Dlatego wielu z nich decyduję się na kolejne pożyczki w ofin.
Prawda jest to co napisałaś bo w ostatnim czasie też się o tym przekonałem. Jest to atrakcyjna pożyczka pod względem kosztów ale nie tylko. Zanim też z niej skorzystałem to czytałem duże opinii i 99% to były pozytywne. Więc jak widzicie to naprawdę dużo. Kto czytał ten też pewnie to zauważył.
A dla tych co jeszcze nie wiedzą informuje, że jest to POŻYCZKA BEZ BIK.

8
Zazwyczaj każdy własnie się skupia na pierwszych pożyczkach.
A przecież koszty kolejnych pożyczek też są istotne dla kogoś kto chce skorzystać drugi czy trzeci raz z tej samej pożyczki.
Mi też już niestety nie przysługuje darmowa pożyczka w tani kredyt.
Podobnie jak @Joanna jestem zainteresowany kolejnymi kosztami jak to wygląda w tej firmie.

9
Także zauważyłem, że szybka gotówka cieszy się powodzeniem wśród klientów i nienaganną opinią:)
Mnie by interesowała dość spora kwota bo około 10 tysięcy. Wołał bym wziąć taką pożyczkę w banku ale niestety mi odmawiają. I pomyślałem o szybkiej gotówce. Dostanę tu taką kwotę? I na jakie koszty muszę się przygotować ewentualnie.
Niestety muszę cie rozczarować bo wszybkagotówka można dostać maksymalnie podobno 6 tysięcy. Możesz złożyć wniosek o taką kwotę lub szukać dalej innej pożyczki. To już zależy od ciebie jak wolisz.
Jeśli koniecznie potrzebujesz takiej sumy to są pożyczki gdzie oferują pożyczki na 10 tysięcy.
Nie wiem jak z kosztami jest.

10
Długo nie zastanawiałem się czy skorzystać z cashsport.
Starając się o wsparcie finansowe, nie miałem czasu prześledzić oferty innych firm zbyt dokładnie.
Warunki w Cashsport uznałem a korzystne nie dostrzegłem kosztów ukrytych i zaryzykowałem.Nie żałuję.
Bo pożyczka okazała się naprawdę dobra! Polecam każdemu kto potrzebuje wsparcia finansowego tak jak to było u mnie.

11
Bardzo szkoda, że w Miloan nie można zaciągnąć pożyczki bez bik:(
Zapewne nie tylko ja jestem niezadowolona z tego powodu.
No tak. Ale ma też swoje zalety. Poza tym nie jest przecież jedyną pożyczką na rynku więc nie ma co się załamywać. Masz tak duży wybór, że znajdziesz jeszcze nie jedną pożyczkę bez bik i być może nawet na podobnych warunkach albo i lepszych.

12
Pożyczki bez bik forum opinie / Odp: Ratka.pl opinie klientów
« dnia: Maj 10, 2017, 11:27:02 pm »
O tak każda kolejna ratka jest niższa :D
Raty w ratka są malejące. Początkowa nie chciało mi się w to wierzyć ale tak jest:D Wziąłem pożyczkę 1000 zł. Pierwsza ratka to 254zł. A cala pożyczka aż na 6 miesięcy 1506 cały koszt. Dla mnie było też to bardzo wygodne, że pożyczka była rozłożona aż na te 6 rat.

13
Co się stanie jak nie spłacę net gotówki w terminie? Są jakieś poważne konsekwencje? Chciałam się dowiedzie bo takie informacje są dość istotne dla mnie. Mam znajomą w takiej sytuacji i chciałam jej jakoś pomóc. Jak na razie jeden dzień minął od ustalonego terminu. Ale chciałam jej doradzić jakieś rozsądne rozwiązanie.
Net gotówka przewiduje dodatkowe karne odsetki-jak zawsze w takich przydawkach takie działanie jest podejmowane także w podobnych firmach w sytuacjach braku spłaty zadłużenia. Ponadto firma wysyła upomnienia w formie SMS i wezwań do zapłaty.

14
Uwaga weryfikują w BIG, KRD, ERIF. Poza tym wszystko ok.
Dobra pożyczka ale nie dla osób z negatywną historią .
A jak jest z rejestrem bik -sprawdzają czy nie?

15
Weryfikacja jest tam podobno prowadzona przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu- to prawda? Oznacza to, że w każdej chwili można złożyć wniosek i będzie on szybko rozpatrzony?
Tak decyzje można tam otrzymać  w kilka minut.
Kredito24 posiada w pełni automatyczny system analizy wniosków oraz weryfikacji klientów przez specjalną aplikację dzięki czemu deklaruje wydanie decyzji o przyznaniu bądź odmowie udzielenia pożyczki w ciągi kilku minut.

Strony: [1] 2

* Polecane pożyczki

* Polecane