collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - kontobankowe

Strony: [1]
1
Zdolność kredytowa / Odp: Brak zdolności kredytowej
« dnia: Kwiecień 11, 2017, 08:55:09 pm »
Do kalkulacji zdolności kredytowej polecam ten kalkulator rekinfinansow.pl/kalkulator-zdolnosc-kredytowa/ bo liczy tak jak bank, w który najłatwiej dostać kredyt gotówkowy.

Co do hipotecznego to trzeba już raczej szukać pomocy u doradcy kredytowego. Widziałem, ze bloger rekin finansów pomaga za darmo z tymi rzeczami.

2
Kredyt hipoteczny forum / Odp: W jakim Banku brać kredyty hipoteczne
« dnia: Kwiecień 11, 2017, 08:50:25 pm »
Najpierw to trzeba mieć jakąś wiedze o kredytach hipotecznych, jak to funkcjonuje, co to jest zdolność kredytowa, jak ją wyliczyć czy w ogóle jest szansa na kredyt. trzeba spojrzeć też czy w ogóle stać Cie na kredyt, najlepiej w kalkulatorze policzyć wielkość raty i samemu zastanowić się czy to w ogóle ma sens.

Masa wiedzy (samej wiedzy) o kredytach hipotecznych można znaleźć tutaj.

3
Kredyt hipoteczny forum / Odp: Tani kredyt hipoteczny
« dnia: Kwiecień 11, 2017, 08:43:00 pm »
To jest bzdura co mówisz rybak. Niektóre banki żerują tylko na tym, że ludzie są do nich przywiązani. PKO BP wcale nie ma najtańszych kredytów (przykładowe porównanie rekina finansów rekinfinansow.pl/kredyt-hipoteczny/) a mimo, to ludzie korzystają z ich oferty kredytów mieszkaniowych.

Trzeba pamiętać, że każdy bank inaczej liczy trochę zdolność kredytową i inaczej klasyfikuje ryzyko. Dla jednych dany bank może być tańszy niż dla drugiego ale ogólnie niektóre banki sa zawsze droższe niż inne.

4
Opinie o kontach bankowych / Odp: Konto firmowe
« dnia: Lipiec 08, 2016, 09:25:51 pm »
Zobacz sobie na tym blogu porównanie ponad 10 różnych kont bankowych. Właściwie to tylko 4-5 jest godnych uwagi. Porównanie robi też przedsiębiorca więc można zadać mu także szczegółowe pytanie co do funkcjonalności i opłat szczegółowych.

5
3 zł za kartę i bez haczyków tak wynika z tej recenzji wymarzonego konta. Mają nowy system bankowy dopiero się dowiedziałam. Mam to konto od paru dni i przyjemnie mnie zaskoczyło jeśli chodzi o system bankowy. Jest szyki. apka mobilna też daje możliwości np. zakładania lokat co jest rzadkością (np. konto w bzwbk nie ma takiej możliwości). Co do opłat ukrytych to na razie nie trafiłam na takowe.

6
Opinie o kontach bankowych / Odp: Opinie o Smart Koncie w Smart Banku
« dnia: Lipiec 08, 2016, 09:16:36 pm »
Najświeższa recenzja i opinie o Smart Koncie w Smart Banku. Wszystkie ukryte opłaty zostały ujawnione a mankamenty uwidocznione. Warto przeczytać opinię Rekina Finansów o smart koncie przed założeniem jakiegokolwiek rachunku w tym banku. 

Wszystko ma swoje plusy i minusy.

Pozdrownionka  ;)

7
Jak oszczędzać / Najlepszy ranking lokat bankowych
« dnia: Lipiec 08, 2016, 09:08:08 pm »
Jaki jest waszym zdaniem najlepszy ranking lokat bankowych? Podawajcie proszę dlaczego waszym zdaniem jest najlepszy. szczególnie, że teraz posucha jeśli chodzi o dobrze oprocentowane depozyty.

Ja cenię sobie na przykład ]ranking lokat bankowych Rekina Finansów bo wiem że polecę tylko To z czego sam korzysta i wyłapuje wszystkie kruczki. Żadnych polisolokat czy lokat strukturyzowanych przez które ludzie tracą pieniądze. Dlatego tak bardzo lubię to porównanie lokat terminowych rekina.

Podawajcie swoje typy :)

Strony: [1]

* Polecane pożyczki

* Polecane