collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - tyski

Strony: [1] 2
1
Jak oszczędzać / Kupno mieszkania we Wrocławiu
« dnia: Marzec 04, 2019, 07:07:25 am »
Co sądzicie o możliwości kupienia mieszkania we Wrocławiu?

Czy Waszym zdaniem to dobra inwestycja?

2
Jak oszczędzać / Ubezpieczenie na życie
« dnia: Czerwiec 27, 2018, 07:31:58 am »
Co sądzicie o ubezpieczeniu sie na życie? Czy inwestujecie w takie ubezpieczenie? Jeśli tak to gdzie konkretnie jesteście ubezpieczeni?

3
Jak oszczędzać / Szukam agregatu prądotwórczego do firmy
« dnia: Lipiec 01, 2016, 08:22:17 am »
Witam. Czy ktoś z Was równiez ma problem z brakiem prądu w gniazdkach raz na jakiś czas? U nas firma dosłownie staje. Jaki agregat prądotwórczy wybrać?

4
Opinie o kontach bankowych / Szukam zegarka na co dzień do 1000 zł
« dnia: Czerwiec 10, 2016, 10:05:47 am »
Nie wiem czy jest to dobre miejsce ale jeśli nie to wybaczcie. Chodzi mianowicie o to,ze szukam dla siebie jakiegoś konkretnego modelu zegarka na co dzień. W budżecie jak w temacie.

Doradzicie?

5
Potrzebuje pożyczki / Gdzie po sprzęt na raty
« dnia: Maj 17, 2016, 12:22:31 pm »
Witam. Obecnie jestem na etapie kupowania sprzętu do miezkania bo mam mały remont. W jakim sklepie mają dobre oferty sprzedazy sprzętu na raty? Moze ktoś podpowie?

6
Jak oszczędzać / Elegancki zegarek do garnitur
« dnia: Marzec 23, 2016, 07:44:04 am »
Panowie zadaję pytanie tutaj bo za bardzo nie mam się kogo zapytać. Jaki zegarek do garnituru w cenie do 1000 zł polecacie ? Znajdzie się cos porządnego?

7
Jak oszczędzać / Inwestowanie w złoto - wasze opinie?
« dnia: Grudzień 03, 2015, 10:53:26 am »
Co powiecie o tym, aby część środków zainwestować w złoto? Jakie formy inwestowania w złoto przynoszą najkorzystniejsze rezultaty?

8
Doradcy do kredytów hipotecznych / Wynajęcie biura w Warszawie
« dnia: Listopad 27, 2015, 10:19:07 am »
Nasza firma przymierza się do uruchomienia przedstawicielstwa w Warszawie. Szukamy miejsca pod biuro - najlepiej gdzieś w centrum, z dobrym adresem.
Działalność usługowa - branża finansowa.
Możecie polecić coś w tym zakresie?

9
Kredyt hipoteczny forum / Kredyt we franakch szwajcarskich
« dnia: Listopad 27, 2015, 10:16:00 am »
Z tego co widzę, to wkrótce powstanie jakiś nowy portal dotyczących kredytów we frankach szwajcarskich: http://kredytwefrankach.pl/

10
Gdzie zazwyczaj kupujecie franki do spłaty kredytu w tej walucie? Pytam, bo odkąd cena franka wzrosła oglądam dokładnie po kilka każdą wydaną złotówkę.

11
Kredyt hipoteczny forum / Remont mieszkania - jaki wybrać kredyt ?
« dnia: Czerwiec 04, 2015, 06:57:41 am »
Potrzebuje pożyczyć 40 tys. złotych na remont. Ze zdolnością kredytową nie powinno być problemu ale zastanawiam się co byłoby lepsze. Zwykły kredyt gotówkowy czy pożyczka hipoteczna.

Czy dużo jest załatwiania z pożyczką hipoteczną? Czy potrzebny jest tam rzeczoznawca?

12
Kredyt hipoteczny forum / Czy kredyt hipoteczny wyklucza wyjazd na wakacje?
« dnia: Kwiecień 27, 2015, 12:39:15 pm »
Waham się czy brać kredyt hipoteczny, bo boję się, że przez to będę musiał ponosić wiele wyrzeczeń. Zastanawiam się, czy powinienem się o niego starać już teraz, jak chce żona, czy lepiej poczekać na po wakacjach, tak, żebyśmy ostatni raz mogli pojechać na takie prawdziwe wczasy. Chciałbym odwiedzić Santorini.
Jak to jest z tym kredytem? Czy jak się zadłużyliście to dalej jeździcie na wakacje i korzystacie z uroków życia czy raczej musicie sobie wielu rzeczy odmawiać? Bo już nie wiem, co robić i jakie argumenty wyciągać w dyskusji.

13
Chcemy skorzystać z dofinansowania z programu Mieszkanie dla Młodych. Nie wiecie, jaki deweloper w Trójmieście z tym współpracuje? Gdzie szukać takich mieszkań?

14
Tak abym mógł zarządzać relacjami z klientem. Wiedział na jakim etapie jest dana sprawa, abym logistycznie był bardziej wydajny... Znacie może taki soft? Wiem, że są... ale chodzi mi konkretnie o taki z funkcjonalnościami o których piszę.

15
Myślę, że to mógłbny być dobry biznes, ale zastanawiam się, jakie warunki musze spełniac, aby móc robić to legalnie. Na jakie kursy czy szkolenia warto zrobić? Na co zwracać uwagę?

Strony: [1] 2

* Polecane pożyczki

* Polecane