collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - marta

Strony: [1]
1
Witam, znajdę gdzieś w internecie kalkulator który pomoże mi wyliczyc kredyt korzystając z programu mieszkanie dla młodych? Może ktoś zna adres takiej stronki? :) Będę wdzięczna za pomoc :)

2
Mieszkanie dla Młodych forum / Start programu MDM
« dnia: Styczeń 27, 2014, 05:40:35 am »
Witam, kiedy wystartuję ten słynny następca rodziny na swoim? :) Mam tu oczywiście na myśli program mieszkanie dla młodych. Można już składac wnioski o dopłatę?

3
Mieszkanie dla Młodych forum / Para bez ślubu a MDM
« dnia: Styczeń 27, 2014, 05:38:50 am »
Witam, jestem w związku z partnerem, ale nie mamy ślubu i na razie nie zamierzamy się pobrac, ze względów finansowych, czy w tej sytuacji możemy skorzystac z dopłaty?

4
Mieszkanie dla Młodych forum / Program MDM jakie typy mieszkań?
« dnia: Styczeń 27, 2014, 05:36:38 am »
Witam, gdzie mogę znaleźc informację na temat mieszkań które będą obejmowały dopłaty od państwa w programie MDM? Chodzi mi tu konkretnie o typy mieszkań, czy będą to tylko lokale mieszkalne czy będzie to jakiś szerszy zakres wyboru?

5
Mieszkanie dla Młodych forum / Wybór dewelopera
« dnia: Styczeń 27, 2014, 05:33:29 am »
Witam, jak wybrac dewelopera który umożliwi nam kupno mieszkania, jednocześnie udostępniając możliwośc skorzystania z dopłaty w programie mieszkanie dla młodych? Jest jakaś strona z usługami takich deweloperów?

6
Mieszkanie dla Młodych forum / Czas trwania programu MDM
« dnia: Styczeń 27, 2014, 05:30:09 am »
Witam, w jakich latach można ubiegac się o dopłatę w programie mieszkanie dla młodych? Orientuję się ktoś może jak długo będzie można starac się o dopłatę od państwa?

7
Mieszkanie dla Młodych forum / Koszta programu MDM?
« dnia: Styczeń 27, 2014, 05:27:32 am »
Witam, nie zastanawialiście się nigdy nad wysokością kosztów programu mieszkanie dla młodych? Skąd państwo będzie miało środki na takie dopłaty?

8
Witam, jestem posiadaczką działki budowlanej i mam ją na własnośc, i tu nasuwa się pytanie czy odgrywa to jakąś rolę jeśli starałabym się o dopłatę w programie mieszkanie dla młodych? Może mi to utrudniac lub ułatwic w jakiś sposób skorzystanie z tej dopłaty?

9
Mieszkanie dla Młodych forum / Posiadanie mieszkania w połowie, a dopłata?
« dnia: Styczeń 27, 2014, 05:20:43 am »
Witam, koleżanka posiada połowę domu jednorodzinnego, a drugiej połowy właścicielem jest jej brat, jest ona osobą samotną dostała mieszkanie w spadku, czy może skorzystac z programu mieszkanie dla młodych? Może dyskwalifikowac ją posiadanie części mieszkania?

10
Witam, dostaliśmy propozycję z mężem wniesienia wkładu budowlanego dla spółdzielni mieszkaniowej, aby później uzyskac prawo własności lokalu. Czy w takim przypadku możemy skorzystac z programu mieszkanie dla młodych?

11
Mieszkanie dla Młodych forum / Mieszkanie zakładowe
« dnia: Styczeń 24, 2014, 02:35:54 pm »
Witam, czy starając się o kupno mieszkania zakładowego możemy z mężem starac się o dopłatę w programie mieszkanie dla młodych? Wiem, że dotyczy to mieszkań z rynku pierwotnego ale może jest taka możliwośc?

12
Mieszkanie dla Młodych forum / Mieszkanie od TBS
« dnia: Styczeń 24, 2014, 02:33:31 pm »
Witam, czy mogę wykupic mieszkanie od TBS i skorzystac z dopłaty którą oferuję państwo w ramach programu mieszkanie dla młodych? Jeśli ktoś zna odpowiedź to bardzo proszę o odpowiedź.

13
Witam, czy jeśli będziemy z mężem budowac dom jednorodzinny w systemie gospodarczym, będziemy mogli sobie skorzystac z programu mieszkanie dla młodych? Czy nas to nie dotyczy?

14
Mieszkanie dla Młodych forum / Małżeństwo z rozwodnikiem a dofinansowanie
« dnia: Styczeń 24, 2014, 02:23:07 pm »
Witam, w lutym biorę ślub z mężczyzną który już był w związku małżeńskim, ale się rozwiódł, posiadał mieszkanie ale zrzekł się go na rzecz swojej byłej żony, chciałam zapytac czy w takiej sytuacji możemy starac się o dofinansowanie na zakup nowego mieszkania?

15
Mieszkanie dla Młodych forum / Adaptacja pomieszczeń niemieszkalnych
« dnia: Styczeń 24, 2014, 02:08:01 pm »
Witam, chciała bym się dowiedziec, czy mogę starac się o dofinansowanie mieszkania w wyniku adaptacji pomieszczeń niemieszkalnych takich jak np. strych?

Strony: [1]

* Polecane pożyczki

* Polecane