collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - hempel

Strony: [1] 2 3 ... 7
1
Jak wyjść z długów / Złożenie wniosku o upadłość osobistą
« dnia: Listopad 19, 2020, 10:47:13 am »
Mamy z mężem bardzo duże długi, ktorych na pewno nie będziemy w stanie spłacic z uwagi na to,ze aktualnie wszystkie raty miesięcznie są wyższe niż nasze zarobki. Dobija sie do nas windykacja i komornik. Przestaliśmy już odbierać listy od wierzycieli. W jaki sposob składa się taki wniosek? I czy jeśli oboje jesteśmy zadłuzeni to możemy jako małżeństwo złozyć jeden wniosek? Czy moze w takiej sytuacji składa się dwa wnioski?

2
Kredyt hipoteczny forum / Odp: Kredyt hipoteczny bez wkladu wlasnego
« dnia: Listopad 09, 2020, 12:04:56 pm »
Sa dwie opcje. Mianowicie albo ten nieszczesny wkład własny albo zabezpieczenie kredytu druga nieruchomością. Nieruchomość musi mieć jasny status prawny oraz nie może mieć na sobie innych hipotek. Bank musi mieć zabezpieczenie, bez takiego zabezpieczenia nie zechce udzielić kredytu. Zresztą pomimo niskich stóp procentowych, banki wcale juz tak chętnie nie dają kredytów hipotecznych. Trzeba po prostu pokazać, ze będziemy w stanie kredyt spłacac oraz jesteśmy bezpiecznymi kredytobiorcami.

Ze swojej strony polecam skontaktowanie się w tej sprawie z doradcą kredytowym Samodzielnie czasami trudno jest wybrać najlepszą opcję. Ten doradca powinien Wam pomóc https://lodzkiekspert.pl/kredyty/kredyt-hipoteczny/ .

3
Jak oszczędzać / Odp: Outsourcing it w Warszawie
« dnia: Listopad 03, 2020, 11:53:30 am »
Polecam skontaktowanie się z firmą Dreamteam;
http://dreamiteam.pl/  - na stronie są na nich namiary.
Firma godna polecenia, profesjonalni i znający się na rzeczy fachowcy, sprawna i szybka pomoc, bardzo dobry kontakt.  Współpracuję z nimi od dłuzszego czasu, nigdy nie miałem zadnych problemów

Poza tym na tle wielu innych firm jest bardzo korzystnie cenowo.

4
Jak wyjść z długów / Oddalenie wniosku o upadłośc konsumencką
« dnia: Wrzesień 08, 2020, 07:56:16 am »
W jakich sytuacjach jest możliwe oddalenie wniosku o upadłośc konsumencką? Czy jest możliwe ponowne zlożenie wniosku po oddaleniu?

5
Jak oszczędzać / Dobra drukarnia z Łodzi
« dnia: Marzec 05, 2020, 08:53:11 am »
Szykuje nam się spore zamówienie materiałów reklamowych do firmy i z tego powodu szukam dobrej drukarni, najlepiej z Łodzi w której mozna to zlecić.

Kogo polecicie?

6
Jak oszczędzać / Odp: Domowa siłownia
« dnia: Luty 28, 2020, 11:28:32 am »
Ostatnio wkręciłem się w trening dość poważnie i już mi się powoli sprzęt przestaje mieścić w kanciapie - widocznie będe musial sobie zorganizowac nowe pomieszczenie na siłownie, mam już plany na piwnicę.  Dużo rzeczy kupowałem internetowo ze sklepu Spokey.  Ostatnio mój zakup od nich rowerek treningowy, polecam bo obecnie mają tam niezłe promocje na rowerki. . Świetna sprawa, dobry sposób na rozgrzewkę przed treningiem ciężarkami.

Poza tym lepiej jest na takim jeździć niż na dworze jak pogoda jest brzydka.

7
Zdolność kredytowa / Prowadzenie spółki z oo w Łodzi
« dnia: Luty 02, 2020, 11:13:40 am »
Szukam dobrego biura rachunkowego do prowadzenia spółki.

Kogo polecicie?

8
Jak oszczędzać / Jaka dobra kamera bezprzewodowa
« dnia: Styczeń 31, 2020, 11:42:13 am »
Szukam konkretnej kamery bezprzewodowej tak aby moc umieścić ją przed budynkiem firmowym

Jaki konkretny model polecicie?

9
Jak oszczędzać / Polecicie ciekawe ksiazki?
« dnia: Styczeń 31, 2020, 09:59:08 am »
Co obecnie czytacie?

Polecicie jakieś ciekawe pozycje, po które warto jest sięgnąć?

10
Jak oszczędzać / Odp: Szukam sali konferencyjnej
« dnia: Styczeń 27, 2020, 07:44:53 am »
Na ważne wydarzenie w firmie.

Możecie polecić jakieś dobre sale w północnej Polsce?

Jaka okolica? Bo mozesz równie dobrze szukać sali w okolicach Gdańska jak i w okolicach Międzyzdrojów. Ze swojej strony polecam pałac Hanza - miejsce w okolicy Borów Tucholskich z dobrym dojazdem z Torunia, Bydgoszcza jak równięż i Warszawy. Dobrze przystosowane do organizowania konferencji i ze smaczną kuchnią.
Sale konferencyjne Bydgoszcz
Obecnie mają kilka dobrych sal konferencyjnych tak wiec jest opcja zorganizowania mniejszej i wiekszej konferencji Na miejscu jest również hotel, w którym mozna przenocować uczestników:


11
Jak oszczędzać / Drukarnia w Łodzi
« dnia: Styczeń 24, 2020, 09:27:46 am »
Szukam drukarni w Łodzi do realizacji zamówień firmowych. U kogo polecicie zamówić ulotki oraz wizytówki?

12
Pożyczki bankowe opinie / Odp: Ktory z bankow nie sprawdza bik ?
« dnia: Styczeń 22, 2020, 10:31:39 am »
Nie ma obecnie banków, które nie sprawdzają bik.

Banki praktycznie zawsze zorientuja sie jak wyglada tam nasza sytuacja - zanim bank wyśle propozycję nowej karty kredytowej, w pierwszej kolejności zweryfikuje, kto potencjalnie taką kartą mógłby być zainteresowany. Może pobrać raport z bik.

Podobnie będzie jeśli my staramy sie o kartę ewentualnie pożyczkę. Również zostaniemy prześwietleni. Dlatego też warto jest wyslac podanie do wielu banków.

Zorientuj się w tym porównaniu https://loando.pl/kredyty-gotowkowe

13
Zdolność kredytowa / Odp: Jak dobrze wynająć biuro
« dnia: Styczeń 21, 2020, 09:28:40 am »
Ważne sa tutaj
lokalizacja
cena biura
cena usług dodatkowych
standard
No i dobrze sprawdź osobę od której wynajmujesz miejsce. Uzasadnione jest sprawdzenie przez nas więcej niż jednego dokumentu ze zdjęciem osoby przystępującej do umowy najmu – poprośmy o przedstawienie, oprócz dowodu osobistego, także prawa jazdy lub paszportu. Możemy też poprosić o pomoc w weryfikacji dokumentu pośrednika na rynku nieruchomości, który ma dostęp do bazy dokumentów zastrzeżonych.
https://www.finanseosobiste.pl/artykuly/biura-na-wynajem-5-kwestii-na-ktore-nalezy-zwrocic-szczegolna-uwage.html

14
Jak oszczędzać / Akcesoria biurowe
« dnia: Styczeń 20, 2020, 10:31:19 am »
W jakich sklepach kupujecie akcesoria biurowe dla firmy?

Polecicie jakieś sklepy internetowe , ewentualnie sklepy stacjonarne na terenie Warszawy ?

15
Kredyt hipoteczny forum / Odp: Mieszkanie w Warszawie, zarobki w DE
« dnia: Styczeń 15, 2020, 08:10:18 am »
Cena jest bardzo ważna ale proponuję większą uwagę przykładać do lokalizazcji. Nie jest sztuką kupić mieszkanie w kiepskiej dzielnicy, do której będzie problem z dojazdem. Aktualnie wiele ciekawych inwestycji powstaje na Ochocie czy Wilanowie. Widzieliście na przykład jakie mieszkania budowane są na Niemcewicza http://niemcewicza19.pl/ ? Moim zdaniem jedna z najbardziej interesujących inwestycji (niedawno ruszyła sprzedaż mieszkań).. Wysoki standard oraz dobre umiejscowienie bo okolica jest świetnie skomunikowana. Tak więc bedzie to dobra opcja dla wynajmu.   Nie pytałem się jedynie o ceny. Może ktoś się orientuje jakich widełków cenowych można się spodziewać?

Strony: [1] 2 3 ... 7

* Polecane pożyczki

* Polecane