collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Tony

Strony: [1] 2
1
Pewnie, że warto skorzystać z ofin jeszcze przy takich kosztach jak zero złoty pierwsza pożyczka. Opinie o ofin są bardzo pozytywne. Ja już dawno skorzystałem z darmowej pożyczki u nich. Fajna firma oferująca dobre warunki dla swojego klienta. Chyba większość się zgodzi z tym co napisałem;)

2
Pożyczki bez bik forum opinie / Odp: ŁatwyKredyt opinie o pożyczce
« dnia: Czerwiec 06, 2017, 04:57:05 pm »
Jak sprawdzałem opinie o Łatwy Kredyt to psoor osób ich poleca ze względu na niskie koszty pożyczek- myślę, że to dobry powód, żeby skorzystać właśnie z tej oferty pożyczki.
To prawda! Nie wiem jak inni ale ja jak wybieram pożyczkę to najpierw sprawdzam opinie a później koszty. I jeśli to jest w porządku i mi odpowiada to w tedy decyduję się na pożyczkę. A w przypadku łatwy kredyt mamy tak, że opinie są ok i koszty także. Więc jak dla mnie to wystarczy aby wybrać tą pożyczkę.

3
Pożyczki bez bik forum opinie / Odp: Jakie koszty i opinie o pożyczce Takto?
« dnia: Czerwiec 06, 2017, 04:49:43 pm »
Opinie są bardzo podzielone z tego co czytałem. To już musisz sam zadecydować czy będzie dla ciebie opłacalna pożyczka. Koszty uważam za względne. Widziałem kilka przykładowych zestawień. Za duży plus uważam to ,że są dostępne wysokie kwoty pożyczek nawet 10 tysięcy. I podobno jest to opłacalne taka większa pożyczka w takto.

4
Pożyczki bez bik forum opinie / Odp: Koszty i opinie i Smart pożyczka
« dnia: Czerwiec 06, 2017, 04:12:45 pm »
Taka kwota jak 600 zł nie należy do dużych ale jeśli komuś odpowiada to pożyczka idealna pod każdym względem praktycznie. Smart pożyczka ciszy się pozytywnymi opiniami- trochę czytałem o tej firmie stąd wiem. A coś więcej o kosztach- nie wiem co cię konkretnie interesuję czy koszty określonej kwoty albo koszty przedłużenia pożyczki...

5
Oczywiście ma pozytywne opinie jak i negatywny. Ale tak jest w przypadku każdej firmy ;) Zawsze znajdą się osoby chwalące daną pożyczkę jak i osoby nie zadowolone. W przypadku Panda Money widziałem, że przeważają pozytywy w opiniach. A koszty to masz na myśli jakieś konkretne?? Czy takie poglądowe cię interesują dla zorientowania się jak to wygląda:)

6
W jednym z artykułów przeczytałem, że ponad 80% korzystających z pożyczki cashsport ma pozytywną opinie na jej temat i poleca tą pożyczkę. Więc jak widać to sporo część osób:) Jak wiadomo koszty też są bardzo ważne i również zostało stwierdzone , że są nie duże. Według mnie można zaufać tej firmie.

7
No ale czy faktycznie na szybkagotówkowa.pl można tak szybko dostać gotówkę? A jak tam jest z BIK - nie sprawdzają?
Ja 5 dni temu brałem chwilówkę na KAMIWET - dostałem 7000 złotych bez BIKu - nie sprawdzali nawet zbyt dużo formalności - co sądzicie o takiej ofercie?
Pieniądze miałem w 15 minut na koncie
Bik sprawdzają w szybkiej gotówce oraz KRD. Ale za to koszty w szybka gotówka nie są duże i opinie pozytywne. Warto to sprawdzić bo może i wam się spodoba jeżeli bliżej przyjrzycie się ofercie- naprawdę warto. Ja bardzo lubię tą firmę i już korzystałem z szybkiej gotówki :D Jak dla mnie brak zastrzeżeń. Pod każdym względem są ok. 

8
W stosunku do innych firm pod względem kosztów getbucks wypada nawet nie źle. Ale niestety nie dostaniesz u nich darmowej pożyczki. Nie mają takiej w swojej ofercie ale pomimo tego ludzie mają bardzo pozytywne opinie o getbucks. Także warto skorzystać. Warunki też są zachęcające. 

9
Tani kredy ta fajną ofertę bo pierwsza pożyczka nie wiąże się z kosztami. Możesz pożyczyć nawet do 1700 zł za darmo. A już nie wspominając o opiniach które są bardzo przekonujące! Według mnie to spora kwota jak na pierwszą pożyczkę i to za darmo co jest chyba największym plusem ;)
Sprawdź warunki na ich stronie!

10
Opinie na temat pożyczki finansowo.pl są nawet dobre. Myślę, że spokojnie możesz z niej skorzystać jeśli potrzebujesz małej kwoty. Chociaż duże pożyczki też udzielają. Jak się nie mylę to od 50 pln do 30 tysięcy można pożyczać. Więc Przy takiej rozbieżności chyba każdy znajdzie jakąś kwotę dla siebie bez problemu.

11
Dzięki wam dowiedziałem się bardzo dużo na temat różnych pożyczę :) Jakie warunki,oprocentowanie,koszty itp.
Wszystko co mnie interesowało. I wysłałem dwa dni temu wniosek o pożyczkę plus. Oczywiście rozpatrzony został pozytywnie i mam tania pożyczkę na super warunkach. Im więcej opinii i innych informacji tym lepiej! :D
Polecam pożyczkę plus.

12
A to ciekawe nawet nie wiedziałem, że tak działają te firmy :) Dobrze wiedzieć. Ale znam większość tych firm udzielających pożyczek z niektórych korzystałem i tak uważam, że maja dość dobre warunki.

13
Pożyczki bez bik forum opinie / Polo pożyczka -jakie koszty i opinie?
« dnia: Kwiecień 28, 2017, 05:33:23 pm »
Ile maksymalnie mogę wziąć pożyczki w polo pożyczka? Może ktoś miał już u nich jakąś pożyczkę i orientuję się w temacie. Jak tak to będę wdzięczny za odpowiedzi. Przy okazji napiszcie też czy w ogóle opłaca się wysyłać tu wniosek i jakie są wasze opinie dotyczące polo pożyczki.

14
Pożyczki bez bik forum opinie / Pożyczka Miloan- jakie koszty i opinie?
« dnia: Kwiecień 28, 2017, 05:26:32 pm »
Słyszeliście o nowej pożyczce miloan? Ja własnie się dowiedziałem od znajomego o takiej firmie. Wiecie może jakie tam są koszty, oprocentowanie? Jeśli komuś udało już się uzyskać tam pożyczkę to proszę o pozostawienie swojej opinii.
Wszelkie informacje będą pomocne także dla innych zainteresowanych pożyczką miloan ;)

15
Pożyczki bez bik forum opinie / Pożyczka plus- jakie koszty i opinie?
« dnia: Kwiecień 28, 2017, 03:59:25 pm »
Czy warunki pożyczki plus są korzystne? Zainteresował mnie temat dotyczący jednej z pożyczek. Tak jak widać w temacie jest to pożyczka plus. Chciałbym się dowiedzieć jakie w tej firmie są koszty? Czy opłaca się tam zaciągnąć pożyczkę?
Podzielcie się własna opinia na ten temat.

Strony: [1] 2

* Polecane pożyczki

* Polecane