collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - dziki

Strony: [1]
1
Kredyt mieszkaniowy forum / Odp: Jaka waluta przy wyborze kredytu ?
« dnia: Lipiec 20, 2016, 03:00:16 pm »
Moja ciotka wzięła we frankach i mocno tego żałuje, nie wiem czym do końca jest to spowodowane bo nie bardzo się na tym znam, opinie krążą różne, że chodzi o ryzyko walutowe ale też chyba zależy jakie warunki są wpisane w umowie dlatego jestem zdania, że trzeba czytać wszystko co się podpisuje bardzo dokładnie, problem w tym, że nie zawsze wszystko jest dla przeciętnego Kowalskiego zrozumiałe, wtedy doradca w banku powinien wszystko wyjaśniać ale  z tym też różnie bywa. Generalnie radze brać  w złotówkach, są jednak chyba bezpieczniejsze, choć może nie zawsze wychodzi taniej.

2
Opinie o kontach bankowych / Odp: Opinie o Smart Koncie w Smart Banku
« dnia: Lipiec 20, 2016, 02:54:49 pm »
Konto na piąteczkę, zdaje egzamin, platforma internetowa bardzo łatwa i przyjemna w obsłudze, wszystko działa bardzo szybko i sprawnie, kosztów za konto nie ponosiłem jeszcze żadnych i mam nadzieję, że tak zostanie jak najdłużej, a najlepiej na stałe:)założenie smart konta też jest bardzo szybkie i nie wymaga skomplikowanych formalności. Dla wszystkich, którzy chcą konta za darmo i korzystają raczej z podstawowych usług bankowych konto bardzo przyjazne:)

3
Jeden z najlepszych kredytów hipotecznych na rynku. Dość długo szukałem odpowiedniego finansowania i Banku BPH przedstawili mi najkorzystniejszą ofertę. Wszystko dokładnie wytłumaczyli więc chyba w między czasie nie wyjdą jakieś nowe fakty, mam bynajmniej taka nadzieję, kredyt już niebawem powinienem miec wypłacony i będę mógł wreszcie zacząć finansować jedno ze swoich największych marzeń ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Strony: [1]

* Polecane pożyczki

* Polecane