collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Lelka77

Strony: [1]
1
Opinie o kontach bankowych / Odp: Opinie o koncie Direct w ING
« dnia: Czerwiec 29, 2016, 04:23:40 pm »
Potrzebne są nam opinie o koncie Direct w Banku ING - czy ktoś z was posiada to konto? Napiszcie proszę czy to konto Direct jest darmowe?
Jakie dokładnie opłaty wiążą się z urywaniem konta?
Czy karta dl konta jest za darmo?
Z góry dziękuję za opinię.
Za prowadzenie konta się nie płaci  -tak  wyczytałam na stronie banku. Oprócz tego  za krajowe przelewy  tez się nie płaci.Za wpłaty we wpłato matach ING Banku Śląskiego 0 zł– za usługę cashback. Te i inne ciekawe informacje można znaleźć na stronie INg . Dlatego  zachęcam  do  odwiedzenia strony  być może znajdziesz tam  wiele odpowiedzi  na swoje pytania  :)

2
No , no muszę przyznać , że nie spodziewałam się tak  dobrej oferty ze strony  banku BGŻ.
Jestem pozytywnie zaskoczona :) Słyszałam od znajomych , że maja teraz naprawdę dobrą ofertę  -ale do  końca nie wierzyłam  do puki nie sprawdziłam  i się osobiście nie przekonałam :)
Ofertę prześwietliłam  bardzo  dokładnie i zastanawiam  się nad przeniesieniem konta .

3
Opinie o kontach bankowych / Odp: eKonto w mBanku opinie i opłaty
« dnia: Czerwiec 29, 2016, 03:31:13 pm »
Ja co  prawda nie miałam nigdy  do  czynienia z mBankiem  osobiście . Ale patrzyłam ofertę eKonto  w banku . Prowadzenie konta zero  złoty -praktycznie jak  w większości  banków teraz to  tak  wygląda. Dodatkowo  widzę kilka jeszcze  innych  plusów dotyczących  tego  konta :)
Poza tym  klienci  oceniają pozytywnie to  konto  co  widać tez na innych  forach  -sprawdzałam  opinie klientów .
Także chyba eKonto   to  dobry  wybór .

4
Dawno temu  byłam posiadaczką konto  w PKO.
Miło wspominam  ten  bank . Raczej  nie przypominam  sobie abym miała jakieś problemy  z kontem  w tym banku .
Patrząc na ofertę dziś troszkę się zmieniła- ale przyznam , że oczywiście na lepsze :)
Jak dla mnie oferta nadal jedna z lepszych  na rynku.

5
Tak  ja słyszałam  o tej  promocji :) -swoja droga świetna sprawa taka promocja .
Z tego  co  wiem to  w Credit Agricole co  jakiś czas robią własnie takie rożne promocje -co  z pewnością
przyciąga klientów  . Znajoma się zdecydowała w czasie tej  promocji na założenie konta i  na koniec miesiąca wypłacili jej pieniądze z premii . Czytałam też , że w promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały konta w Credit Agricole na 90 dni przed rozpoczęciem promocji.
Ta promocja to  super pomysł !
Moja znajoma również założyła konto  jak weszła ta promocja i  pieniądze tez jej wypłacili jakoś pod koniec miesiąca także to  nie ściema  . :) Sama namawiała mnie abym tez założyła tam konto . Niestety  kilka dni  wcześniej  wybrałam  konto  w innym banku . Później trochę żałowałam  . Ale zawsze mogę się przenieść  bo  w Credit Agricole co  jakiś czas zachęcają klienta rożnymi promocjami :)

6
Opinie o kontach bankowych / Odp: Opinie o Smart Koncie w Smart Banku
« dnia: Czerwiec 29, 2016, 03:08:34 pm »
Z opiniami  spotkałam  się rożnymi ale jak dla mnie same plusy. Miałam  problem zapłatą  na allegro bo karta nie była do końca aktywowana, szybki telefon do biura obsługi, dwie minuty i karta w pełni aktywna:) konkretna obsługa z jakiej  jestem  zadowolona bardzo .Więc nie wiem skąd te narzekania niektórych  osób , do tego konto w pełni 0 złotych.
Polecam :)

7
Polbank  jak zawsze potrafi  wprowadzić coś naprawdę interesującego  i korzystnego  do  swojej  oferty  .
W tym przypadku  tak  właśnie jest  wymarzonym kontem  w Raiffeisen . Jak  sprawdziłam  ofertę  to  byłam  pod wielkim wrażeniem . Jak  dla mnie nietypowa oferta i  bardzo  dobre warunki . Podobno dzięki  tej  ofercie polbank  zyskał naprawdę wielu  nowych  klientów którzy  zdecydowali się na założenie tego  konta  :)

Strony: [1]

* Polecane pożyczki

* Polecane