collapse

Autor Wątek: Pożyczka w net Gotówka - opinie  (Przeczytany 8700 razy)

Odela

• Jr. Member
  • **
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
Odp: Pożyczka w net Gotówka - opinie
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 03, 2017, 07:25:36 pm »
U mnie stwierdzam, że bardzo średnio wypadły te koszty..
Pożyczałam 500 zł z 5-tygodniowym terminem kredytowania. W takiej opcji, RRSO wyniosło1.295,53%, a całkowity koszt długu 644,23 złotych. Nie jest źle ale zawsze mogło być lepiej i taniej!  :D
Może ktoś jeszcze podzieli się własnymi kosztami i zobaczymy jak to wygląda u innych klientów net gotówki.

linda

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 04, 2017, 02:47:16 pm »
Dla mnie net gotówka to rzetelny i wiarygodny parabank.
Warto wiedzieć, że posiadanie konta w jednym z wybranych banków (Alior Bank, Bank Millennium, ING Bank Śląski, Inteligo, mBank, Pekao SA, PKO BP) skraca czas dojścia przelewu. Gotówka może dotrzeć do Ciebie wówczas nawet w ciągu 10 minut! W innym przypadku będzie to trwało nawet do kilku godzin.

Malaga

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 05, 2017, 03:34:18 pm »
Dla mnie net gotówka to rzetelny i wiarygodny parabank.
Warto wiedzieć, że posiadanie konta w jednym z wybranych banków (Alior Bank, Bank Millennium, ING Bank Śląski, Inteligo, mBank, Pekao SA, PKO BP) skraca czas dojścia przelewu. Gotówka może dotrzeć do Ciebie wówczas nawet w ciągu 10 minut! W innym przypadku będzie to trwało nawet do kilku godzin.
W moim przypadku trwało to kilka minut właśnie a konto mam w jednym z banków które wymieniłeś- millenium.
To często ma duże znaczenie w jakim banku mamy konto a raczej czy mamy konto w tym banku co dana pożyczka. Jeśli tak to te przelewy naprawdę są szybko robione. No a jeśli nie to właśnie trwa to nieco dłużej. Także jak zależy nam na szybkim przelewie to tez warto najpierw sprawdzić w jakim banku firma ma konto.

Joanna

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 08, 2017, 12:37:07 pm »
Znalazłam się tu aby podobnie jak inni dowiedzieć się jak najwięcej na temat net gotówki. Nie wiem czy jest to nowa firma. Ale chyba nie taka nowa. Od kiedy ona funkcjonuje mniej więcej na polskim rynku? Dobrze, że mają konto w kilku bankach dzięki temu pewnie bardzo szybko dokonują przelewów. Już mi się podoba ta net gotówka.

Felka

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 08, 2017, 01:27:56 pm »
Firma działa na polskim rynku od około trzech lat koleżanko:) Ogólnie klienci sobie chwalą usługi net gotówki i jak sama pewnie tu zauważyłaś, że mają pozytywne opinie. To prawda, że dzięki kontom w aż 7 bankach gotówka jest przelewana bardzo szybko na konto pożyczkobiorcy. Przekonałam się już o tym bo miałam okazje korzystać z net gotówki. 

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #19 dnia: Maj 08, 2017, 01:27:56 pm »

Titanum

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 09, 2017, 10:38:29 pm »
Co się stanie jak nie spłacę net gotówki w terminie? Są jakieś poważne konsekwencje? Chciałam się dowiedzie bo takie informacje są dość istotne dla mnie. Mam znajomą w takiej sytuacji i chciałam jej jakoś pomóc. Jak na razie jeden dzień minął od ustalonego terminu. Ale chciałam jej doradzić jakieś rozsądne rozwiązanie.

« Odpowiedź #20 dnia: Maj 09, 2017, 10:38:29 pm »

Antek opinie

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 10, 2017, 11:22:55 pm »
Co się stanie jak nie spłacę net gotówki w terminie? Są jakieś poważne konsekwencje? Chciałam się dowiedzie bo takie informacje są dość istotne dla mnie. Mam znajomą w takiej sytuacji i chciałam jej jakoś pomóc. Jak na razie jeden dzień minął od ustalonego terminu. Ale chciałam jej doradzić jakieś rozsądne rozwiązanie.
Net gotówka przewiduje dodatkowe karne odsetki-jak zawsze w takich przydawkach takie działanie jest podejmowane także w podobnych firmach w sytuacjach braku spłaty zadłużenia. Ponadto firma wysyła upomnienia w formie SMS i wezwań do zapłaty.

Qualiti

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 12, 2017, 06:43:56 pm »
Tak karne odsetki są naliczane. Znajomy miał taki problem w net gotówce bo też niestety nie udało mu się spłacić w terminie pożyczki. Naliczyli mu odsetki ale jakoś się dogadał z firmą i udało mu się spłacić zadłużenie. Najlepiej w takich sytuacjach od razu skontaktować się z firma i spróbować dogadać. Nie ma co zwlekać i czekać nie wiadomo na co. Więc jeśli ktoś ma taki problem to trzeba działać natychmiast.

Lenora

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 12, 2017, 07:51:44 pm »
Ile naliczają tych odsetek???
Jakieś dokładniejsze koszty ktoś zna takich karnych odsetek.
Jak oni to naliczają. Są to duże kwoty bardzo?

Eryk pozyczka

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 13, 2017, 12:30:49 pm »
Czy to prawda, że net gotówka nie ma granicy wiekowej??
Znajoma mi coś wspominała, że jej babcia brała tam pożyczkę. A jest starszą osobą i w innych firmach nie miała szans na pożyczkę ze względu właśnie na wiek.

optimus

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 13, 2017, 02:01:18 pm »
Czy to prawda, że net gotówka nie ma granicy wiekowej??
Znajoma mi coś wspominała, że jej babcia brała tam pożyczkę. A jest starszą osobą i w innych firmach nie miała szans na pożyczkę ze względu właśnie na wiek.
Nie ma granicy wiekowej dlatego to idealna  pożyczka dla emerytów i osób starszych. W innych firmach często jest granica np do 65 roku życia I osoby powyżej nie mają szans na pożyczkę w takich firmach. A tu nie ma określonej granicy i nie zamykają drzwi przed takimi osobami.

Alexo

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 26, 2018, 11:47:29 am »
Widze różne opinie wasze ale to dobrze bo warto zwracać uwagę na te pozytywne i negatywne bo zawsze takie są. Zdziwiłoby mnie to gdyby każdy tylko zachwalał tą pożyczkę. Patrząc na koszty jakie tu wstawiliście swoje to według mnie są one ok. Osobiście mógł bym skorzystać z takiej pożyczki. Wiadomo, że może i jak się dobrze poszuka to znajdzie się inne być może niższe. Ale czy jest też sens szukać nie wiadomo jak idealnej oferty skoro zawsze na upartego coś tam znajdziemy co można by zmienić.  ;D

adamkrok

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 02, 2019, 07:10:33 pm »
Nie wiem czy to czasem nie jest pośrednik w udzielaniu chwilówek - lepiej poszukać bezpośrednio w firmie.

Verbi

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 17, 2019, 06:13:25 am »
Brak górnej granicy wieku to na pewno cecha, która odróżnia te firmę od innych. Natomiast oczywiście dolna granica wieku jest ustanowiona i wynosi ona 18 lat. Ciekawostką jest to, że Net Gotówka posiada także ofertę dla obcokrajowców, a konkretnie dla obywateli Ukrainy. Ostatnio ponadto pojawiła się możliwość zaciągnięcia pierwszej chwilówki za darmo. Pierwsza pożyczka może wynosić maksymalnie 2200 złotych a spłata zaciągniętego zobowiązania może nastąpić maksymalnie w ciągu 6 tygodni.
Pożyczki i chwilówki dostępne są na https://chwilowapozyczka.pl

adamkrok

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 07, 2019, 04:59:23 pm »
Ta firma jest chyba tylko pośrednikiem, i sama z siebie nie udziela chwilówek. Ma kilka plusów, po pierwsze udzieli pożyczki bez zaświadczeń o zarobkach. Minusy to niska przyznawalność, nie wiem czy nawet co trzecia osoba dostanie chwilówkę przez tą firmę.

« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 07, 2019, 04:59:23 pm »

* Polecane pożyczki

* Polecane