collapse

Autor Wątek: Pożyczka w kredyt ok-opinie i koszty  (Przeczytany 3978 razy)

karla

• Jr. Member
  • **
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
Odp: Pożyczka w kredyt ok-opinie i koszty
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 02, 2017, 12:35:07 pm »
Ja postanowiłem ich odwiedzić osobiście w oddziale dokładnie w celu skonsultowania decyzji. Nie wszystko było dla mnie takie jasne i oczywiste jak przeglądałem ofertę i chciałem dowiedzieć się więcej. Do końca jakoś nie byłem przekonany ale po rozmowie z panią nabrałem przekonania. Świetna obsługa. Wyjaśniła mi wszystko dokładnie i mam u nich kredyt.
I faktycznie kredyt jest ok :D

kedzior

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 11, 2017, 10:49:41 am »
Jeżeli chodzi o kredyt ok to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony kosztami, promocjami ( można skorzystać z usług dodatkowych) a i opinie w internecie są na ich temat pozytywne. Co do Bik to przy większych kwotach na pewno sprawdzają. Na stronie glownej wszystko przejrzyście, przyjazny kalkulator, kontakt telefoniczny mailowy no dla mnie bomba

yourMove

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 11, 2017, 10:56:11 am »
Na kredytok natknąłem się stosunkowo niedawno, szukałem szybkiej pożyczki na 150tyś zł. Jeżeli chodzi o koszty to jak wszędzie, nic Ci niek nie da nie zarabiając na Tobie. Podoba mi się że prześwietlają BIK bo dzięki temu pożyczają pieniądze lidziom którzy sa w stanie oddać i my, Ci którzy spłącają pożyczki nie muszą ponosić kosztów, robić zrzutek na tych którzy tego nie robią, Jężeli o mnie chodzi to polecam.

Mariuszek

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 11, 2017, 10:59:56 am »
Jeżeli chodzi o koszty to wszystko zależy od wysokości pożyczki no i oczywiście czasu. Jak ktoś wspomniał mają różne dodatkowe produkty, typu ubezpieczenia,, zdrowotne, pakiety medyczne itp. Moim zdaniem to ciekawe w dobie dzisiejszych kolejek do lekarzy. Pakiety tanie i dobre. Sama pożyczka też, od kilkuset zl do nawet kilkuset tyś, ale to już nie dla każdego bo sprawdzają nas w BIK.

pomocfinansowa

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 21, 2017, 11:56:22 am »
Witam, Jeśli potrzebujesz większej gotówki i na dłuższy okres czasu to od siebie mogę polecić zaufaną firme,
u której mam już 3cią pozyczkę bez problemu, wystarczy wypełnić formularz na stronie: formularz25.pl
Nigdy nie było problemu.

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 21, 2017, 11:56:22 am »

Hans

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 21, 2018, 01:46:25 pm »
Jeżeli chodzi o koszty to wszystko zależy od wysokości pożyczki no i oczywiście czasu. Jak ktoś wspomniał mają różne dodatkowe produkty, typu ubezpieczenia,, zdrowotne, pakiety medyczne itp. Moim zdaniem to ciekawe w dobie dzisiejszych kolejek do lekarzy. Pakiety tanie i dobre. Sama pożyczka też, od kilkuset zl do nawet kilkuset tyś, ale to już nie dla każdego bo sprawdzają nas w BIK.
Widziałem właśnie te oferty pakietów zdrowotnych tak jak piszesz i tez mi się to wydaje ciekawą opcją nawet bardzo. Ciekawe tylko czy jest to opłacalne bo ja nie mam pojęcia. Czy ktoś miał taki pakiet medyczny? Jak to wygląda.
A jeśli się zdecyduje na pożyczkę i taki pakiet to są jakieś promocje lub zaoferują lepsze warunki?

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 21, 2018, 01:46:25 pm »

Antoin34

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 01, 2019, 10:18:29 pm »
Każdą pożyczkę należy brać rozważnie, niezależnie od tego, z jakiej firmy jest!
newbielink:https://komornikczestochowa.pl/ [nonactive]

* Polecane pożyczki

* Polecane