collapse

Autor Wątek: Pożyczka w kredyt ok-opinie i koszty  (Przeczytany 4676 razy)

Silena

• Jr. Member
  • **
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
Pożyczka w kredyt ok-opinie i koszty
« dnia: Luty 25, 2017, 12:29:30 pm »
Szukam jakiejś nie drogiej pożyczki i zastanawiam się nad firmą kredyt ok.
Macie jakieś informacje o kosztach i opiniach w kredyt ok?
Chciałabym też się dowiedzieć czy oni sprawdzają klientów w bik?

Frank

• Jr. Member
  • **
Odp: Pożyczka w kredyt ok-opinie i koszty
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 09, 2017, 05:25:00 pm »
No dokładnych kosztów nie znam w kredyt ok. Jedyne co mogę powiedzieć to, że jest w miarę tanio. Ale jak szukasz pożyczki na dobrych warunkach to sprawdź kasiasto. Są świetni. Jeszcze nie dostałem nigdzie tak dobrej pożyczki jak u nich naprawdę. Brałem rok temu tam pożyczkę a do dziś mają świetne warunki. Szybko i bezproblemowo. polecam zajrzeć na tą stronkę jeśli jeszcze szukasz taniej pożyczki bez bik. Może Cie zainteresuje.

Hukson

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 10, 2017, 11:57:05 am »
Dokładnie @Frank oni są świetni!!! Też byłem posiadaczem pożyczki na kasiasto. Potrzebowałem w tedy szybkiej pożyczki bez zbędnych formalności i przede wszystkim bez bik. Tam taką dostałem. Spełnili wszystkie moje oczekiwania. Dlatego mam o nich ak dobre zdanie i polecam te pożyczki innym. W szczególności jeśli banki odmawiają pożyczek to w takich sytuacjach dobrze wiedzieć gdzie szybko można zwrócić się o pomoc. Jak skorzystacie to sami się przekonacie, że warto.

Simba

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 13, 2017, 06:02:51 pm »
RACJA. Ja w podobnej sytuacji też wysłałem wniosek do kasiasto. Był to mój ostatni ratunek. Znajomy kiedyś u nich brał pożyczkę i mówił ze fajne oferty,szybko,bez bik. Więc sobie pomyślałem co mi zależy? I tak już straciłem nadzieje na pożyczkę....A tu się udało i zaskoczyło mnie tez to, że nie drogie tu są pożyczki. Wszystko na TAK. 

oplo

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 18, 2017, 01:34:42 pm »
Ostatnio przypadkiem trafiłem w internecie na firmę kredyt ok. Przy okazji postanowiłem trochę poczytać o nich . Podoba mi się, że posiadają różne produkty. W ofercie znajdują się szybkie pożyczki z jednorazową spłatą, pożyczki ratalne, pożyczkę dla Seniorów, ubezpieczenia, a także kredyty gotówkowe do 200 tys. zł. Mnie to przekonuje i podoba mi się ta oferta. A wy jak myślicie, można im zaufać???

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 18, 2017, 01:34:42 pm »

tola

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 18, 2017, 01:46:51 pm »
Można zaufać- ja zaufałam i nie pożałowałam:). Wybrałam z całej oferty kredyt gotówkowy(bo taki na ten moment był mi potrzebny). Wypełniłam formularz który znajduje się na stronie kredyt ok i zamówiłem szybki kontakt z doradcą ,który się ze mną skontaktował i przedstawił mi szczegóły oferty. Po omówieniu zdecydowałam,że skorzystam z oferty. To było to czego szukałam. 8)

« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 18, 2017, 01:46:51 pm »

morela

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 18, 2017, 06:52:02 pm »
Chyba mają dostęp do bazy rejestrów dłużników i mogą weryfikować klientów. Ale najlepiej w tym celu aby się dowiedzieć czegoś konkretnie to należałoby się skontaktować z działem obsługi klienta i wątpliwości zostaną wyjaśnione :)
Zauważyłem na ich stronie taką ofertę "szybka pożyczka" nawet ciekawie się kształtuje. Korzystał ktoś już z tego produktu?

zyta

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 18, 2017, 08:06:23 pm »
Widziałam również, że mają bardzo ciekawe oferty. Super , że mają małe pożyczki tak jak chwilówka na 30 dni ale także i większe rozłożone na kilka miesięcy. Od znajomego dowiedziałam się o kredyt ok bo skorzystał z tej oferty pożyczka jak marzenie. To jest właśnie pozyczka na kilka miesięcy. Tam oferują nawet do 15tysięcy. Wszystko jest opisane na stronie każda z ofert i produktów. Jak ktoś zainteresowany to niech zajrzy na ich stronę.

materek

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 22, 2017, 11:57:03 pm »
Jestem pod wrażeniem oferty w kredyt ok. Ile tez jest tu pozytywnych opinii...
To musi się naprawdę opłacać. Widziałem kiedyś reklamę gdzieś w internecie z tą pożyczką ale tak tylko sprawdziłem i nie zagłębiałem się w szczegóły. Pomyślałem, że to kolejna zwykła chwilówka podobna do innych. Ale trochę się myliłem bo warunki naprawdę są zaskakujące ;) Musze niebawem skorzystać z tej pożyczki i przekonać się sam osobiście.

Brajan

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 23, 2017, 09:24:05 pm »
Chyba mają dostęp do bazy rejestrów dłużników i mogą weryfikować klientów. Ale najlepiej w tym celu aby się dowiedzieć czegoś konkretnie to należałoby się skontaktować z działem obsługi klienta i wątpliwości zostaną wyjaśnione :)
Zauważyłem na ich stronie taką ofertę "szybka pożyczka" nawet ciekawie się kształtuje. Korzystał ktoś już z tego produktu?
Tak,ja korzystałem z szybkiej pożyczki. Dla mnie w sumie pożyczka podobna do innych tego typu...Wziąłem nie dużą kwotę bo tylko 500zł. Przeważnie korzystam z pożyczek o takich kwotach bo wiem jak może się skończyć wyższa pożyczka-np długami i po co? A 500zł zawsze spokojnie bez stresu spłacę. A więc dostałem ją na miesiąc i całość oddałem 640zł z jakimiś groszami. Szybką pożyczkę oceniam dobrze.

kowal

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 25, 2017, 08:04:26 pm »
Szybka pożyczka? Brzmi nieźle ;) Ciekawe jak to wygląda w praktyce. Mam nadzieje, że również dobrze. Ostatnio sobie tak przeglądałem te różne firmy i oferty-jest ich naprawdę bardzo dużo. Z większości już miałem okazje skorzystać. Ale ze sporej części i jeszcze nie. A przecież ciągle też się pojawiają nowe. Ale to dobrze bo zawsze można odkryć coś nowego i znaleźć ofertę z naprawdę świetnymi warunkami. A ta właśnie na taką wygląda.

ron

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 27, 2017, 08:25:40 pm »
Macie pewność co do sprawdzania tych rejestrów??? Bik itp...
Bardzo jest mi ta informacja potrzebna czy oni sprawdzają te bazy. Jak ktoś wie na sto procent, że sprawdzają to bardzo proszę mi napisać.

Grek

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 29, 2017, 04:50:18 pm »
Macie pewność co do sprawdzania tych rejestrów??? Bik itp...
Bardzo jest mi ta informacja potrzebna czy oni sprawdzają te bazy. Jak ktoś wie na sto procent, że sprawdzają to bardzo proszę mi napisać.
Mnie sprawdzili w bazach danych. Nie wiem jak to wygląda u innych o czy każdego sprawdzają ale trzeba być przygotowanym na to jeśli decydujemy się na pożyczkę w kredyt ok. Pożyczkę mi przyznali bo nie miałem żadnych problemów z tymi rejestrami nigdy wcześniej. Jeśli nadal pewny nie jesteś to dobrze by było się z nimi skontaktować bezpośrednio. 

ron

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 29, 2017, 05:06:14 pm »
Zadzwoniłem do konsultanta w kredyt ok tak jak doradzaliście:) I już wszystko wiem na temat sprawdzania rejestrów. Pani z którą rozmawiałem udzieliła mi tez chętnie odpowiedzi na inne moje pytania. Bardzo miłą obsługę tam mają-duży plus za to! Pomogli mi bardzo.

cops

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 31, 2017, 04:32:50 pm »
Kredyt ok to pożyczka dostosowana do swojego klienta. Chyba się zgodzicie ze mną? :) Można tam ubiegać się o pożyczkę aż na trzy sposoby: przez telefon, osobiście w placówce lub za pomocą formularza przez internet. Każdy wybiera sposób wygodny dla niego. Jeśli nie jesteśmy pewni swojej decyzji i chcemy ja skonsultować z kimś kto się na tym zna to warto udać się osobiście do oddziału placówki. Tam uzyskamy profesjonalną pomoc.

« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 31, 2017, 04:32:50 pm »

* Polecane pożyczki

* Polecane