collapse
  • Pożyczka w Ferratum - Jakie koszty i OPINIE? 5 1
Currently:  

Autor Wątek: Pożyczka w Ferratum - Jakie koszty i OPINIE?  (Przeczytany 2004 razy)

Dziku

• Jr. Member
  • **
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
Pożyczka w Ferratum - Jakie koszty i OPINIE?
« dnia: Czerwiec 24, 2015, 09:47:07 am »
Mam zamiar wziąć pożyczkę w FErratum na 2000 złotych - czy warto tutaj starać się o pozyczkę?
Czy ktoś z was sprawdzał koszty tej pozyczki i porównywał z innymi firmami?
Jak to wygląda?

lotkaa

• Jr. Member
  • **
Odp: Pożyczka w Ferratum - Jakie koszty i OPINIE?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 25, 2015, 09:08:39 am »
O Ferratum Bank jest sporo pozytywnych opinii ale ja polecę Ci POŻYCZKI KAMIWET - masz tam bardzo tanie pożyczki na długi okres - sprawdź

Esde

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 06, 2015, 11:50:14 am »
Ferratum to jest to samo co Ekspres Kasa, tylko że w Ferratum jest bardziej nastawione na duże pożyczki, ale mają też pierwszą taką samą jak w Ekspres Kasa. Dodatkowo KasaTAK, to też ta sama firma i nie wiem jeszcze jakie inne marki należą do tej spółki. Z tego co tu jest na końcu napisane o Ferratum Bank http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/12/ferratum-bank-opinie-o-pozyczkach.html wynika, że również Ofin, który jest pośrednikiem i należy do inne spółki, ale finalnie pożyczki udziela Ferratum. Jakie to ma znaczenie? Otóż jak skorzystamy z pierwszej gratisowej  pożyczki w jednej z firm należących do Grupy Ferratum, to w biorąc pierwszą pożyczkę w innej już nam nie przysługuje pierwsza darmowa. Z tego co tam jest napisane, dotyczy to także pośredników takich jak Ofin. Także zanim się skorzysta z pierwszej gratisowej pożyczki, warto sprawdzić do kogo dana firma należy i czy na pewno będzie to nasza pierwsza pożyczka. W innym wypadku naliczą nam opłaty i oprocentowanie jak za normalną.

To jest prawdopodobnie celowo zrobione, żeby ludzie nieświadomie brali kolejną niby darmową pożyczkę, myśląc że to pierwsza.  Inne firmy też tak robią np. NetCredit i InCredit albo Filarum i Soho Credit. Także uważajcie gdzie pożyczacie.
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2016, 11:57:45 am wysłana przez Esde »

Tony

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 28, 2017, 05:41:57 pm »
A to ciekawe nawet nie wiedziałem, że tak działają te firmy :) Dobrze wiedzieć. Ale znam większość tych firm udzielających pożyczek z niektórych korzystałem i tak uważam, że maja dość dobre warunki.

Alexo

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 26, 2018, 12:57:13 pm »
Podobno w Ferraum można wgrać spłatę pożyczki? Taka informacja jest na stronie przed chwilką mi się wyświetliło jak wszedłem. Na czym to polega? Nie znam tej pożyczki i nie korzystałem ale właśnie zainteresowało mnie bardzo że można wgrać ą spłatę. Fajnie że taki konkurs zrobili. Może ktoś coś więcej o tym napisać jeśli ma informacje?

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 26, 2018, 12:57:13 pm »

Gremlod

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 02, 2018, 07:21:31 pm »
Rzeczywiście dobrze jest korzystać z takich pomocnych stron. Sam swego czasu tak właśnie zrobiłem

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #5 dnia: Październik 02, 2018, 07:21:31 pm »

* Polecane pożyczki

* Polecane