collapse
  • Pożyczka bez BIK w Szybka Moneta - opinie klientów 5 1
Currently:  

Autor Wątek: Pożyczka bez BIK w Szybka Moneta - opinie klientów  (Przeczytany 11403 razy)

marion

• Jr. Member
  • **
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
Odp: Pożyczka bez BIK w Szybka Moneta - opinie klientów
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 13, 2015, 11:15:22 am »
Nie brałem pożyczki bez BIK w Szybka Moneta  ale kiedyś natrafiałem na tą firmę własnie bo znajomi mi doradził abym sprawdził jaka maja oferte i opinie i faktycznie maja sporo pozytywnych  . Jeśli chodzi o ofertę to tez jest interesująca. Koszty i oprocentowanie nie są jakoś za bardzo wysokie. Naprawdę warto sprawdzić sobie na stronie informacje bo pozyczka wydaje byc sie oplacalna. Myślę , że ja bym sie zdecydował na pożyczkę tam.

wikarski

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 22, 2015, 10:16:31 am »
polecam to kasiasto.
Szybka moneta to chyba jakies prywatne pozyczki tak?

MarekKasztan

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 07, 2017, 02:04:17 pm »
Rynek chwilówek jest tak szeroki, że niestety znajdą się nieuczciwe firmy żerujące na chwilowym gorszym czasie ich klienta. Wybierając firmę, która będzie mogła mi pomóc, dokładnie sprawdzałem poszczególne oferty. Choć Szybka Moneta na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się wśród innych oferentów postawiłem właśnie na nią. Po pierwsze dlatego, że jest to polska firma, po drugie daje możliwość skorzystania z pierwszej pożyczki do 2100 zł bez jakichkolwiek kosztów, a po trzecie wyraźnie dbają o bezpieczeństwo pożyczkobiorców. Szybko i sprawnie, bez konieczności dostarczania tony dokumentów. Ze swojej strony polecam. 

* Polecane pożyczki

* Polecane