collapse
  • Hapi pożyczka opinie i koszty 4 1
Currently:  

Autor Wątek: Hapi pożyczka opinie i koszty  (Przeczytany 3497 razy)

Grisza

• Jr. Member
  • **
Hapi pożyczka opinie i koszty
« dnia: Styczeń 12, 2016, 11:05:26 am »
Ostatnio na rynku pojawiła się nowa firma pożyczkowa hapi pożyczka - czy ktoś wie coś więcej o niej?
Jak tam przedstawiają się koszty tej pożyczki - czy ona się opłaca? Jakie są opinie o hapi pozyczki?
jeśli ktoś z was tutaj na forum korzystał z hapi pożyczka to bardzo proszę o wasze opinie, mile widziane te pozytywne jak i negatywne opinie o hapi pożyczki - żeby było wiadomo czy warto tutaj pożyczać pieniądze.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2017, 11:17:02 am wysłana przez Starszy forumowicz »

Doniu

• Jr. Member
  • **
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
Odp: Hapi pożyczka opinie i koszty
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 23, 2016, 03:05:17 pm »
Tak własnie myślełem , że to jakas nowa firma bo nigdy  wcześniej nie słyszałem o takiej pożyczce jak  Hapi .
 O tej pozyczce dowiedziałem sie od znajomego bo tez zainteresowany jest ta firmą . W zwiazku z tym , że też poszukuje pożyczki  to dołączam sie do tematu  i także chciał bm sie dowiedzieć cos wiecej jesli chodzi  o koszty  i
opinie na temat pozyczki Hapi. Z gory dzieki za kazda informacje .

Dziku

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 25, 2016, 09:19:37 am »
Ostatnio na rynku pojawiła się nowa firma pożyczkowa hapi pożyczka - czy ktoś wie coś więcej o niej?
Jak tam przedstawiają się koszty tej pożyczki - czy ona się opłaca?
jeśli ktoś z was tutaj na forum korzystał z hapi pożyczka to bardzo proszę o wasze opinie

Nie ma zbyt wielu opinii o Hapi pożyczka dlatego ja polecam skorzystać ze sprawdzonego portalu z pożyczkami: http://kamiwet.pl/ - macie tam pożyczki bez bik do 20 000 złotych
Ja sam dostałem tam pozyczke pozabankową na niski % na 7000 złotych w jakieś 10 minut.
Oferta naprawdę bardzo dobra bo jak porównywałem jej koszty i rrso z innymi chwilówkami to wypadała zdecydowanie lepiej - dlatego jak najbardziej polecam.

necron217

• Jr. Member
  • **
  • Prowadzę blogi o tematyce finansowej
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 08, 2016, 06:47:22 pm »
Warto wspomnieć że firma Hapi Pożyczki uruchomiła dosyć ciekawą promocję przed świętami.
Po pierwsze możemy teraz pożyczyć nawet do 10 000 zł, ponadto możemy skorzystać z dosyć ciekawej promocji w ramach której pożyczamy teraz a zaczynamy spłacać pożyczkę dopiero za 2 miesiące: http://pozyczkaprzezinternetbezbik.pl/pozyczki-pozabankowe/hapi-pozyczki-koszty-i-opinie-klientow/
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2017, 11:21:37 am wysłana przez Starszy forumowicz »
Pozabanki Blog
Jak się nie zadłużyć i jak pożyczyć korzystnie?
http://www.pozabanki.com.pl/

hrozos

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 15, 2016, 11:53:36 pm »
No moim zdaniem oferta bardzo korzystna bo bardzo duża kwota pożyczki i na dość długi okres czasu bo kilka lat także spoko. Opinie o Hapi pozyczki tak pozytywne nie tylko tutaj jak widać ale i na innych forach, jeśli nie wierzycie to sprawdźcie sobie w google hapi pożyczki opinie i znajdziecie nie jedno forum z opiniami o tej firmie.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2017, 11:18:36 am wysłana przez Starszy forumowicz »

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 15, 2016, 11:53:36 pm »

ipfader8

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 20, 2017, 04:13:27 pm »
mi sie jakoś nie podoba to

« Odpowiedź #5 dnia: Luty 20, 2017, 04:13:27 pm »

Akid

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 01, 2017, 02:29:12 pm »
Tak też podejrzewałem, że Hapi pożyczka istnieje od niedawna bo jeszcze o nich nie słyszałem. Gdybym słyszał to z pewnością od razu bym skojarzył. Ale to nawet bardzo dobrze, że na rynku pojawiają się nowe firmy pożyczkowe.
Zawsze to jakieś nowe oferty-być może lepsze ;) Wszystko się okaże. Opinii faktycznie jak na razie jest nie wiele.
Bo też sprawdzałem. Ciekawe jak warunki i koszty. Mam nadzieje , że nie jest u nich drogo :)

yourMove

• Jr. Member
  • **
Odp: Hapi pożyczki opinie klinetów
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 12, 2017, 01:11:08 pm »
Jeżeli chodzi o hapi pożyczki to w aktualnej ofercie mają pożyczki aż do 15000, pamiętam jeszcze niedawno jak można było zaledwie 1000zł pożyczyć. Okres spłaty całkiem dlugi bo do 36 miesięcy. Koszty... Biorąc 15000 na 3 lata nasza miesięczna rata to 900zł tak więc to nie tak dużo jak w innych chwilówkach tego typu - a więc nie dziwne że hapi pozyczka ma pozytywne opinie wśród swoich klinetów
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2017, 11:19:56 am wysłana przez Starszy forumowicz »

kedzior

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 12, 2017, 01:22:51 pm »
hapi jest dość dobrze rozreklamowana i znana min z reklam tv, bilbordów, gazet, moim zdaniem to pewne źródło pieniędzy o jasnym regulaminie. Jeżeli potrzebujesz niewielkiej kwoty można smiało skorzystać, niewiem natomiast jak tam jest z bikie. Opinie raczej pozytywne, poza opiniami na temat reklamy :P

Szejk

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 12, 2017, 01:38:15 pm »
Hapi Hapi Hapi, ta reklama jest okropna, po prostu mnie aż odrzuca dlatego jak dla mnie to ostateczność. Możecie się śmiać, gadać co to ma do tefgo ale dzięki czemu jesteśmy przekonani do jakiegoś produktu? Włąśnie dzięki reklamie, są one tam tak pięknie przedstawione, ale ja jak widzę reklamę Hapi to wolalbyym chyba iść żebrać

GrzesiekGdansk

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 12, 2017, 01:51:22 pm »
Do mnie również to nie przemawia. Jest na rynku tyle sprawdzonych parabankow któe pożyczają na tych samych warunkach. Po co prónować czegoś nowego co jest niesprawdzone i nie wnosi nie daje nam nic innego niż "standardowa oferta" Głupia reklama to za mało aby przyciągnąć klienta. takie kwoty pożycza również zaplo i credit star min, a dają coś wiecej

kaen

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 12, 2017, 02:00:57 pm »
korzystalęm z oferty habpi pożyczka i jestem zadowolony. Co do kosztów to brałem 3tyś zl na trzy miesiące, do oddania 4tyś. MAja wakacje kredytowe, możemy wybrać dzień spłaty, dodstajemy agenta do obsługi pożyczki, kasa może być wypłącona na poczcie, no i minimum zaświadczeń, a w zasadzie to ja żadnego nie przedstawiwłem.

Masak

• Jr. Member
  • **
Odp: Hapi pożyczki opinie i koszty
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 21, 2017, 11:21:48 am »
Warto wspomnieć że firma Hapi Pożyczki uruchomiła dosyć ciekawą promocję przed świętami.
Po pierwsze możemy teraz pożyczyć nawet do 10 000 zł, ponadto możemy skorzystać z dosyć ciekawej promocji w ramach której pożyczamy teraz a zaczynamy spłacać pożyczkę dopiero za 2 miesiące: http://pozyczkaprzezinternetbezbik.pl/pozyczki-pozabankowe/hapi-pozyczki-koszty-i-opinie-klientow/

Hej dzięki za link - wysłałem wniosek i dostałem pożyczkę w Hapi.
Bardzo dobra oferta i szybko udzielona pożyczka bo w jeden dzień dostałem aż 10 000 złotych w Hapi.
Moja opinia jak i inne opinie o Hapi Pożyczka pozytywna - jak widać dołączyłem do grona zadowolonych klientów Hapi pozyczki.

Hans

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 21, 2018, 11:59:45 am »
Jestem w szoku :o :o :o Widziałem na stronie że udzielają pożyczek nawet do 25 tysięcy. Chciałem zapytać co do warunków jakie trzeba spełniać aby uzyskać taka kwotę. Ale chyba lepiej jak osobiście się z nimi skontaktuje. I mam zamiar zrobić to jak najszybciej. Mam nadzieje że jest szansa na pożyczkę w Hapi nawet na trochę mniejsza kwotę niż 25 tysięcy.

dyndus

• Jr. Member
  • **
    • vivus opinie
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 06, 2019, 12:55:58 am »
Hapi pożyczki to nie są najtańsze chwilówki ale przy konkurencji są godni polecenia.

« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 06, 2019, 12:55:58 am »

* Polecane pożyczki

* Polecane