collapse

Autor Wątek: Pożyczka gotówkowa z gwarancja najniższej raty w Alior Banku- koszty, opinie i o  (Przeczytany 12375 razy)

Irek bank

• Jr. Member
  • **
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
Zgadza się. Też słyszałem o tym kredycie bez zaświadczeń. Ale w Alior banku jak pamiętam to warunki maja nawet ok. Kiedyś wysłałem wniosek i przedstawili mi dość dobrą ofertę. Koszty w Alior nie duże, oprocentowanie względne. Ja zaliczam ich ofertę do tych korzystnych. Mogę jeszcze dodać, że obsługa miła i profesjonalna bo pani w oddziale odpowiedziała na wszystkie moje pytania. 

piet

• Jr. Member
  • **
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
Odp: Pożyczka gotówkowa z gwarancja najniższej raty w Alior Banku- koszty, opinie i o
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 19, 2017, 08:21:42 am »
Warunki niekórych kredytów są dobre. Jednak wiele z oferowanych przez nich ofert jest droga, tak wiec nie wiem czy tak bardzo opłaca się tam brać pożyczke. Często reklamują oprocentowanie 5% i owszem takie jest, ale rrso jest o wiele wyższe. Bo okazuje się, że dochodzi dodatkowo prowizja.

Proponowałbym poczytać sobie opinie o banku. Na przykład tutaj: http://www.kredyty-gotowkowe.net/kredyt-w-alior-banku-czy-warto-wasze-opinie.html

* Polecane pożyczki

* Polecane