collapse
  • Pożyczka gotówkowa. W jakim banku najlepiej? 5 1
Currently:  

Autor Wątek: Pożyczka gotówkowa. W jakim banku najlepiej?  (Przeczytany 28517 razy)

agatka

• Newbie
  • *
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
Odp: Pożyczka gotówkowa. W jakim banku najlepiej?
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 21, 2016, 10:52:07 am »
Pierwszy raz w życiu chcę wziąć kredyt gotówkowy. Nie wiem zbytnio jak się do tego zabrać, czy mogę liczyć na Wasze wskazówki??? Sprawdzałam oferty kilku banków i nawet parabanków ale przyznam, że nic z tego nie rozumiem.... na co mam zwrócić największą uwagę, sugerować się oprocentowaniem, prowizją, czy marżą ???

dawid

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 26, 2016, 03:14:32 pm »
Polecam Bank PKO, sam mam tam pożyczkę i nie mam nic do zarzucenia ani w kwestii kosztów ani też obsługi. Co do kosztów kredytu i pożyczki to istotne są w zasadzie wszystkie koszty jakie musisz ponieść. Nie sugeruj się jedynie oprocentowaniem czy marżą, zwróć też uwagę na pakiety ubezpieczeń bo to też istotny element.

akwarek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 28, 2016, 10:25:00 pm »
Witajcie:) Mam chyba ten sam problem co wielu piszących tutaj, mianowicie chcę wciąć kredyt ale nie wiem na który bank się zdecydować. Wiem, że każdy ma swoją opinię i nie zawsze ten sam kredyt będzie odpowiedni dla wszystkich ale mam tylko pytanie jak wybieracie ofertę? Ja im więcej czytam i analizuje tym większy mam dylemat....

Madison

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 02, 2016, 01:42:09 pm »
No  nie wiem  ciężko  chyba stwierdzić  jaka pożyczka będzie najlepsza . Bo  każda się czymś różni  jedna ma mniejsze oprocentowanie ale za to  koszty  wyższe a inne na odwrót  . Ja tam  mam kilka pożyczek  z jakich  korzystałam  i  uważam  je za dobre  -moim zdaniem . Bo  dla mnie są odpowiednie warunki  . Jak  tak  patrze to  już tu  są podane w propozycja przez niektórych  użytkowników  . ;) Możesz tez skorzystać z rankingu  gdzie masz już gotowe zestawienie  pożyczek  pod względem  oprocentowania , kosztów itp...

volek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 07, 2016, 09:00:44 am »
Mnie podoba się kilka ofert ale najlepiej sobie porównać bo przy różnych kwotach pożyczki różnie to wychodzi. Moim zdaniem Alior ma ciekawe propozycje pożyczek, BGŻ tez proponuje całkiem niezłe oprocentowanie, no i ten na który się zdecydowałem PKO z mini ratką jak dla mnie wyszedł najlepiej. Tak z mojej strony to wygląda;)

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #34 dnia: Październik 07, 2016, 09:00:44 am »

Mia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 08, 2016, 10:46:06 am »
Polecam Aliora. Dla mnie dopasowali kredyt idealnie, właściwie rozłożone raty. Kredyt przyznano mi dość szybko, nie  wymagając przy tym zbyt wielu dokumentów, trochę oświadczeń trzeba w banku podpisać, ale wszystko tłumaczą, mówią co i jak więc nie ma się czego obawiać. Doradztwo i obsługa też super-fachowcy;)

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 08, 2016, 10:46:06 am »

Kamcia22

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 29, 2017, 06:42:45 pm »
Mamy  dużo  banków  i  dużo ofert  ;)
Ja  mam  kilka swoich  , które uważam  za najlepsze moim  zdaniem  i  z których  najczęściej korzystam .
Myślę , że inni  tez maja jakieś  swoje oferty  które także uważają za najlepsze .
Ja mogę doradzić  na przykład  pożyczkę  w mBanku  czy  tez PkO  . Mogę  tak  powiedzieć  , że nawet często  korzystam  z usług  tych banków  . Bo  mi  najbardziej  odpowiadają  .  Polecam  sprawdzić  . Może ktoś  też uzna , że to  dobry  wybór  i  chętnie skorzysta  ;)

Karo

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 09, 2017, 07:50:55 pm »
Nie wiem jak wy ale ja coraz częściej spotykam się z takim właśnie pytaniem:W jakim banku najlepiej wziąć pożyczkę?
Jak już z pewnością było wspominane nie ma to jednej reguły.
Ja jestem za tym , że dobrze jest skorzystać z rankingu .
Wybrać dwie lub trzy oferty które nam odpowiadają najlepiej i wysłać wnioski.
Jeśli bank odpowie to w tedy ostatecznie zadecydować .Sama tez często tak robię.
Dla mnie taki sposób jest pomocny ;)

kedzior

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 20, 2017, 07:23:10 pm »
witaj. %0 tyś to spora kwota, ale w rozlożeniu na 10 lat już nie wypada tak tragicznie. Jeżeli chodzi o banki to ja bym polecal jeden z czterech chyba czolowych banków, mianowicie PKO PEKAo, Alior i Mbank. Co do aktualnej oferty to zależy czy jesteś w stanie wziąść też inny produkt z danego banku, wtedy oferta się zmienia. Ja mam kredyt mieszkaniowy w PKO i przez to że jestem stałuym klientem, mam naprawde bardzo korzystne oferty pożyczek a także innych produktow oferowanych przez PKO.

Alinkaaa

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 01, 2017, 06:05:49 pm »
Dzięki. Również postaram się obejrzeć ich ofertę. A jakie macie zdanie o pożyczkach udzielanych przez osoby prywatne ? Obecnie bardzo się reklamują.
Ja tam wole mimo wszystko pożyczkę w banku...
Nie korzystałam z pożyczki od osoby prywatnej bo jakoś nie jestem przekonana. Jak mnie interesuję jakaś pożyczka w danym banku to mogę sobie sprawdzić opinie na różnych forach. Wszystko na jasnych zasadach :)
Aczkolwiek nie wątpię, że pożyczka od osoby prywatnej tez może być opłacalna. 

Runska

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 11, 2017, 09:04:31 pm »
Teraz się pojawił nowy bank z chyba dosyć tanim kredytem - InBank:
Temat na forum: http://kredythipotecznyforum.pl/forum/pozyczki-bankowe-opinie/kredyt-gotowkowy-w-inbanku-opinie-klinetow/

Brał tam ktoś kredyt?

Oli

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 23, 2017, 02:37:19 pm »
Dzięki. Porównam sobie.
Zastanawiałem się w ostatnich dniach nad bakiem pocztowym. Znajoma mi poleca.
Myślicie,że warto jest skontaktować się z doradcą kredytowym? Czy lepiej jest jednak szukać czegoś na własną rękę?
No nie wiem...
Wszystko zależy od Ciebie i czy się orientujesz w tych wszystkich ofertach. Gdybyś się jednak zdecydował na pomoc doradcy to on chyba przedstawi ci najkorzystniejsze ofert i koszty więc wydaje mi się, że jest to spore ułatwienie. Wracając do banku pocztowego to też słyszałem, że mają całkiem dobrą ofertę. Może kredyt w tym banku będzie się opłacał dla ciebie.

annaa

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 09, 2017, 01:08:53 pm »
Skorzystanie z doradztwa jest dobrym rozwiązaniem masz racje. Ale samemu tez można sobie wybrać dobry kredyt. Wystarczy tylko chcieć i poświecić trochę czasu. Mamy wiele stron z rankingami i ofertami. Poprzeglądać, wysłać parę wniosków i zobaczyć co ciekawego nam przedstawią. Dla mnie znaleźć dobry kredyt dla siebie to nie jest jakiś duzy problem i nie muszę korzystać z dodatkowej pomocy:) Ale to juz zależy od nas samych.

Magda S

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 11, 2017, 10:22:53 am »
Jaki kredyt gotówkowy byście polecili tak z ręką na sercu! Potrzebuję go na rozwój firmy chcę zainwestować w systemy ERP takie jak ten - simple.com.pl/. RRSO musi być uczciwe, a i sam bank godny zaufania. Kredyty pozabankowy mnie nie interesuje.

Ursos

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 04, 2019, 09:51:09 am »
Najlepiej nie sugerować się opinią banku ale przejrzeć sobie oferty poszczególnych kredytów bankowych, zmieniają się jak w kalejdoskopie z miesiąca na miesiąc. Dosć korzystną ofertę kredytu gotówkowego ma na dzień dzisiejszy Alior bank:
MAX KWOTA:   180000 ZŁ
MAX OKRES:   60 MIES.
MIN RRSO:   17,70%
MAX RRSO:   37,10%
OPROCENTOWANIE   9,99%

W porownaniu do innych ofert jest bardzo korzystnie.
https://pozyczkaportal.pl/kategoria-produktu/kredyty-gotowkowe/
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2019, 11:12:01 am wysłana przez Ursos »

* Polecane pożyczki

* Polecane