collapse

Autor Wątek: Pożyczka gotówkowa T-mobile - opinie, koszty, prowizja i oprocentowanie  (Przeczytany 14262 razy)

skrzypek

• Jr. Member
  • **
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
Odp: Pożyczka gotówkowa T-mobile - opinie, koszty, prowizja i oprocentowanie
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 14, 2017, 02:32:56 pm »
Jeżeli szukacie jak najtańszej pożyczki, to tutaj https://www.kredytomania.eu/wpis/najtansza-pozyczka-w-banku-czerwiec-2017.html możecie sprawdzić, jaką warto wybrać. Dane wprawdzie z czerwca, ale pewnie przez ten krótki czas wiele się nie zdążyło zmienić.

zaq12

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 25, 2017, 05:59:18 pm »
może ja powiem na swoim przykladzie. wzięłam 3500. splacam ok 5000. 36 rat po 167zl

wtedy jak bralam nie mialam pojecia. po prostu byly mi potrzebne pieniadze wiec nie zastanawialam sie nad tym

Ingo11

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 23, 2017, 12:23:33 pm »
może ja powiem na swoim przykladzie. wzięłam 3500. splacam ok 5000. 36 rat po 167zl

wtedy jak bralam nie mialam pojecia. po prostu byly mi potrzebne pieniadze wiec nie zastanawialam sie nad tym
Znajomy miał bardzo podobną pozyczke do twojej i podobne raty bo też rozkładał na 36 miesięcy. Patrząc na rate to nie jest dużo i spokojnie taką kwotę można co miesiąc spłacić bez większych problemów nie odczuwając tego.
Ja przyznam, że jeszcze nie korzystałem z pożyczki gotówkowej w T-mobile. Chociaż kusi mnie troszkę bo podobają mi sie ich oferty. A i opinie T-mobile też pozytywne ma.

nana

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 12, 2018, 06:55:05 am »
Warunki kredytów gotówkowych w różnych bankach możecie sprawdzić na https://www.totalmoney.pl/kredyty_gotowkowe - wszystko jest w jednym miejscu, więc nie powinniście mieć problemu ze zorientowaniem się, gdzie oprocentowanie czy RRSO są niższe.

* Polecane pożyczki

* Polecane