collapse

Autor Wątek: Pko kredyt dla firm -jakie opinie?  (Przeczytany 5982 razy)

Buniek

• Jr. Member
  • **
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
Pko kredyt dla firm -jakie opinie?
« dnia: Sierpień 25, 2015, 11:46:26 am »
Chciałbym sie dowiedziec czy w banku pko jest w ogole oferta dla firm ? Jeśli jest to jak ona sie kształtuje ?
Szukam kredytu i tak myśle nad bankiem pko. Jakie są opinie jeśli chodzi własnie o kredyty w tym banku ?

Stella

• Jr. Member
  • **
Odp: Pko kredyt dla firm -jakie opinie?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 16, 2015, 11:46:02 am »
Chyba jest tam taka oferta. Wejdź sobie najlepiej na strone internetowa banku pko i tam sprawdź
jakie mają oferty jesli chodzi o kredyty . Opinie o tym banku są pozytywne bo czytałam kiedys na
jednym z forum . Klienci często wybierają własnie kredyty w pko bo są opłacalne i nie drogie .

Aga00

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 21, 2015, 12:53:37 pm »
Chciałbym sie dowiedziec czy w banku pko jest w ogole oferta dla firm ? Jeśli jest to jak ona sie kształtuje ?
Szukam kredytu i tak myśle nad bankiem pko. Jakie są opinie jeśli chodzi własnie o kredyty w tym banku ?
Wystarczy wejść na stronę pko i sprawdzić . Tam powinieneś mieć napisane co proponuje ten bank i jak
 kształtują się oferty . Ale jeśli chodzi o pko to też mi się wydaje ,  że jest tam oferta dla firm . Czytałam
 kiedyś opinie klientów tego banku to większość była pozytywnych .Więc chyba warto skorzystać.

Magdaa

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 15, 2016, 11:04:04 am »
Mam znajomą, która korzystała z kredytu dla firm własnie w PKO :) Ogólnie jak mówiła mi to nie miała większych problemów z załatwieniem takiego kredytu. Ogólnie standardowa procedura, dokumenty takie jak zawsze. Co do oprocentowania - nie najgorsze, ale porównywalne do konkurencyjnych kredytów firmowych. Podobno całkiem ok na tym wyszła, dzięki kredytowi rozbudowała swoją działalność i teraz zarabia więcej.

Aleksandra

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 02, 2016, 06:09:51 pm »
Ja się zastanawiam  nad tym kredytem....
Wiem , że bank  ma w swojej ofercie kredyt dla firm  bo  sprawdzałam kiedyś . Tylko  nie wiem do końca na jakich  zasadach  działa ten  kredyt  -na stronie trochę jest  informacji na ten  temat jednak  mi to  nie wystarcza .
Chciała bym się dowiedzieć coś więcej . Jeśli  są tu  jakieś osoby  co  korzystały  z tego  kredytu  lub mają wiedzę na ten  temat  to  proszę o  wypowiedzenie się w tej  sprawie i czekam na wasze komentarze  :)

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 02, 2016, 06:09:51 pm »

Nikoret

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 08, 2017, 08:03:35 pm »
Kolega brał kiedyś w PKO kredyt dla firm. Chwalił sobie bardzo ich ofertę. Stąd wiem, że mają taki kredyt. Większość banków chyba oferuje takie kredyty.  Ten w PKO to podobno jeden z lepszych. Najlepiej jak sam sobie sprawdzisz ich ofertę.
Ale pewnie do tej pory już znalazłeś jakiś kredyt ;) No ale może trafi się jakiś inny poszukiwacz którego zainteresuje oferta banku PKO.  Z pewnością warto ją sprawdzić. Ogólnie moim zdaniem ten bank oferuję dobre warunki dotyczące praktycznie każdego kredytu czy pożyczki.

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 08, 2017, 08:03:35 pm »

tyski

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 03, 2017, 06:43:46 am »
Z tego co wiem to praktycznie każdy bank ma ofertę kredytu dla firm ( są nawet banki, które sie specjalizują wyłącznie w obsłudze klientów firmowych jak biz bank czy idea bank....).
Bank pko bp nie jest tutaj wyjątkiem ( jakby z tego zrezygnował to byłoby jak zabicie kury znoszącej złote jajka.....).
Najlepiej zerknij sobie tutaj:
http://www.forum-kredytowe.pl/f156/
Na stronie są opinie na temat kredytu firmowego w praktycznie każdej firmie.

Doradca KredytMarket

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 01, 2018, 09:20:37 am »
Dzień dobry,

procedura ubiegania się o kredyt dla firm nie musi być czasochłonna i skomplikowana. Co więcej, nie musi kosztować dużo. Wiemy, że do tego przyzwyczaiły przedsiębiorców banki i różne instytucje pozabankowe, ale jako byli bankowcy chcemy to podejście zmienić! Wychodząc na przeciw oczekiwaniom przedsiębiorców Kredyt Market przygotował ofertę, dzięki której środki na rozwój firmy można pozyskać nie wychodząc z domu. Przedsiębiorców prowadzących swój biznes od 2 lat zapraszamy do skorzystania z pożyczki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota, jaka oferujemy to od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 6 miesięcy. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję z propozycją kwoty pożyczki dostajesz w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy otrzymasz środki na wskazane konto bankowe. Po dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie https:/kredytmarket.com/

Ursos

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 23, 2019, 11:46:59 am »
Nie jest to obecnie najlepsza oferta pożyczek dla firm. Warto porównać sobie pożyczkę w innych firmach. Korzystając przy tym
ze wspomnianych for kredytowych
w porównaniach pożyczek
no i samodzielnie wczytać się w warunki pożyczki bo jeśli pożyczka jest dobra dla jednej firmy to niekoniecznie będzie tak samo dobra dla drugiej firmy

Trzeba również wziąć pod uwagę ryzyko związane ze spłątą kredytu oraz się ubezpieczyć.
http://www.pulspracy.pl/czy-pozyczka-na-biznes-to-dobry-pomysl/
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2019, 12:15:14 pm wysłana przez Ursos »

* Polecane pożyczki

* Polecane