collapse

Autor Wątek: Kredyt gotówkowy w inbanku opinie klinetów  (Przeczytany 2033 razy)

lioso

• Jr. Member
  • **
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
Kredyt gotówkowy w inbanku opinie klinetów
« dnia: Kwiecień 27, 2017, 09:53:05 pm »
Szukam opinii na temat kredytu gotówkowego w inbanku, inbank jest nowym bankiem w Polsce bo działa od początku 2017 roku jakoś a już ma 1 miejsce w rankingach kredytów - czy faktycznie ten kredyt gotówkowy w inbanku taki tani jest? Czekam na opinie klientów banku, warto?

waliekk

• Jr. Member
  • **
Odp: Kredyt gotówkowy w inbanku opinie klinetów
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 27, 2017, 09:55:48 pm »
Ja mam kredyt gotówkowy w inbaku na 40 000 złotych i jest ok. Liczyłem w kilku kalkulatorach kredytów gotówkowych i najtaniej wychodzi - zobaczcie sobie opinie na kalkulatorze kredytów - tam także 1 miejsce w rankingu http://kalkulatorkredytugotowkowego.pl/opinie-o-kredytach-gotowkowych/kredyt-gotowkowy-w-inbank-opinie/#comment-7705 i dużo pozytywnych opinii klientów.
Tak więc widać, że nie tylko ja już mam kredyt gotówkowy w inbanku

lioso

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 27, 2017, 09:56:43 pm »
o dzięki za szybką opinie, w takim razie wysyłam wniosek a jak ktoś jeszcze coś o inbanku to dajcie znać.

Jonasz

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 28, 2017, 08:50:06 am »
inbank ma faktycznie najtańszy kredyt gotówkowy - potwierdzają to rankingi kredytów i pozytywne opinie klientów inbanku a tak swoją drogą to jaki bank wam przypomina inbank i jego wejście na rynek z najtańszym kredytem?
Czy to nie tak jak mbank wszedł z ekontem na polski rynek i też miał długo długo najtańsze konto bankowe?

Czy inbank ma placówki banku? chyba nie dlatego ma najtańszy kredyt gotówkowy bo dostępny tylko online.
Polecam

Masak

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 28, 2017, 12:16:53 pm »

Dzięki za link do analizy.
Zastanawiałem się własnie nad kretem na majówkę i miałem już brac w mbanku ale tutaj wyszło w spłacie 400 złotych taniej więc już mam odpowiedź - wniosek wysłałem i już mam pozytywną decyzję kredytową.
Bardzo szybki bank i naprawdę najtańszy kredyt gotówkowy

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 28, 2017, 12:16:53 pm »

yourMove

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 12, 2017, 01:04:54 pm »
moim zdaniem przedstawia się calkiem nieżle na tle innych ofert, pamiętajmy jednak że niema też za bardzo co porównywać banku i parabanku. Co to jednak jest inbank?? skąd się wziął? MA bardzo uboga oferte, skupia się głównie na pożyczaniu pieniędzy. Ciekaw sam jestem co i jak tam wypada

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #5 dnia: Maj 12, 2017, 01:04:54 pm »

kedzior

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 12, 2017, 01:18:40 pm »
o ile się nie myle inbank jest jakąś filią włoskiego banku któy prosperuje calkiem nieźle. Niestety ciężko coś znaleźć na temat opinii o tym banku. Może przekona Cie to że ma kilka nagród, dość prestiżowych przyznawanych w te dziedzinie. Jeżeli mialbym coś polecić to szczerze mówiąc skorzystał bym z innj oferty. kogoś kto jest na naszym rynku dłużej

Mariuszek

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 12, 2017, 01:28:14 pm »
Witam, chciałęm się z Wami podzielić pewnym pomyslęm na jaki wpadlęm. Mianowicie pożyczka na 1000zł i 50 dni bez odsetek bez prowizji bez dodatkowych opłąt.... chcecie wiedzieć jak to możliwe?? Nie żadne hapi, zaplo czy inbank. Karta kredytowa w moim banku. Moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie jeżeli raz na jakiś czas wypadają nieplanowane wydatki, wtedy ruszamy ten zżelazny zapas, mamy pieniądze po wyciągnieciu karty z portfela a nie w 30 min.

GrzesiekGdansk

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 12, 2017, 01:45:44 pm »
polityka inbanku jest skierowana glownie na pożyczki i lokaty, moim zdaniem to wybitni fachowcy w tej dziedzinie. Spotykam się tylko z pozytywnymi opiniami mimo iż na naszym rynku inbank jest od niedawna. Koszty pożyczek są tańsze niż w innych bankach czy arabankach, tańsze nawet kilkaset zl, moim zdaniem to bardzo dobra oferta

Wilkinson

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 12, 2017, 01:55:54 pm »
o inbanku dowiedzialęm się z tego forum szukając pożyczki na auto na 20 tyś zl. Szczerze mówiąc dostałęm najkorzystniejszą oferte, nawet bank w którym mam konto mi takiej nie dal, naprawdę jeżeli nie wierzycie sprawdźcie sami na stronier in banku. Teraz już wiem skąd te wszystkie nagrody w dziedzinie bankowości

Runska

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 11, 2017, 08:58:13 pm »
Ten kredyt ma chyba bardzo dobre RRSO  w porównaniu do innych internetowych kredytów w bankach np. iGotówka z BGŻ PNB Paribas (InBank 2 razy tańszy) czy iKredyt z Getinu (InBank 3 razy tańszy).  Tak przynajmniej by wynikało z tej opinii o InBank http://antyhaczyk.blogspot.com/2017/06/inbank-opinie-kredyty-oplaty-lokaty.html InBank jeśli ma rzeczywiście tak tani kredyt to może dużo zdziałać na naszym rynku. Jak się przyjmie i wypromuje, to może być sporą konkurencją dla banków działających w Polsce. Ludzie już teraz patrzą na RRSO i całkowite koszty kredytu, a nie tylko na reklamowane oprocentowanie.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2017, 01:16:15 pm wysłana przez Runska »

Runska

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 11, 2017, 08:59:26 pm »
Gdzieś też czytałam, że InBank w krajach w których działa przejął dużą część rynku kredytowego. Tylko u nas na razie jakoś tak bez echa weszli na rynek.

piet

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 08, 2017, 12:38:50 pm »
Nie wiem czy wiecie ale in bank a get in bank to dwie rózne firmy. Pierwsza to firma, która udziela prywatnych pożyczek ratalnych oraz pożyczek typu chwilówki. Są one bardzo wysoko oprocentowane. Druga firma to bank, który ma oprocentowanie w porządku w porównaniu do innych firm Niestety ale wiele osób nie widzi różnicy.

Oferta bankow w zakresie kredytów gotówkowych zmienia sie jak w kalejdoskopie tak wiec mała rada ode mnie. Porównajcie sobie te oferty w porównywarce kredytów:
https://www.ekredytgotowkowy.pl/

Na stronie jest taka mozliwość.

Runska

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 08, 2017, 12:47:07 pm »
Nie wiem czy wiecie ale in bank a get in bank to dwie różne firmy. Pierwsza to firma, która udziela prywatnych pożyczek ratalnych oraz pożyczek typu chwilówki. Są one bardzo wysoko oprocentowane. Druga firma to bank, który ma oprocentowanie w porządku w porównaniu do innych firm Niestety ale wiele osób nie widzi różnicy.

Tak wiemy, że to różne firmy, z tym że Ty chyba nie wiesz dokładnie, bo InBank to też bank (z Estonii) i nie udziela prywatnych pożyczek, czy chwilówek, tylko kredyt gotówkowy i samochodowy online z niskim RRSO.

* Polecane pożyczki

* Polecane