collapse

Autor Wątek: Kalkulator zdolności kredytowej kredytu gotówkowego  (Przeczytany 7905 razy)

asystka

• Newbie
  • *
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
Odp: Kalkulator zdolności kredytowej kredytu gotówkowego
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 06, 2016, 01:08:13 pm »
Miałam kiedyś taki fajny kalkulator dzięki któremu wybrałam obecny kredyt, który mam ale nie mam pojęcia co z tym linkiem się stało, chyba go usunęłam więc niestety nie pomogę.... Szukajcie jednak bo warto, jak dla mnie to bardzo przydatne narzędzie i niezwykle proste. Nie trzeba się znać na bankowości a ułatwia wybór bardzo.

Radzio

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 07, 2016, 01:21:32 pm »
Zastanawiam się nad wykorzystaniem takiego czegoś jak kalkulator zdolności kredytowej. Czytałem ostatnio dość ciekawy artykuł w tym temacie i dużo pochlebnych komentarzy jest odnośnie właśnie tego narzędzia. Czy ten kalkulator dokładnie określi mi czy mam zdolność kredytowa czy nie? Tak po prostu jak w banku, tylko, że bez wychodzenia do banku?

maciejko

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 11, 2016, 09:10:05 am »
Powiem Ci, że ogólnie opinie bywają różne choć w większości rzeczywiście ludzie chwalą sobie te kalkulatory do obliczeń zdolności kredytowej. Sam korzystałem przed braniem kredytu i rzeczywiście wyszło mi, że zdolność kredytową mam, u mnie się potwierdziło ;) Polecam sobie sprawdzić, to nic nie kosztuje.

cepa

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 13, 2016, 03:11:08 pm »
Nie wiedziałem, że jest coś takiego. O kalkulatorze do obliczania rat kredytu słyszałem i nawet z powodzeniem z niego korzystałem ale z takiego kalkulatora zdolności kredytowej jeszcze nie miałem okazji korzystać. Muszę spróbować bo to bardzo ciekawe, jak to działa? ma ktoś link na takie dobrodziejstwo???????

wandzik

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 17, 2016, 02:04:15 pm »
Cofnij się z czytaniem na pierwszą stronę, tam linki do kalkulatorów zdolności kredytowej są podane. Ostatnio czytałem ciekawy artykuł na temat wykorzystywania takiego kalkulatora, niestety nie pamiętam gdzie się na to natknąłem, niemniej grono fanów jest dość pokaźne, sporo osób sobie chwali takie wyliczenia.

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #19 dnia: Październik 17, 2016, 02:04:15 pm »

jola.jola

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 21, 2016, 03:23:37 pm »
Takie kalkulatory to fajna sprawa do sprawdzania kredytów, gdyby nie były przydatne to zapewne banki czy parabanki nie miałyby ich również na swoich stronach. Ja nie raz korzystałam i jestem zdania, że sprawdzić sobie można w ten sposób różne oferty, a decydować się nie trzeba koniecznie. Na domiar tego jest to zupełnie za darmo;););)

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #20 dnia: Październik 21, 2016, 03:23:37 pm »

maciejski

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 08, 2016, 11:56:19 am »
Super, właśnie interesowało mnie znalezienie opinii w temacie takich kalkulatorów, chciałem sobie sprawdzić czy mam szanse na kredyt bo do tej pory nawet karty kredytowej nie miałem w posiadaniu, żadnej pożyczki, kredytu, po prostu nic dlatego nie wiem jak będzie u mnie z możliwością zaciągnięcia kredytu, no i na jaką kwotę dałoby radę przy moich dochodach.

jaro

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 08, 2016, 02:08:00 pm »
Osobiście to po prostu złożyłem wniosek, dostałem odpowiedź, wyliczono mi koszty, zdolność kredytową i wiedziałem wszystko ale oczywiście nie neguję, że te kalkulatory są złe bo nigdy nie korzystałem. Myślę, że mogą być przydatne przede wszystkim dla tych, którzy mają już jakieś zadłużenie albo będą korzystać z kredytu po raz pierwszy.

Cecylia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 09, 2016, 11:12:07 am »
Korzystałam i każdy może sprawdzić. U mnie się potwierdziło, kredyt dostałam. Wśród znajomych mam jednak kredytobiorców, którzy przed wzięciem kredytu jakoś szczególnie nie analizowali ani sytuacji rynkowej ani kosztów, jak też nie sprawdzali i nie liczyli sobie nic w kalkulatorach, po prostu wchodzili do banku, najczęściej tego, w którym mieli już konto rozliczeniowe i składali wniosek o kredyt.

bumber

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 09, 2016, 12:58:59 pm »
Nie korzystałem ale rzeczywiście chętnie sobie sprawdzę, choćby dla zaspokojenia własnej ciekawości jak to wygląda takie wyliczanie. Przy zakładaniu rachunku oszczędnościowego korzystałem z czegoś podobnego, wyliczało na jaki okres czasu i na jaką kwotę opłaca się w ogóle inwestować pieniądze. Kalkulator zdolności kredytowej-no cóż wszystko przede mną.

nawrocki21

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 06, 2016, 02:23:03 pm »
Ja korzystam z kalkulatora zdolnosci kredytowej na yousave.pl , jestem zadowolony moge odrazu wybrac interesujaca mnie oferte

piotrkasprzyk1967

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 21, 2016, 10:20:47 am »
Jeżeli chodzi o kalkulator kredytowy to tylko ten na yousave.pl

piet

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 04, 2017, 07:53:05 am »
Kalkulatory takie nie są niczym złym... Polecam jednak nie traktowac tego jako wyroznię ponieważ każdy bank ma własne algorytmy , według których wylicza zdolnosci kredytową. I kalkulator moze nam pokazać jedno a w banku mozemy mieć o wiele inną zdolnosć. W jednym bedziemy mieli większą, w drugim mniejszą....
Sugeruję jeszcze zerknąc sobie tutaj:
https://www.hiso.pl/kredyty/
Na stronie znajduje się kilka porad na temat tego w jaki sposób zwiększyć swoją zdolność kredytową.

Pozdrawiam.

Frazer

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 19, 2017, 11:27:20 am »
Mi osobiście taki kalkulator bardzo pomógł.

* Polecane pożyczki

* Polecane