collapse

Autor Wątek: Opinie o kredycie hipotecznym Własny kąt hipoteczny w PKO  (Przeczytany 23670 razy)

Mariuszek

• Jr. Member
  • **
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
Odp: Opinie o kredycie hipotecznym Własny kąt hipoteczny w PKO
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 26, 2017, 04:03:34 pm »
Co do kredytu własny kąt hipoteczny w banku PKO to ma go moj kuzyn i sobie chwali. Mówi że jezeli chodzi o calkowita spłąte to w banku  PKO wyszlo mu najmniej. Co prawda jeżeli chodzi o ta zdolność to faktycznie nie miał jakiejś dużej, inne banki wyliczaly większa, ale na tym mu akurat nie ależalo bo miał duży wklad wlasny. Na stronie PKO są szczegoły. Wlasny kąt jest w czolówce kredytów hipotecznych

Wilkinson

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 05, 2017, 07:07:49 pm »
Widzę tutaj więcej opini pozytywnych na temat kredytu wlasny kąt hipoteczny w PKO niż negatywnych. Przyznam szczerze że jest to drugi bank ktory mnie kusi swoją ofertą. PKO Bank Polski. Lubie inwestować w produkty polskie, dzieki temu nasz kraj się rozwija. Co do samego kredytu też wydaje się bardzo korzystny. ZSprawdzałem to co piszecie i faktycznie własny kąt hipoteczny jest od kilku lat w czołówce udzielanych kredytów, cieszy się pozytywnymi opiniami, więc wszytko przemawia za tym, aby się zastanowić nad nim. Czekam na więcej recenzji.

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 05, 2017, 07:07:49 pm »

Hukson

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 10, 2017, 03:52:48 pm »
Nie dziwie się, że dla wielu ta oferta jest kusząca. Mi też się podoba ten kredyt hipoteczny własny kąt w pko. Dzięki tej ofercie klient może sfinansować nie tylko budowę domu,zakup mieszkania, czy tez zakup działki. Ale także:
-zakup działki rekreacyjnej wraz z jej zagospodarowaniem,
-przebudowę pomieszczeń na cele mieszkalne,
-szeroko pojęte inne cele wiążące się z realizacją potrzeb mieszkaniowych.
I co sądzicie o takiej ofercie ze strony pko? Ciekawa prawda?

morela

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 13, 2017, 05:30:05 pm »
Oferta bardzo interesująca. Wziąłem ten kredyt hipoteczny na zakup mieszkania. Dostałem w pko maksymalna kwotę 30 tysięcy- taka właśnie była mi bardzo potrzebna. Kredyt rozłożony mam na 30 lat. Wybrałam opcję równe raty. Co miesiąc moja rata wynosi tyle samo. Można jednak to zmienić na raty malejące- bardzo podoba mi się taka opcja. Może z czasem zmienię swoje raty własnie na malejące. Mam na to trochę czasu:D

comcafo

• Newbie
  • *
    • maść na trądzik na receptę
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 29, 2017, 12:16:59 pm »
Wg. mnie w PKO jest taka polityka, że kredyty najłatwiej się tam dostaje bo to przecież spółka państwowa :P Ofertę mają całkiem dobrą, widać, że się zmieniają. Jeśli miałbym wziąć spory kredyt hipoteczny to tylko tam :)

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 29, 2017, 12:16:59 pm »

Oli

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 23, 2017, 08:03:56 pm »
Mojej znajomej zaproponowali takie warunki: finansowanie do 100% wartości nieruchomości, okres kredytowania nawet do 40 lat o ile mnie pamięć nie zawodzi, oczywiście wakacje kredytowe - ale to chyba już żadna nowość bo chyba już wszędzie je oferują, okres karencji do 36 miesięcy. Wydaje mi się, że w innych bankach można również wynegocjować podobne warunki, czy jednak dla Ciebie będą najkorzystniejsze? Wszystko zależy od sytuacji finansowej, lepiej się nie porywać na pierwsze nie zawsze lepsze oferty.
Te warunki naprawdę robią wrażenie jak tak patrze. No nale to jest właśnie bank pko oni zawsze potrafią przedstawić świetne warunki dla swojego klienta. Dlatego też mają tyle chętnych na te swoje kredyty nie tylko hipoteczny ale także i inne. Klienci wystawiają same dobre opinie o banku pko. Nie trzeba tłumaczyć dlaczego. Wystarczy spojrzeć na te warunki wyżej.

darek443

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 14, 2017, 08:43:35 am »
według mnie się opłaca
newbielink:http://poza-bankowe.pl/ [nonactive]

argos

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 14, 2017, 12:30:35 pm »
Plus dla PKO jest taki, że to bank polski. Ale chyba zbyt wiele młodych osób go nie preferuje, bo konkurencja ma dla nich lepsze oferty.

* Polecane pożyczki

* Polecane