collapse
  • Kredyt hipoteczny w Open Finance - zdolność kredytowa, koszty opinie 4 1
Currently:  

Autor Wątek: Kredyt hipoteczny w Open Finance - zdolność kredytowa, koszty opinie  (Przeczytany 7288 razy)

Malaga

• Jr. Member
  • **
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
Odp: Kredyt hipoteczny w Open Finance - zdolność kredytowa, koszty opinie
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 15, 2017, 09:35:34 pm »
Hmm...może by tak spróbować i skorzystać z pośrednictwa w open Finance. Nigdy jeszcze do tej pory nie korzystałam z żadnego pośrednictwa ale warto chyba spróbować. Jeszcze te opinie co tu przeczytałam są przekonujące. Jeśli takie dobre wybierają kredyty to może i lepiej będzie jak skorzystam z ich pomocy. Po co samemu się męczyć i zastanawiać jaki kredyt będzie najlepszy jak tu mamy fachową pomoc ;D ;D
Dobrze, że są takie pośrednictwa.

Alinkaaa

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 01, 2017, 05:02:45 pm »
Witam wszystkich forumowiczów. Czy Oppen finance udziela kredytów?? myślałem że oni tylko pśredniczą w pożyczkach podobnie jak ekspander. Ekspander wyszukuje dla nas "najlepszej" oferty i negocjuje warunki, ale sam nie pożycza pieniędzy. Wydaje mi się ze jezeli chodzi o oppen finance to sprawa wygląda podobnie. Jeżeli się myle proszę mnie poprawić. Dziekuje i poxdrawiam
No tak bo oni pośredniczą w pożyczkach podobnie jak ekspander-tu masz racje. Potrafią wyszukać naprawdę dobre oferty;). Mnie się zdarzyło raz korzystać z doradztwa w Open Finance ale opinia moja jest bardzo pozytywna gdyż kredyt jaki mi wyszukali miał naprawdę niskie koszty. Bardzo to była dla mnie korzystna oferta. 

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 01, 2017, 05:02:45 pm »

Oli

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 23, 2017, 05:02:46 pm »
Widzę, że open Finance słynie z naprawdę wielu pozytywnych opinii. Zauważyłem to nie tylko tu na tym forum.
No ale jak piszecie, że tak świetnie potrafią doradzić to oczywiste, że klienci mają tak dobre zdanie o open Finance.
Już od dłuższego czasu się zastanawiam czy nie skorzystać z doradztwa u nich i chyba jednak się zdecyduję :D
Bo nie mam co do nich żadnych wątpliwości. I wasze opinie też mnie w tym upewniły. 

piet

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 08, 2017, 07:12:05 am »
Openfinance to nie bank. Tak więc sam w sobie nie udziela kredytu. Jest to jednak pośrednik, firma doradcza, która pomaga w wyborze kredytu hipotecznego i co najważniejsze pomaga załatwić wszystkie formalności związane z kredytem. Kredyt nie jest prosta sprawą. Ogólnie w internecie można znaleźć wiele opinii bezpośrednio od osób, które zdecydowały się na kredyt u nich
http://www.kredyt-mieszkaniowy.info/open-finance/
Tutaj jest ich sporo.

* Polecane pożyczki

* Polecane