collapse

Autor Wątek: Kredyt hipoteczny idea Bank-jakie opinie?  (Przeczytany 11691 razy)

Malina

• Jr. Member
  • **
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
Kredyt hipoteczny idea Bank-jakie opinie?
« dnia: Sierpień 07, 2015, 11:10:41 am »
Trafiłam ostatnio własnie na oferte idea Banku. Musze przyznac , że oferta naprawde jest korzystna jak dla mnie.
 Ale za nim sie zdecyduje to chciała bym poznac jakie są wasze opinie na temat kredytu hipotecznego w tym banku?

Stella

• Jr. Member
  • **
Odp: Kredyt hipoteczny idea Bank-jakie opinie?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 14, 2015, 12:49:15 pm »
Ta oferta jest naprawdę dobra . Też sprawdzałam bo  rozglądam sie za jakimś w miare tanim kredytem
hipotecznym . Ale jak na razie nie jestem do końca przekonana co do tego typu kredytów. Ostatnio
dużo słyszałam tez na temat pożyczek na kamiwet . Podobno maja świetne oferty i tanie  .
 Sprawdziłam kilka i faktycznie mnie zaciekawiły . Sprawdź tez może znajdziesz cos dla siebie.

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 14, 2015, 12:49:15 pm »

Sylwek

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 23, 2015, 03:00:14 pm »
Sprawdzałem ta oferte nie dawno i jak dla mnie to jest całkiem dobra. Znajomy tez miał tam
kredyt hipoteczny i jest bardzo zadowolony z niego .Niskie oprocentowanie. Ze spłatami nie miał
żadnych problemow . Wszystko spłacał w terminach. Więc chyba naprawdę warto skorzystać z
kredytu  hipotecznego w idea Bank .

Delfo

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 16, 2015, 06:03:12 pm »
Trafiłam ostatnio własnie na oferte idea Banku. Musze przyznac , że oferta naprawde jest korzystna jak dla mnie.
 Ale za nim sie zdecyduje to chciała bym poznac jakie są wasze opinie na temat kredytu hipotecznego w tym banku?
Faktycznie to jest  dobra oferta jeśli chodzi o ten kredyt hipoteczny  . Sprawdzałem tą ofertę bo brat też
 szuka jakiegoś kredytu hipotecznego i poprosił mnie o pomoc. Nie znam się aż tak dobrze na kredytach
  dlatego też  poznam opinie innych  na temat tego kredytu w idea bank . Jeśli macie jeszcze jakieś ciekawe
 propozycje to również sobie  sprawdzę .

Lenaaa

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 04, 2016, 01:42:02 pm »
Czy ja wiem czy taka dobra? Dla mnie powiem szczerze , że nie koniecznie . Kiedyś mieli lepszą
ofertę moim zdaniem . Miałam konto w tym banku przez jakiś czas . I jak poszukiwałam kredytu  hipotecznego  to zaproponowali mi ofertę ale nie przyjęłam jej bo  nie byłam co  do niej przekonana . A drugiego  banku w którym miałam konto dostałam dużo  lepsze warunki kredytu  hipotecznego . No ale jeśli  wam odpowiada ta oferta w idea Bank to korzystajcie  :)

« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 04, 2016, 01:42:02 pm »

Lucyna111

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 08, 2017, 05:36:04 pm »
Opinie pozytywne czyli oferta też chyba dobra ;)
Dawno nie sprawdzałam jakie oferty mają w idea banku.
A w ostatnim czasie interesuję mnie temat kredytów hipotecznych .
Sprawdzam różne oferty . Głównie odwiedzam strony z rankingami gdzie mam już porównane oferty.
Ale nie widziałam żeby była tam oferta idea banku. Co oczywiście nie oznacza , że oferta jest nie korzystna .
Może ktoś już w 2017 roku korzystał z kredytu hipotecznego w idea banku i napiszę krótko coś na ten temat? ;)

Sabi

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 26, 2017, 11:27:41 pm »
Nigdy nie miałam styczności z Idea bankiem. Coś tam słyszałam kiedyś i wiem , że taki bank istnieje ale co mają w swojej ofercie to nie mam pojęcia. Sprawdzenie tych rankingów to świetny pomysł. Zaraz sprawdzę kilka zobaczymy na którym miejscu jest idea bank i jak kształtuję się oferta. Może mnie zaskoczy bardzo pozytywnie i okaże się , że ich oferta jest jedna z lepszych ;D ;D Nigdy nic nie wiadomo. Wszystkiego zaraz się dowiem.

Milano

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 07, 2017, 11:25:21 am »
Ja też nie miałem styczności z idea bankiem...Coś tam słyszałem, że jest taki bank ale jakoś nigdy nie interesowało mnie bardziej jakie mają oferty i się w to nie zagłębiałem. Być może przeoczyłem jakieś dobre oferty :D No ale tyle jest tych banków i różnych ofert, że naprawdę ciężko z każdą się zapoznać i sprawdzić. Raczej chyba każdy wybiera te najpopularniejsze banki...Sprawdzę i ja co to za bank i jakie maja warunki. Na przyszłość może się przyda!

Grek

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 01, 2017, 09:36:59 pm »
Opinie pozytywne czyli oferta też chyba dobra ;)
Dawno nie sprawdzałam jakie oferty mają w idea banku.
A w ostatnim czasie interesuję mnie temat kredytów hipotecznych .
Sprawdzam różne oferty . Głównie odwiedzam strony z rankingami gdzie mam już porównane oferty.
Ale nie widziałam żeby była tam oferta idea banku. Co oczywiście nie oznacza , że oferta jest nie korzystna .
Może ktoś już w 2017 roku korzystał z kredytu hipotecznego w idea banku i napiszę krótko coś na ten temat? ;)
A co by cie konkretnie interesowało w ramach tego kredytu hipotecznego w idea banku. Bo jeśli chcesz znać warunki oferty to warto zajrzeć na strone. Koszty możesz policzyć za pomocą kalkulatora. Ja mogę powiedzieć, że moim zdaniem oferta jest dobra. Nie wiem jak dla ciebie. Musisz sprawdzić i sam ocenić czy dla ciebie będzie korzystna.  Ale większość kredytobiorców jest zadowolona z kredytu hipotecznego w idea banku. 

Malaga

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 15, 2017, 09:48:37 pm »
Oni maja w swojej ofercie teraz kredyt hipoteczny??? :o Bo ja weszłam na stronę i nie mogłam znaleźć informacji na temat kredytu hipotecznego w idea banku...
Może coś przeoczyłam, więc jak macie jakieś informacje dotyczące tego kredytu to napiszcie. Będę jeszcze szukać dalej może uda mi się coś znaleźć. Jeśli tak to podzielę się informacjami z zainteresowanymi osobami.

Odela

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 16, 2017, 04:31:45 pm »
Nie wiem jak jest z tym kredytem hipotecznym w idea banku. Nie wiem co tam oferują dokładnie mają w swojej ofercie. Ale podobno mają fajną ofertę lokata happy czy coś takiego. Znajomy opowiadał mi ostatnio, że otworzył u nich taką lokatę. Ponoć bardzo dobre warunki mają. Co powiecie o tej lokacie? Ktoś ją otworzył w Idea banku?
Piszcie jak coś wiecie:)

linda

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 16, 2017, 04:57:44 pm »
No ja też chciałem się dowiedzieć na czym dokładnie polega ta oferta lokaty? tzn jakie warunki?
Bo szukam dobrej lokaty i może ta by była odpowiednia.

Alinkaaa

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 01, 2017, 06:29:16 pm »
No ja też chciałem się dowiedzieć na czym dokładnie polega ta oferta lokaty? tzn jakie warunki?
Bo szukam dobrej lokaty i może ta by była odpowiednia.
Ta lokata jest podobno opłacalna takie słyszałam opinie. Warunki mniej więcej wyglądają tak: wysokie oprocentowanie 3,00% w skali roku!
kwota lokaty od 500 zł do 25 000 zł
krótki okres lokaty 3 miesiące
tylko dla nowych klientów
bez dodatkowych produktów bankowych. Jeśli nadal jesteś zainteresowany to umów się na spotkanie aby dowiedzieć się wszystkiego bardziej szczegółowo.

kellie11

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 09, 2017, 07:16:59 am »

Czy potrzebujesz prawdziwej pożyczki w celach biznesowych lub do spłaty długu kontakt Pan Kellie Wilson teraz do prawdziwych pożyczek przez e-mail: Oceanicfinance113(at)gmail .com lub +1(267)725-7570

« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 09, 2017, 07:16:59 am »

wojtek567

• Jr. Member
  • **
    • http://www.rejent.rzeszow.pl/
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 02, 2018, 03:50:50 pm »
Ja nadal jestem za mbankiem :)

* Polecane pożyczki

* Polecane