collapse

Autor Wątek: Opinie o Smart Koncie w Smart Banku  (Przeczytany 13421 razy)

Starszy forumowicz

• Administrator
  • Jr. Member
Opinie o Smart Koncie w Smart Banku
« dnia: Listopad 11, 2015, 12:00:55 pm »
Czy ktoś z was ma konto w Smart Banku?
Zapraszamy do napisania opinii na temat używania tego konta i na temat oferty - czy to smart konto faktycznie jest w 100% bezwarunkowo darmowe?
Zapraszamy do wystawiania opinii i ocen.

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

Opinie o Smart Koncie w Smart Banku
« dnia: Listopad 11, 2015, 12:00:55 pm »

wirdo

• Newbie
  • *
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
Odp: Opinie o Smart Koncie w Smart Banku
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 11, 2015, 06:32:36 pm »
Czy ktoś z was ma konto w Smart Banku?
Zapraszamy do napisania opinii na temat używania tego konta i na temat oferty - czy to smart konto faktycznie jest w 100% bezwarunkowo darmowe?
Zapraszamy do wystawiania opinii i ocen.
Ja mam konto w Smart banku i nie mogę narzekac bo faktycznie konto okazało sie być w pełni darmowe. Jedyne czego się boję to, że w szybkim czasie oferta konta w smart banku się zmieni i wejda opłaty bo nie ma drugiego takiego konta za darmo na rynku w PL.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2016, 11:33:06 am wysłana przez Starszy forumowicz »

Oskar

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 03, 2016, 11:36:47 am »
No nie wiem może ty nie narzekasz ale ja słyszałem jeśli chodzi o smart konto w smart banku  to klienci  narzekali na ten bank . Znajomy też ma tam konto i nie jest jakoś specjalnie zadowolony - chce zrezygnować z tego konta jak najszybciej . Nie wiem co dokładnie mu tam nie odpowiada. Ja osobiście nie miałem do czynienia z tym bankiem .
Ale jeśli większość  opinii będzie negatywnych -no  to porządnie bym sie zastanawiał czy warto zaryzykować i otworzyć tam konto .
A wniosek i więcej opinii o koncie w smart banku znajdziecie na http://www.darmowekontowbanku.pl/darmowe-smart-konto-w-smart-banku-opinie-i-koszty/
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2016, 11:33:14 am wysłana przez Starszy forumowicz »

lordregister

• Newbie
  • *
    • Ranking kont osobistych
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 23, 2016, 07:37:03 pm »
W pełni darmowe konto bankowe - polecam
Ranking najlepszych kont bankowych w Polsce !

Slodziak

• Jr. Member
  • **
Odp: Opinie o Nest (Smart) Koncie w Nest Banku
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 30, 2016, 01:20:01 pm »
Chyba najlepsze z internetowych, chociaż jeszcze mało rozwinięte. Teraz zmienili nazwę na Nest Bank.

Nadal jest bark opłat i warunków, ale też nie ma oddziałów i wpłatomatów, a płatności online można na razie prowadzić tylko za pomocą karty Visa, nie ma ikonek w PayU itp...póki co.

Żeby płatność kartą debetową (bankomatową) przez internet działała, to poza aktywacją w systemie Nest Banku, trzeba jeszcze zrobić nią pierwszą operację z użyciem pinu. Tak to działało w starym Banku Smart i w nowym Nest Banku - opis Nest Banku (Smart) i tych płatności kartą online.

Ogólnie Nest Bank (Smart) ma chyba całkiem dobre opinie, przynajmniej na razie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2016, 10:17:53 am wysłana przez Slodziak »

Odp: Opinie o Nest (Smart) Koncie w Nest Banku
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 30, 2016, 01:20:01 pm »

piet

• Full Member
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 21, 2016, 06:25:35 am »
Na tej stronie znajduje się artykuł o kontach w smart banku:
http://konto-w-banku.pl/smart-bank/

Na dole możecie sobie poczytać opinie osób a jest ich sporo. Obecnie mam u nich konto walutowe. Założyłem sobie kilka miesięcy temu z uwagi na to,że potrzebowałem jakiegoś zabezpieczenia dla podróży zagranicznych. Zarzutów jak na razie nie mam żadnych. Porządne konto bankowe, łatwa obsługa. Darmowe. Oraz nie ma takich ozdóbek i innych wodotrysków przy obsłudze konta internetowego jak na przykład mbank.

Patryko99

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 28, 2016, 06:23:34 pm »
Opinie przeczytałem :)
Faktycznie jest  ich  sporo . Z tego  co  widzę to  osoby które posiadają to  konto  w Smart Banku  są zadowoleni .
Tak się zastanawiam  nad otworzeniem  konta  ( obecnie mam w innym banku  i chciałbym zmienić  ) ale nie mogę się zdecydować . Jest  tak duży  wybór i  wszystkie oferty  wydaja się być dobre na pierwszy  rzut oka ..
Musze przyjrzeć się lepiej  tej  ofercie i  może okaże się idealna dla mnie .

Lelka77

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 29, 2016, 03:08:34 pm »
Z opiniami  spotkałam  się rożnymi ale jak dla mnie same plusy. Miałam  problem zapłatą  na allegro bo karta nie była do końca aktywowana, szybki telefon do biura obsługi, dwie minuty i karta w pełni aktywna:) konkretna obsługa z jakiej  jestem  zadowolona bardzo .Więc nie wiem skąd te narzekania niektórych  osób , do tego konto w pełni 0 złotych.
Polecam :)

kontobankowe

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 08, 2016, 09:16:36 pm »
Najświeższa recenzja i opinie o Smart Koncie w Smart Banku. Wszystkie ukryte opłaty zostały ujawnione a mankamenty uwidocznione. Warto przeczytać opinię Rekina Finansów o smart koncie przed założeniem jakiegokolwiek rachunku w tym banku. 

Wszystko ma swoje plusy i minusy.

Pozdrownionka  ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2016, 09:45:48 am wysłana przez Starszy forumowicz »

« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 08, 2016, 09:16:36 pm »

oszczędny

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 12, 2016, 10:23:56 am »
Bardzo fajne konto, na ilość dodatkowych usług czy jakiś bajeranckich technologii nie narzekam bo nie mam potrzeby z takowych korzystać. Mnie w takiej formie jak jest obecnie w 100 % konto wystarcza i spełnia wszystkie oczekiwania. Najważniejsze, że jest rzeczywiście darmowe, bez warunków określonego dochodu, narzuconej liczby transakcji w miesiącu itp.

dziki

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 20, 2016, 02:54:49 pm »
Konto na piąteczkę, zdaje egzamin, platforma internetowa bardzo łatwa i przyjemna w obsłudze, wszystko działa bardzo szybko i sprawnie, kosztów za konto nie ponosiłem jeszcze żadnych i mam nadzieję, że tak zostanie jak najdłużej, a najlepiej na stałe:)założenie smart konta też jest bardzo szybkie i nie wymaga skomplikowanych formalności. Dla wszystkich, którzy chcą konta za darmo i korzystają raczej z podstawowych usług bankowych konto bardzo przyjazne:)

merc

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 22, 2016, 03:02:19 pm »
Mam to konto od niedawna, nie żałuje wcale, że je założyłam. Polecam każdemu kto nie lubi przepłacać.
Nie ma warunków, gwiazdek i haczyków, po prostu wszystko za darmo :) Tak można korzystać z rachunku:) Moim zdaniem najlepsze i najbardziej praktyczne konto do użytku osobistego konto rozliczeniowe na rynku. Polecam założyć.

anulka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 02, 2016, 11:17:29 am »
Może i Smart jest tani ale komunikacja szwankuje

Słabo jest z komunikacją mailową, telefoniczną, szeregiem usług (brak wpłatomatów, payu ), polecam poczytać opinie na forach:
newbielink:http://pozyczki-opinie.pl/forum/ogolnie-na-temat-finansow/ [nonactive]

To że konto smart jest najtańsze nie oznacza że najlepsze
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2016, 09:36:05 am wysłana przez Starszy forumowicz »

Laia

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 24, 2016, 07:08:32 pm »
Smart konto - brzmi  bardzo  interesująco przyznam .  8)
Kompletnie nie znam  tej oferty  ani  banku  i ciężko mi powiedzieć  co kol wiek  o smart  kącie .
No  ale dlatego  też tu  jestem  aby się coś dowiedzieć  na ich  temat  . 
widzę kilka opinii  ale czekam  na więcej  .  Myśle  , że  bedą dla mnie pomocne wasze wypowiedzi  ;)
I  z góry  dzięki  za każdą  pomoc  :)

Jankes

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 25, 2016, 10:59:02 am »
Czy to  konto  w smart banku  jest  faktycznie najtańsze  ??
Nie mam za dużo  informacji  o  tym  banku  ale słyszałem  takie opinie , że to  bardzo  tanie konto  i nie wiem co  mam o  tym  myśleć  . Dla mnie ten bank  jest  mało  znany . Ale jeśli  mają tak  dobrą ofertę to  chętnie bym  otworzył  u  nich  konto  .  Ale na razie jeszcze się zastanawiam...
Poczekam  na jakieś  podpowiedzi  z waszej  strony :)

* Polecane pożyczki

* Polecane