collapse

Autor Wątek: Opinie o koncie w Credit Agricole i 1000 złotych premii  (Przeczytany 10942 razy)

Starszy forumowicz

• Administrator
  • Jr. Member
Opinie o koncie w Credit Agricole i 1000 złotych premii
« dnia: Listopad 11, 2015, 12:18:56 pm »
Czy ktoś z was na forum ma konto w Banku Credit Agricole?
Poszukujemy opinii na tema konta i dodatkowo informacji na temat 1000 złotych premii - czy faktycznie można liczyć na tą premię?
Jakie opłaty związane są z prowadzeniem konta osobistego w Credit Agricole?
Jakie macie opinie?

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

Opinie o koncie w Credit Agricole i 1000 złotych premii
« dnia: Listopad 11, 2015, 12:18:56 pm »

Oskar

• Jr. Member
  • **
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
Odp: Opinie o koncie w Credit Agricole i 1000 złotych premii
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 03, 2016, 11:20:10 am »
Tak ja posiadam tam  konto  od około 3 lat i jestem zadowolony. Co do tej premii to nie mam żadnych  informacji niestety . Za prowadzenie konta nie place, przelewy też  są darmowe. Jedyna oplata to 1,75zl na miesiąc za ochronę konta i coś tam jeszcze. No i za kartę jest 2zl opłaty, ale tylko jeżeli jej nie użyje w ciągu danego miesiąca, bo jeśli jej używam to opłaty nie ma -wiec ja tylko raz miałam ta opłatę. Nie mam żadnego problemu z zalogowaniem się na konto. Nigdy nie miałem problemow z tym bankiem .

Slodziak

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 30, 2016, 01:17:51 pm »
Moja dziewczyna ma konto w CA i powiem szczerze z tego co wiem to całkiem sporo tam prowizji.

Patryko99

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 28, 2016, 07:06:55 pm »
Nie posiadam  konta w Credit Agricole  ale też jestem  zainteresowany  opiniami  na jego  temat   a także innymi informacjami  dotyczącymi  tego  konta  . Z racji tego  , że poszukuje banku   -Gdzie by można otworzyć konto sprawdzam  rożne oferty  .  Czekam  na dalsze  informacji  dotyczących  konta w Credit Agricole .
Mam nadzieje , że niebawem  pojawi się ich  więcej  :)

Hiesta

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 29, 2016, 01:02:07 pm »
Tak  ja słyszałam  o tej  promocji :) -swoja droga świetna sprawa taka promocja .
Z tego  co  wiem to  w Credit Agricole co  jakiś czas robią własnie takie rożne promocje -co  z pewnością
przyciąga klientów  . Znajoma się zdecydowała w czasie tej  promocji na założenie konta i  na koniec miesiąca wypłacili jej pieniądze z premii . Czytałam też , że w promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały konta w Credit Agricole na 90 dni przed rozpoczęciem promocji.

« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 29, 2016, 01:02:07 pm »

Lelka77

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 29, 2016, 03:13:30 pm »
Tak  ja słyszałam  o tej  promocji :) -swoja droga świetna sprawa taka promocja .
Z tego  co  wiem to  w Credit Agricole co  jakiś czas robią własnie takie rożne promocje -co  z pewnością
przyciąga klientów  . Znajoma się zdecydowała w czasie tej  promocji na założenie konta i  na koniec miesiąca wypłacili jej pieniądze z premii . Czytałam też , że w promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały konta w Credit Agricole na 90 dni przed rozpoczęciem promocji.
Ta promocja to  super pomysł !
Moja znajoma również założyła konto  jak weszła ta promocja i  pieniądze tez jej wypłacili jakoś pod koniec miesiąca także to  nie ściema  . :) Sama namawiała mnie abym tez założyła tam konto . Niestety  kilka dni  wcześniej  wybrałam  konto  w innym banku . Później trochę żałowałam  . Ale zawsze mogę się przenieść  bo  w Credit Agricole co  jakiś czas zachęcają klienta rożnymi promocjami :)

prawy

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 12, 2016, 02:07:06 pm »
Mam od kilku lat konto w Credit Agricole i szczerze polecam, zawsze jak idę wypłacić pieniądze czy coś załatwić na bieżąco informowany jestem o wszelkich promocjach i możliwościach kredytu czy inwestycji, ostatnio dodatkowo założyłem np. dodatkowy rachunek oszczędnościowy, ciągle wprowadzają coś nowego i dobrze bo można korzystać:)

donmarco

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 25, 2016, 02:41:37 pm »
Mam konto w CA już od 2012 roku. Jestem z niego zadowolony, karty nie posiadam bo nie aktywowałem, jestem przyzwyczajony do gotówki, z a wypłaty w oddziale nie płacę, za wpłaty też nie, całą obsługę internetową mam za darmo, chyba, że chcę wypłacić z konta oszczędnościowego na rozliczeniowe częściej jak raz w miesiącu to za każdą wypłatę jest 5 zł, raz mi się zdarzyło ją ponieść, a poza tym nie płaciłem jeszcze nic.

Basia Oleksy

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 27, 2016, 08:14:24 am »
Mam od kilku lat konto w Credit Agricole i szczerze polecam, zawsze jak idę wypłacić pieniądze czy coś załatwić na bieżąco informowany jestem o wszelkich promocjach i możliwościach kredytu czy inwestycji, ostatnio dodatkowo założyłem np. dodatkowy rachunek oszczędnościowy, ciągle wprowadzają coś nowego i dobrze bo można korzystać:)

Moja znajoma też korzysta z tego konta w Credit Agricole i jest bardzo zadowolona :)
Fajnie bo często są różne promocje a zakładała wszystko przez internet bez wychodzenia z domu. Skorzystała ze sprawdzonej już strony: http://www.darmowekontowbanku.pl/

« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 27, 2016, 08:14:24 am »

Laia

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 24, 2016, 08:17:41 pm »
Widzę same pozytywne opinie o tym kącie ;)
To  chyba naprawdę musi  być  dobra oferta skoro  tyle  zadowolonych  klientów  jest  z tego konta w Credit Agricole .
Aż postanowiłam  sobie ją sprawdzić i  miło jestem  zaskoczona  - oferta rewelacja  ;)
Teraz już się nie dziwę  skąd  tyle pozytywów o tym kącie  :)
Z pewnością rozważę czy  nie otworzyć tu  kąta  .

Jankes

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 25, 2016, 10:45:17 am »
Opinii jest  nawet dużo  o tym  kącie w Credit Agricole .
Prawdą jest  to  ,że większość  to pozytywne  .
Ja u  nich  konta nie miałem  nigdy  i mogę powiedzieć  tylko  to  co  czytałem  i  słyszałem  na ich  temat od osób posiadających  tam  kont- a znam  kilka  . Ale oni  też uważają , że to  konto  to świetny  wybór  .
Dla mnie oferta tego  banku  też jest dość  ciekawa .

Amy

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 25, 2016, 12:22:24 pm »
Naprawdę w Credit Agricole jest  1000 zł  premii??
Nie słyszałam  o  tej ofercie  . Na czy  to  dokładnie polega  . Bo  może bym sobie otworzyła  u nich  konto .
patrze na wasze opinie  i  stwierdzam  , że się opłaca otworzyć  konto  w Cradit Agricole . Jeszcze ta premia  jest  bardzo  zachęcająca  ;)
Muszę dokładnie rozważyć  tą opcje otworzenia tego  konta  ;D
W sumie i  tak  miałam  otwierać  drugie konto  wiec dlaczego  nie w Credit Agricole  :D :D   

misiek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 04, 2016, 04:49:33 pm »
O co dokładnie chodzi z tym 1000 zł premii???? Dziewczyna potrzebuje założyć konto osobiste, chciałem żeby to było w tym banku, w którym ja  mam ale skoro w CA jest jakaś promocja.... czy to chodzi o polecanie konta znajomym??? bo o tym czytałem ale nie wiem czy ten wątek jest tutaj poruszany, że za każde polecenie można zgarnąć 100 zł, o to chodzi???

Gazda

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 27, 2016, 02:41:39 pm »
Masz konto w tym banku to musisz przystąpić do programu poprzez wypełnienie formularza. Bank przysyła specjalny kod do poleceń, który przekazujesz znajomym, będą musieli go podać przy zakładaniu konta żeby bank wiedział, że dany człowiek zakłada rachunek właśnie z Twojego polecenia. Znajomi konta zakładają internetowo, za każdą skuteczną rekomendację otrzymuje się 100 zł. Nawet fajny pomysł.

Danieczka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 13, 2016, 03:07:06 pm »
No tylko chyba jeszcze jakieś tam warunki są, że znajomy przez jakiś czas musi to konto utrzymać, obiło mi się coś takiego o uszy. Muszę się głębiej zapoznać z tą promocją, może wezmę udział bo konto w CA mam już od kilku lat, a coś dodatkowo może by wpadło. Jak poczytam o warunkach i będzie coś interesującego to się podzielę na forum;)

* Polecane pożyczki

* Polecane