collapse

Autor Wątek: Nowe konto osobiste w T-mobile - opinie i koszty  (Przeczytany 7002 razy)

Tomasz

• Jr. Member
  • **
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
Nowe konto osobiste w T-mobile - opinie i koszty
« dnia: Sierpień 25, 2014, 10:18:41 am »
Cz ktos z was ma już konto w Banku T-mobile? jak tam jest z opłatami za to konto i jakie opinie na tego temat w internecie? Na stronie http://www.darmowekontowbanku.pl/darmowe-konto-freemium-w-tmobile-opinie-i-koszty/ czytałem, że naprawdę warto je założyć - czy to prawda?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2016, 10:17:32 am wysłana przez Starszy forumowicz »

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

Nowe konto osobiste w T-mobile - opinie i koszty
« dnia: Sierpień 25, 2014, 10:18:41 am »

Oskar

• Jr. Member
  • **
Odp: Nowe konto osobiste w T-mobile - opinie i koszty
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 03, 2016, 12:40:30 pm »
No powiem szczerze , że faktycznie całkiem dobra oferta  .
Opinii kilka przeczytałem -pozytywnych  większość  jest ważne . Jeśli  cie bardzo interesują
opinie to sprawdź sobie na rożnych forach oprócz tego . W tedy będziesz miał większą pewność. Z tego co
sprawdzałem to większość usług jest tam za darmo . Wiec koszty  tez nie będą duże . 

Soboń

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 04, 2016, 04:27:06 pm »
Dość ciekawe . Co prawda mam konto w innym banku ale od pewnego czasu zastanawiam się nad otworzeniem drugiego .
Fajnie , że   za prowadzenie  konta T-Mobile jest całkowicie bezpłatne, podobnie jak wykonywanie przelewów krajowych, które na konto docelowe mogą dojść bardzo  szybko  nawet w kilka minut  . Jest to kusząca opcja.
Musze się zastanowić jeszcze trochę nad tym. Ale bardziej jestem nastawiony na tak co do tego  konta .

Klara

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 27, 2016, 05:20:35 pm »
Nie mam tam konto ale zgodze sie , że warto  je założyc bo tez tak słyszałam od kilku znajomych  co posiadają tam  konto i są bardzo  zadowoleni . Ja jakos nie byłłąm przekonana co  do tego  konto ale jak sprawdziłam oferte to
tez stwierdziłam , że naprawde sie opłaca . I myśle czy  by sobie nie otworzyc drugiego  konta własnie
w t-mobile . Jeśli takie warunki sie utrzymają jeszcze przez jakiś czas to zdecyduje sie na otworzenie konta w T-mobile.

daria

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 05, 2016, 01:04:38 pm »
A może troszkę ktoś przybliżyć mi warunki otwarcia i prowadzenia tego konta w T-mobile, jak wyglądają opłaty za poszczególne operacje???? Szukam konta osobistego i mam parę typów ale zastanawiam się też nad T-mobile tylko nie wiem w zasadzie jak wygląda oferta. Obeznanych w temacie proszę o informacje.

« Odpowiedź #4 dnia: Październik 05, 2016, 01:04:38 pm »

Graszka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 06, 2016, 08:44:25 am »
W T-mobile są trzy rodzaje kont osobistych. Ja mam akurat Freemium bo jest prakttycznie darmowe i najbardziej jego założenie mi odpowiadało. Żeby karta była darmowa trzeba wykonać transakcje bezgotówkowe na minimum 200 zł miesięcznie, w miesiącu można też za darmo dokonać trzech wypłat z dowolnych bankomatów i pierwsza wpłata we wpłatomacie w miesiącu też jest darmowa, poza tym za pozostałe podstawowe operacje jest 0 zł.

Abakus

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 13, 2016, 02:55:00 pm »
Konto Premium moim zdaniem lepiej się opłaca. Wszystko jest za darmo i we wpłatomatach można wykonać nieograniczoną liczbę wpłat w miesiącu. Jedyny wymóg jaki jest żeby prowadzenie konta było za darmo i nie było opłaty za kartę to trzeba wykonać operacje bezgotówkowo na co najmniej 500 zł miesięcznie. U mnie działa bez najmniejszego problemu.

kamka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 14, 2016, 02:27:18 pm »
Konta są bardzo podobne do siebie, widać, że w premium można troszkę więcej działać i zyskać, jeśli tez chodzi o zwroty pieniędzy z transakcji ale ogólnie wszystko sprowadza się do tego ile kto wydaje bezgotówkowo miesięcznie. Jak jest dużo takich wydatków i 500 albo ponad jest pewne to lepsze premium ale dla tych, którzy płaca trochę mniej 200 jest pewniejsze;)

beni

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 08, 2016, 12:47:42 pm »
Jeśli ktoś się zastanawia to również bardziej radzę konto premium. Jest po prostu lepsze a dużo większych wymagań nie ma. Ja jestem zadowolona z obsługi i działania konta internetowego, jeszcze się nie zdarzyło żebym miała jakiś problem, pobraną dodatkową opłatę czy coś w tym stylu, wszystko dobrze i konkretnie.

« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 08, 2016, 12:47:42 pm »

KontaROR

• Jr. Member
  • **
    • Konta ROR
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 01, 2017, 11:29:22 pm »
Wkurzyłem się na konto w tMobile Bank (dawny Alior Sync) po tym jak wprowadzili opłaty za kartę. Od tamtej pory zrezygnowałem z karty wydanej do konta i co prawda mam aktywne konto, ale z niego nie korzystam aktywnie :)

nana

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 04, 2018, 10:50:26 am »
To czemu go nie zamkniesz? Przecież to bez sensu.

johny

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 08, 2019, 05:59:11 pm »
No wlaśnie. Pytanie czemu tego konta nie zamkniesz. Moim zdaniem jeśli nie korzystasz z konta to nie ma absolutnie żadnego sensu go utrzymywać i za nie płacić Szczególnie, że koszta usług bankowych rosną i nawet w darmowych kiedyś bankach wprowadzane są opłaty za prowadzenie konta czy za kartę ( wymagane jest wykonanie iluś tam platności miesięcznie albo na określoną kwotę aby taka karta była zupełnie darmowa).

Polecam zorientować sie jakie sa promocję na konta w bankach i poszukac jakiejś dobrej oferty za którą dostaniesz kaskę.

* Polecane pożyczki

* Polecane