collapse

Autor Wątek: W jakim banku najlepszy kredyt konsolidacyjny?  (Przeczytany 7129 razy)

Jasiek56

• Jr. Member
  • **
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
Odp: W jakim banku najlepszy kredyt konsolidacyjny?
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 09, 2017, 10:33:36 am »
Niema najlepszego kredytyu koncsolidacyjnego, jeżeli cos  jest najlepsze, bezkonkutrencyjne wypiera z rynku konkurencje. Moim zdaniem nie warto w ogóle tego kredytu brać, bo się nie opłąca, jeżeli już jesteśmy zmuszni to w banku w któryma mamy konto, taka jest ,oja opinia

Juli

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 11, 2017, 12:57:47 pm »
Podobnie uważam, że nie ma jednego najlepszego kredytu konsolidacyjnego. Oferty są czasem tak indywidualne i dopasowane do każdego klienta, że ciężko powiedzieć gdzie jest najlepsza i aby każdy tez tak uważał. Według mnie każdy z nas ocenia to po swojemu i ma jakieś ulubione banki gdzie korzysta z kredytów i gdzie według niego dostaje najlepsze ofert.

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 11, 2017, 12:57:47 pm »

kasica

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 14, 2017, 01:54:55 pm »
Witam, chciałbym zapytać w jakim banku najlepiej się opłaca zaciągnąć kredyt konsolidacyjny? Jest jakiś bank, który specjalizuję się w tego typu kredytach?
Kredyt konsolidacyjny w swojej ofercie maja chyba wszystkie banki z tego co mi wiadomo. I uważam tak jak pozostali, że nie ma czegos takiego jak najlepszy kredyt konsolidacyjny. I nie ma tez takiego banku który by sie specjalizował tylko w takich kredytach konsolidacyjnych. Najlepiej sprawdzic np w rankingach oferty. Poczytać troche i wybrać te które wydaja się byc najbardziej korzystne dla nas. Wysłać wniosek, bank nam prześle ofertę i zdecydować czy jest korzystna. 

olku

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 22, 2017, 11:09:10 am »
Dużą role też odgrywa to czego oczekujemy od banku chcąc wziąć taki kredyt konsolidacyjny. Warto poczytać trochę ogólnie, sprawdzić jakieś aktualne rankingi zobaczyć sobie jak to sie ma aktualnie i wybrać jakieś oferty które nas najbardziej zainteresowały. Jeśli takie znajdziemy to w tedy konkretnie te dwie czy trzy sobie przybliżyć, skonsultować się z przedstawicielem,konsultantem banku i ostatecznie wybrać tą która najbardziej odpowiada.

ihayaka

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 08, 2018, 10:25:56 am »
Jak kupowałam swój nowy samochód na raty, brałam kredyt konsolidacyjny, korzystając z oferty https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/kredyt-konsolidacyjny,3.html. Obsługa kompetentna i miła. Fajną opcją jest funkcja przypominania SMS, która informuje kredytobiorcę o dacie i wysokości spłaty najbliższej raty oraz wysyła potwierdzenie wpłaty na poczet konkretnej raty. Dzięki tej funkcji wszystkie raty udało mi się spłacić w terminie, co pozwoliło mi uniknąć niepotrzebnych zmartwień.

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 08, 2018, 10:25:56 am »

Wojtek_123

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 14, 2018, 01:26:05 pm »
Sprawdź sobie na https://www.comperia.pl/kredyty_gotowkowe, wystarczy wybrać interesującą kwotę i okres kredytowania i wiadomo która oferta wyjdzie najlepiej. Ja przy ich pomocy brałem kredyt na mieszkanie i nie żałuję.

* Polecane pożyczki

* Polecane