collapse

Autor Wątek: W jakim Banku dostane kredyt konsolidacyjny bez BIK  (Przeczytany 2400 razy)

Grisza

• Jr. Member
  • **
W jakim Banku dostane kredyt konsolidacyjny bez BIK
« dnia: Maj 26, 2015, 01:15:14 pm »
W jakim Banku dostane kredyt konsolidacyjny bez BIK - czy ktos może mi doradzić w tym przypadku?
Potrzebuje konsolidacji bez bik na jakieś 50 000 złotych - w jakim banku szukać takiego kredytu?

sonia

• Jr. Member
  • **
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
Odp: W jakim Banku dostane kredyt konsolidacyjny bez BIK
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 23, 2015, 03:58:05 pm »
Nie orientuje sie dokladnie gdzie można dostac kredyt konsolidacyjny bez bik . Ale może sprawdz kilka ofert
 w bankach i znajdziesz jakąś. Polecam zajrzeć na strone mBanku i zobaczyc jak kształtuje sie oferta.
Bo mają bardzo dobre warunki jesli chodzi własnie o kredyt konsolidacyjny . Może cie zainteresuje i zdecydujesz sie na kredyt właśnie w tym banku.

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 23, 2015, 03:58:05 pm »

Korsarz

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 02, 2015, 02:01:28 pm »
Też sie zastanawiam nad kredytem konsolidacyjnym najlepiej bez bik . Bo mam małe zadłużenie i nie wiem właśnie
czy jestem już w bik czy też nie. Ale na wszelki wypadek gdybym był to wole od razu szukac kredytu bez bik .
Więc jeśli ktos mogłby polecic taki sprawdzony kredyt to z gory dzieki za każda propozycje.

Adam Paczos doradzaPL

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 03, 2015, 01:40:19 pm »
Jeżeli chodzi o sam BIK to gromadzi informację ze wszystkich kredytów: zarówno o pozytywnej historii, jak również dot. opóźnień. Banki aktualizują rejestry średnio 2-3 razy w miesiącu

jeżeli brałeś ostatnio kredyt , chcesz wziąć równolegle dwa, wówczas masz 2-3 tygodnie czasu na tą operację - zakładając, że masz zdolność kredytową.

BIK możesz sprawdzić w max 24 godziny wejść na oficjalnej stronie BIK.
Polecam Ci zamówić pełny raport wraz z informacją o liczbie punktowej. Z podstawowego niestety nie za wiele można odczytać i średnio Ci się przyda.

szyszka

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 29, 2017, 10:54:42 am »
na 99% w żadnym. Banki sprawdzają]ą bik. dlatego często korzystamy z chwilówek jak nam zależy aby nie sprawdzali, ale chwilówki to wiadomo.... Bralem kiedyś sprzęt na raty i miałem 1000zł miesięcznie za konsole telefon i laptopa, chciałęm chwilówke na 3tys to oferowali mi polowe tego, więc podejrzewam  ze też sprawdzili. Mimo iż nie mialęm problemów ze splątami to tej kwoty którą chciałem nie dostałęm

« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 29, 2017, 10:54:42 am »

Słodki

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 30, 2017, 12:20:16 pm »
nie dostaniesz w żadnym. Banki sprawdzają naszą historię nawet w przypadku pożyczania kilku tyś, dlatego jeżeli kiedyś coś tam było czy jest nie tak to nie masz nawet co się starać. Poszukałbym pożyczki konsolidacyjnej pozabankowej. Widziałęm tutaj takie oferty i nienajgorsze opinie.

Camry

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 31, 2017, 12:53:48 pm »
PrYlączam się do poprzednich wypowiedzi, jedynie w parabanku. Ewentualnie jakieś lombardy gdzie udzielają pożyczek pod zastaw, ale nie cieszą się one dobrymi opiniami, zaniżajaą wartość przedniotów o ponad połowe, no ale nie dziwie się im  w sumie, chcą zarobić swoje jak klient okazuje się nie wypłacalny

sokola

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 22, 2017, 03:02:46 pm »
Takie samo pytanie zadawałem sobie kiedyś...Ale już wiem, że nie ma takiego banku gdzie można dostać kredyt bez bik. Tak jak piszecie pozostają chwilówki, parabanki. Ale na to też bym uważał jeśli się decydujecie na taka pożyczkę.

star

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 28, 2017, 06:29:15 pm »
Takie samo pytanie zadawałem sobie kiedyś...Ale już wiem, że nie ma takiego banku gdzie można dostać kredyt bez bik. Tak jak piszecie pozostają chwilówki, parabanki. Ale na to też bym uważał jeśli się decydujecie na taka pożyczkę.
Tylko należało by zwrócić uwagę, że w chwilówkach i parabankach nie dostaniemy kredytu konsolidacyjnego bo nie maja w swojej ofercie tego typu kredytów. Możemy dostać co najwyżej zwykłą pożyczkę gotówkową. W banka nie można liczyć na konsolidacje bez bik. Ale są rożne kredytu oddłużeniowe pozabankowe można spróbować skorzystać z czegoś takiego. 

« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 28, 2017, 06:29:15 pm »

altaar

• Jr. Member
  • **
    • https://votumochrona.zgora.pl/
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 28, 2019, 03:14:17 pm »
W jakim Banku dostane kredyt konsolidacyjny bez BIK - czy ktos może mi doradzić w tym przypadku?
Potrzebuje konsolidacji bez bik na jakieś 50 000 złotych - w jakim banku szukać takiego kredytu?

ja zachęcam gdyż sam tak zrobiłem:) z pomocy doradców z https://multiinicjatywa.pl/  Oni pośredniczą w udzieleniu  kredytów i pożyczek dla firm uwzględniając najbardziej elastyczne i indywidualne podejście oraz dopasowując ofertę kredytową do  specyfiki branży.

* Polecane pożyczki

* Polecane