collapse
  • RANKING KREDYTÓW KONSOLIDACYJNYCH 5 2
Currently:  

Autor Wątek: RANKING KREDYTÓW KONSOLIDACYJNYCH  (Przeczytany 36202 razy)

oszczędny

• Newbie
  • *
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
Odp: RANKING KREDYTÓW KONSOLIDACYJNYCH
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 12, 2016, 10:16:51 am »
Bardzo lubię rankingi, zarówno jeśli chodzi o znalezienie konta osobistego jak i kredytu hipotecznego korzystałem i się sprawdzało. Nie twierdzę, że samymi rankingami należy się kierować ale na pewno da się dzięki nim zaoszczędzić bardzo dużo czasu i stresu, no chyba, że komuś nie zależy na kosztach i bierze pierwszą lepszą ofertę kredytu.

zdzich

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 20, 2016, 02:13:05 pm »
Z tego co rozmawiam ze znajomymi i na własnym przykładzie też mogę powiedzieć, że takie rankingi są bardzo przydatne, większość osób się nimi sugeruje i chwalą sobie późniejsze wybory. Dla mnie, osobiście bardzo ważnym źródłem informacji są też opinie i artykuły na blogach i forach ale wiadomo, że żeby tyle informacji ogarnąć to trzeba mieć troszkę czasu. Rankingi to już w zasadzie gotowce.

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 20, 2016, 02:13:05 pm »

mickiewicz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 21, 2016, 02:24:58 pm »
Też jestem zdania, że warto jest się rozeznać w różnych ofertach a skoro powstają strony z rankingami czy kalkulatorami kredytowymi to widocznie jest na nie zapotrzebowanie i służą dobrej sprawie. Nie każdy z wykształcenia jest bankierem i mając nawet jakieś procenty i liczbowe dane mało kto jest w stanie powiedzieć który kredyt jest lepszy a który gorszy.

ewela

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 27, 2016, 01:37:27 pm »
Właśnie na podstawie rankingu składałam kiedyś wnioski o przyznanie kredytu konsolidacyjnego. Powiem szczerze, że w dużej mierze przesłane oferty potwierdziły wyliczenia, oczywiście w rankingu nie mamy podanych wszystkich danych i dokładnych kosztów ale mniej więcej pokazuje nam jak wygląda rynek finansowy i które oferty są warte uwagi. Moim zdaniem warto z nich korzystać.

gien0

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 28, 2016, 03:28:59 pm »
Jak na razie nie korzystałem z takich rankingów ale chyba będę musiał bo mam wziąć kredyt i szczerze to nie wiem od czego zacząć......może najpierw właśnie porównam sobie różne oferty banków, coś czuję, że taki ranking będzie dla mnie jak drogowskaz bo jestem kompletnie zielony w tych sprawach......

« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 28, 2016, 03:28:59 pm »

Umino

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 04, 2016, 05:01:28 pm »
Różne są zdania na temat  czy powinno się korzystać  z rankingów kredytowych . Jedni  są zwolennikami  inny nie .
Wiadomo  każdy  ma prawo  do  wyrażenia swojego  zdania w tym  temacie  . Ja jednak  jestem  za korzystaniem  z rankingów  . Uważam  , że są one bardzo pomocne  . Korzystam  z nich  zawsze jeśli  mam wybrać jakiś  kredyt  . Wiadomo ,że nie sugeruje się tylko i wyłącznie takim rankingiem  . Ale stanowi  to  jakiś element w podjęciu  decyzji  co  do kredytu jaki  wybrać . Dotyczy  to  kredytu  konsolidacyjnego  ale także każdego  innego  .

Kristal

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 07, 2016, 02:43:05 pm »
A ja jestem  jak najbardziej  też na TAK  za korzystaniem  z takich  rankingów ! :)
Tylko ważne jest  aby sprawdzać czy ranking jest  aktualny  z bieżącego  roku  bo  w internecie jest  dużo  rankingów i  są one także z poprzednich  lat  . A chyba jak  bierzemy  jakiś  kredyt  to  interesuje nas aktualne oferty  ;)
Mi w wielu  sytuacjach  taki  ranking pomógł podjąć  decyzje w wyborze kredytu   .

Amy

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 10, 2016, 02:48:40 pm »
Ja tam  korzystam  z rankingów  . Sprawdzam je jak  szukam  jakiegoś  kredytu  . Oczywiście nie sugeruje się tylko  i  wyłącznie rankingiem   ale nie ukrywam  , że jest  bardzo  pomocny  w podjęciu  decyzji i  wybraniu  jakiegoś  dobrego  kredytu  . Na ogół  szukam  w internecie stron  gdzie znajduję się taki  ranking . Nie trudno  znaleźć takie strony .
Widzę , że tu  na forum  też już są  podane linki  do takich  rankingów :)

pala

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 04, 2016, 05:00:03 pm »
Każdy ma swoje zdanie, jak komuś pasuje to korzysta z rankingu, inni wolą opinie, artykuły, polecenia znajomych a jeszcze inni po prostu maszerują do banku i składają wniosek więc każdy robi jak mu wygodnie. Ja tam żadnej możliwości nie odrzucam i jestem zdania, że jeśli tylko coś jest w stanie dać nam choć trochę wiedzy to czemu by z tego nie korzystać.

« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 04, 2016, 05:00:03 pm »

mariat

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 12, 2016, 02:10:05 pm »
Poszukuje dobrego kredytu konsolidacyjnego i rankingi powiem szczerze odbieram średnio, bardziej przekonują mnie opinie ludzi, którzy z takich produktów korzystają bądź korzystali. Lubię mieć konkretne dane przedstawione w liczbach dlatego obliczam sobie raty w kalkulatorze kredytowym. Ale oczywiście swojego zdania nie narzucam.

anna.zieba95

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 12, 2016, 04:41:57 pm »
najlepiej skontaktować się z doradcą finansowym, który doskonale zna się na rynku !

Zapraszam do kontaktu!!

Anna Zięba , 785-948-288

siwa

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 16, 2016, 03:05:06 pm »
Korzystałam z usług doradcy finansowego przy wyborze kredytu jak i przy całej procedurze kredytowej, można powiedzieć, że przeprowadził mnie przez cały proces od początku do końca. Zyskałam wiele wsparcia, wiedzy, cennych porad i przede wszystkim czasu. Ogólnie wydaje mi się, że było i jest nadal łatwiej dzięki jego pomocy, także polecam.

Wabik

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 27, 2016, 09:12:33 am »
Mam kredyt konsolidacyjny i całkiem nieźle wyszedłem na tym, że się w ogóle na niego zdecydowałem. Jak pojawiają Wam się jakiekolwiek problemy w płynności finansowej, co może nastąpić z różnych przyczyn i nie możecie wydolić na raty kredytów to jak najszybciej szukajcie rozwiązania. nie koniecznie wskazuje na konsolidację ale nie zwlekajcie w czasie.

kinia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 27, 2016, 03:06:32 pm »
Ja korzystałam z rankingu ale nadal nie jestem pewna na który bank się zdecydować choć oczywiście swojego faworyta generalnie mam i ranking w zasadzie to potwierdził. Pewnie powinnam się zdecydować ale wolę dłużej poszukać żeby nie przeoczyć lepszej oferty i później nie żałować, pewnie jak większość kredytobiorców.

« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 27, 2016, 03:06:32 pm »

ludmila

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 28, 2016, 11:03:32 am »
Sprawdzałam ten ranking ale mimo wszystko zastanawiam się nad skorzystaniem z pośrednika finansowego. Chodzi nawet nie tylko o sam wybór banku do konsolidacji ale pomoc przy całej tej procedurze, brałam już dwa kredyty i wiem, że te wszystkie dokumenty to nie łatwa sprawa, pośrednicy podobno bardzo pomagają, również przy formalnościach.

* Polecane pożyczki

* Polecane