collapse

Autor Wątek: Kredyt konsolidacyjny santander consumer bank-jaka oferta?  (Przeczytany 7723 razy)

Malaga

• Jr. Member
  • **
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
Odp: Kredyt konsolidacyjny santander consumer bank-jaka oferta?
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 16, 2017, 12:57:22 pm »
witam, szukam kredytu knsolidacyjego, co powiecie o takim kredycie właśnie w santander consumer banku?
Korzyści

wygoda - nie trzeba pamiętać o spłacie wielu zobowiązań
poprawa zdolności kredytowej
jedno miejsce i termin spłaty – oszczędzasz swój czas i pieniądze
spłata rozłożona na dłuższy czas
oprocentowanie niższe niż przy kredycie gotówkowym na dowolny cel
więcej gotówki
bez zabezpieczeń i poręczycieli
​oferta dla obecnych Klientów Banku
Konsolidacja kredytu

Jakie zobowiązania możesz przenieść i połączyć?
pożyczkę/kredyt gotówkowy
kredyt konsumencki na zakup towarów i usług
pożyczkę/kredyt konsolidacyjny
kartę kredytową
limit w ROR
kredyt samochodowy
pożyczkę/kredyt hipoteczny
czy możecie wyrazić swoją opinie o aktualnej ofercie?
Moja opinia o aktualnej ofercie w santander jest pozytywna. Ostatnio też trafiłem akurat na santander i sprawdziłem co tam ciekawego mają. Bardzo przekonujące mają warunki to im muszę przyznać. Ale zawsze uważałam ich za firmę godną zaufania. Po opiniach też można wywnioskować, że osoby korzystające u nich z kredytów są bardzo zadowolone.

linda

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 17, 2017, 02:42:09 pm »
U mnie jakieś dwa lata temu koszty wypadły mniej więcej tak w santander RRSO kredytu 22,57% przy następujących założeniach: Kwota kredytu - 6171,34 zł, Okres kredytowania - 36 miesięcy, w tym 35 rat w wysokości 236,76 zł oraz 36. rata w wysokości 236,78 zł, Oprocentowanie nominalne stałe - 15,99%. Całkowita kwota do spłaty wynosi 8318,18 zł.
Możecie ocenić czy się opłaca.

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 17, 2017, 02:42:09 pm »

Alinkaaa

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 07, 2017, 06:44:05 pm »
U mnie jakieś dwa lata temu koszty wypadły mniej więcej tak w santander RRSO kredytu 22,57% przy następujących założeniach: Kwota kredytu - 6171,34 zł, Okres kredytowania - 36 miesięcy, w tym 35 rat w wysokości 236,76 zł oraz 36. rata w wysokości 236,78 zł, Oprocentowanie nominalne stałe - 15,99%. Całkowita kwota do spłaty wynosi 8318,18 zł.
Możecie ocenić czy się opłaca.
No i bardzo fajnie prezentują się koszty na tym przykładzie ;) Moja opinia o Santander od zawsze jest pozytywna. Widziałam oferty czasem też sprawdzam czy coś się zmienia. Jakieś tam zmiany czasem się pojawiają ale oczywiście  cały czas na plus. Siostra ma ten kredyt konsolidacyjny stąd też moje zainteresowanie bo razem wybierałyśmy ten kredyt. I to była bardzo dobra decyzja!

rahu

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 07, 2017, 04:20:45 pm »
Taż mi się podobają koszty kredytu konsolidacyjnego w Santander ;D ;D Podane przez was przykłady wyglądają bardzo zachęcająco. Nie wiem jak was ale mnie przekonują. Obecnie nie potrzebuje takiego kredytu ale w przyszłości jeśli będę potrzebował kredytu konsolidacyjnego to na pewno wezmę pod uwagę ofertę banku Santander consumer!

Irek bank

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 23, 2017, 03:16:48 pm »
Wasze spostrzeżenia i opinie o tym kredycie bardzo mi się podobają i może będą dla mnie przydatne gdybym się zdecydował akurat na kredyt konsolidacyjny w Santander consumer bank. W ogóle często zwracam uwagę na opinie innych klientów bo jest to dla mnie bardzo istotne przy wyborze kredytu czy tez pożyczki. Widzę też, że większość
uważa, że koszty tego kredytu konsolidacyjnego nie są zbyt wysokie. Również bardzo ważna kwestia! 

« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 23, 2017, 03:16:48 pm »

Juli

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 28, 2017, 04:36:04 pm »
Przy wyborze kredytu staram sprawdzać się niemalże wszystko. I podchodzi czasem z pewną ostrożnością. W przypadku kredytu konsolidacyjnego Santander również sprawdziłem ofertę i mam takie zdanie, że jest wystarczająco dobra żeby z niej skorzystać. Kredyt konsolidacyjny bez zabezpieczeń nawet do 30 tysięcy!

kasica

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 11, 2017, 07:33:57 pm »
Przy wyborze kredytu staram sprawdzać się niemalże wszystko. I podchodzi czasem z pewną ostrożnością. W przypadku kredytu konsolidacyjnego Santander również sprawdziłem ofertę i mam takie zdanie, że jest wystarczająco dobra żeby z niej skorzystać. Kredyt konsolidacyjny bez zabezpieczeń nawet do 30 tysięcy!
Ostrożności nigdy dość :D Chociaż wydaje mi się, że ciężko tak wszystko posprawdzać bo zawsze coś nam może umknąć a w banku też nas o wszystkim nie informują tylko mówią bardziej tak aby przekonać nas do kredytu więc podają nam same zalety i opisują kredyt w superlatywach. Bardzo ważne moim zdaniem jest czytanie umowy. Bo tam mamy wiele informacji które są bardzo istotne.

fryderyk

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 17, 2017, 02:28:21 pm »
Z tego co patrzyłam na swojej stronie piszą, że konsolidacji mogą podlegać pożyczki i kredyty gotówkowe, karty kredytowe, limit w ROR czy kredyt samochodowy. Ale jeśli chodzi o to jaką mają dokładną ofertę dla was to nie wiem.  Polecam pójść do banku i się tam zapytać. Konsultacja w banku nic nie kosztuje, a tylko stamtąd ma się rzetelną informację. Nie mówię, że nie powinno się ufać osobom, które piszą na forach, ale jednak często ludzie piszą nie sprawdzone informację. Trzeba umiejętnie weryfikować informacje

olku

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 20, 2017, 07:19:33 pm »
Co racja to racja @fryderyk! W banku faktycznie zawsze informacja którą uzyskamy będzie pewna i rzetelna. Dlatego też uważam, że jesli jesteśmy mocno zainteresowani jakimś konkretnym kredytem tak jak tu mamy kredyt konsolidacyjny santander to najlepszym sposobem na uzyskanie wiarygodnych informacji jest pójcie do banku i konsultacja z osobą, specjalistą która sie na tym zna. Co tez nie oznacza ze nie należy korzystać z takich forum jak to lub innych stron bo to też jest czasem  bardzo pomocne;)

« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 20, 2017, 07:19:33 pm »

ihayaka

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 20, 2018, 11:48:00 am »
Na rynku jest cała masa ofert kredytów konsolidacyjnych, dlatego zastanawiam się jaki bank oferuje najlepsze warunki podjęcia takiego kredytu. Uważam, że wszystko tak naprawdę zależy od oczekiwań kredytobiorcy, gdyż niektórzy wolą zapłacić nieco więcej w zamian za rozłożenie kredytu w większej ilości rat. Sam brałem ostatnio kredyt gotówkowy korzystając z oferty http://www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/kredyt-konsolidacyjny,3.html i zostałem mile zaskoczony, gdyż przez to, że udało mi się spłacić kredyt nieco wcześniej, otrzymałem zwrot w wysokości 158 zł.
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2018, 10:17:46 am wysłana przez ihayaka »

konatres

• Newbie
  • *
    • https://zdrowy.net/zdrowie/choroby/choroby-przenoszone-droga-plciowa/rzezaczka/badanie-rzezaczki/
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 30, 2018, 10:13:48 am »
Ta oferta to jest jedna z lepszych na rynku. Najpierw byłam w Millennium, ale przeniosłam się do Santander :D
RACZEK NIEBORACZEK

* Polecane pożyczki

* Polecane