collapse
  • Kredyt konsolidacyjny na 100 000 złotych w PKO BP - KOSZTY I OPINIE 4 1
Currently:  

Autor Wątek: Kredyt konsolidacyjny na 100 000 złotych w PKO BP - KOSZTY I OPINIE  (Przeczytany 15018 razy)

marlena

• Jr. Member
  • **
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
Odp: Kredyt konsolidacyjny na 100 000 złotych w PKO BP - KOSZTY I OPINIE
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 23, 2016, 11:24:29 am »
PKO BP ma dobrą ofertę, nie można się z tym nie zgodzić, nie dla każdego jednak wyjdzie kredyt konsolidacyjny w PKO BP najtaniej dlatego warto sobie sprawdzić i przeliczyć żeby wybrać najlepiej. Nie będę polecać ani odradzać żadnego banku bo wiadomo, że każdy ma swoje priorytety przy braniu kredytu więc uniwersalnego dla wszystkich nie ma, nie jestem też rankingiem i nie znam wszystkich ofert. Sam kredyt konsolidacyjny jednak polecam bo pomaga spłacić zobowiązania, mi pomógł i to bardzo:) do tego ma naprawdę dużo zalet jak choćby przeniesienie wszystkiego do jednego banku, jedna rata miesięcznie zamiast kilku, w moim przypadku także wyszedł po prostu taniej, możliwość pozyskania dodatkowej gotówki.... i to tylko niektóre plusy.

marlena

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 25, 2016, 09:10:54 am »
Polecam porównać sobie jak wypada kredyt konsolidacyjny w banku PKO BP na tle najbardziej opłacalnych kredytów konsolidacyjnych w ostatnim czasie, korzystając z rankingu z adresu: http://kredytkonsolidacyjnyranking.pl/. Z rankingu można korzystać żeby poznać koszty, porównać oferty, poczytać komentarze odnośnie poszczególnych ofert tych, którzy kredyt konsolidacyjny już mają. Dużo przydatnych informacji w jednym miejscu wiec szkoda nie skorzystać choćby z ciekawości. Znam kilka osób, którym ten ranking bardzo pomógł wybrać odpowiednią ofertę kredytu, mnie także naprowadził na który bank powinnam się zdecydować.

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 25, 2016, 09:10:54 am »

afik

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 29, 2016, 01:31:28 pm »
Ciekawa porównywarka podana powyżej, korzystałem z niej-do wyboru kredytu konsolidacyjnego nadaje się z pewnością. Nie dość, że można sprawdzić jakie koszty wyjdą w kredycie konsolidacyjnym w PKO  bp to jeszcze od razu porównanie z innymi bankami. Do tego wystarczy poczytać trochę opinii i w zasadzie lepiej nie trzeba żeby się zdecydować. Nie trzeba być bankowcem, nie trzeba mieć wszechstronnej wiedzy a jedynie skorzystać z tego co już ktoś wymyślił i można spokojnie brać kredyt z pewnością oczywiście, że wybiera się, może nie tyle tanio bo to względne pojęcie ale najbardziej ekonomicznie, że tak to określę.

mariano

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 08, 2016, 09:58:13 am »
Kredyt konsolidacyjny na 100 000 zł w banku PKO BP to moim zdaniem całkiem mądry i dobry ekonomicznie wybór:)ma dużo pozytywnych opinii i patrząc na ofertę to koszty tego kredytu konsolidacyjnego kształtują się naprawdę całkiem przystępnie i racjonalnie względem konkurencji. Jak już wyżej napisano można sobie sprawdzić jak wygląda ranking, przykładowo korzystając z tej stronki: http://kredytkonsolidacyjnyranking.pl/. Jest tam bardzo dobry i przede wszystkim aktualny ranking. Polecam bo dużo osób z niego korzysta żeby ułatwić sobie dopasowanie i wybranie właściwej dla siebie oferty kredytu konsolidacyjnego.

yourMove

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 06, 2017, 01:47:27 pm »
witaj, mam nadzieję że choć trochę uda mi się pomoc. Otóż mam kredyt konsolidacyjny w PKO na podobną kwotę, tj 120tyś zl.. Rozlożyli mi to aż na 10 lat. Przy kwocie 100tyś możesz dostać dodatkowe środki na dowoln cel. do tego 0% prowizji z oprocentowaniem 6,99% dla kwoty pożyczki od 30 000zł. Wydaje mi się że warunki są bardzo korzystne, co do opini to ludzie piszą racej same pozytywne, bank PKO cieszy się dużym zaufaniem poprzez atrakcyjne oferty jakie ma dla swoich klientow

« Odpowiedź #19 dnia: Luty 06, 2017, 01:47:27 pm »

Silena

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 15, 2017, 02:16:40 pm »
A powiedzcie mi ile maksymalnie można w pko bp dostać takiego kredytu konsolidacyjnego ???
Jest jakaś granica?
Czy bank ustala to indywidualnie dla każdego klienta.

Rybak

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 03, 2017, 08:27:19 am »
A powiedzcie mi ile maksymalnie można w pko bp dostać takiego kredytu konsolidacyjnego ???
Jest jakaś granica?
Czy bank ustala to indywidualnie dla każdego klienta.
Moim zdaniem bank jest w stanie każdy kredyt udzielić na warunkach indywidualnych jezei coś nas odrożnia od wszystkich klientów. JEżeli bedziemy mieli duże zabezpieczenie w postaci nieruchomości, ruchomości, firme czy jakieś ponadprzciętne arobki to bank jest w stanie nasz wniosek rozpatrzec inaczej i troszke zmienić warunki /jeżeli chodzi o kredyt konsolidacyjny w banku pko to spotkalęm się z dobrymi opiniami i kredytobiorcy go raczej polecają.

cops

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 01, 2017, 04:38:22 pm »
Uwielbiam ten bank bo mają naprawdę świetne oferty. Łącznie z tym kredytem konsolidacyjny. Dobrze znam warunki różnych ofert kredytowych w PKO bo też korzystam z jego usług. Nie jest to dla mnie nowość, że ludzie tak często wybierają kredyty akurat w PKO. Jeśli bank ma super warunki to i klientów jest dużo którzy chętnie korzystają z usług.
W tym banku dokładnie tak jest.

ron

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 02, 2017, 12:23:44 pm »
Bardzo lubię wypowiadać się na temat banku PKO. Tym razem też chętnie udzielę swojej opinii:)
Dobrze się składa bo mam w PKO ten kredyt konsolidacyjny. Jakieś kilka miesięcy. Od Dawna już jestem klientem tego banku i to bardzo zadowolonym. Tym razem kiedy potrzebowałem kredytu konsolidacyjnego również postanowiłem zaciągnąć go w PKO.
Warunki mają idealne dla mnie-lepszych nie znajdę w żadnym innym banku:)

« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 02, 2017, 12:23:44 pm »

Malaga

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 16, 2017, 12:52:14 pm »
Polecam porównać sobie jak wypada kredyt konsolidacyjny w banku PKO BP na tle najbardziej opłacalnych kredytów konsolidacyjnych w ostatnim czasie, korzystając z rankingu z adresu: http://kredytkonsolidacyjnyranking.pl/. Z rankingu można korzystać żeby poznać koszty, porównać oferty, poczytać komentarze odnośnie poszczególnych ofert tych, którzy kredyt konsolidacyjny już mają. Dużo przydatnych informacji w jednym miejscu wiec szkoda nie skorzystać choćby z ciekawości. Znam kilka osób, którym ten ranking bardzo pomógł wybrać odpowiednią ofertę kredytu, mnie także naprowadził na który bank powinnam się zdecydować.
Zaraz sprawdzimy co to za ranking i jak to wszystko się kształtuje:)
Może i mi pomoże w wyborze odpowiedniego kredytu konsolidacyjnego. Lubie takie strony gdzie jest dużo przydatnych informacji na interesujący mnie temat. I nie trzeba szukać za dużo na różnych stronach bo kto ma na to wszystko czas tak szczerze:) Wygodniej jest jak na jednej stronie mamy sporo informacji:)

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 03, 2017, 08:19:52 pm »

Witam
Zajmuje sie otwarciem w Kijowie fastfoodow,pubow,restauracje z polska kuchnia. Szukam inwestorow od Was z tej branzy. Dla miasta z 5mln.mieszk. to jest oplacalny biznes. Po urochomienie lokalow moge rozliczacsie co miesiac z polskimi kredytorami

Ukraina,Kijow.Sprzedam,odstapie dobrze prosperujacy,kompletnie wyposazony Pub-Restauracje.Baza materialno-techniczna sieci otwartej gastronomiczno-rozrywkowej w Kijowie.Dochodowy zaklad gastronomiczny w wynajmowanym lokalu o powierzchni 155m2,na 70 osob (z mozliwosciu powiekszenia) + miejsce na ogrodek w sezonie. Jest w pelni wyposazony oraz posiada wszelkie zezwolenia i wymagane koncesje.Grono stalych klientow,muzyka na zywo,wyposazenie audiowizualne na transmicje meczow itp.Sa wszystko pozwalajace na przejecie pubu bez koniecznosci zawieszania dzialalnosci.100% udzialu,bez zadluzenia.Cena do negociacji. Zapraszamy zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), E-mail: nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Alinkaaa

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 20, 2017, 03:54:15 pm »
Bardzo lubię wypowiadać się na temat banku PKO. Tym razem też chętnie udzielę swojej opinii:)
Dobrze się składa bo mam w PKO ten kredyt konsolidacyjny. Jakieś kilka miesięcy. Od Dawna już jestem klientem tego banku i to bardzo zadowolonym. Tym razem kiedy potrzebowałem kredytu konsolidacyjnego również postanowiłem zaciągnąć go w PKO.
Warunki mają idealne dla mnie-lepszych nie znajdę w żadnym innym banku:)
Moja opinia też jest pozytywna. W PKO mam konto i korzystałam już z kilku ich usług kredytowych,pożyczkowych.
Ta oferta kredytu konsolidacyjnego jest bardzo korzystna u nich- przyznam wam to szczerze. Ale jak tu widać niektórzy jucz się o tym przekonali. Jeśli ktoś jest zainteresowany tym kredytem to naprawdę warto z niego skorzystać. Z resztą jak się sprawdzi warunki kredytu to też są bardzo przekonujące.

rahu

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 07, 2017, 04:55:53 pm »
Dołączam się do waszych pozytywnych opinii o kredytach w PKO BP. Zdanie mam bardzo podobne do większości, że kredyty w tym banku są na dobrych warunkach. Jeśli ktoś skorzysta to się przekona, że dokonał dobrego wyboru ;)
A kredyt konsolidacyjny chyba jeden z lepszych. Od ląd pamiętam to bank PKO ma bardzo dobre opinie i jest często polecanym bankiem.

Irek bank

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 23, 2017, 02:59:15 pm »
Fakt- konsolidacja w pko jest korzystna. Ale ja tak uważam już od dawna. Mam tu na myśli nie tylko kredyt konsolidacyjny ale także inne kredyty w tym banku. Teraz zerknąłem na ofertę aby sprawdzić jak to wygląda na dzień dzisiejszy. Można tam dostać nawet do 120 tysięcy zł pożyczki konsolidacyjnej wraz z kredytowanymi kosztami. No ciekawe bardzo. 

« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 23, 2017, 02:59:15 pm »

* Polecane pożyczki

* Polecane