collapse
  • Jakie koszty kredytu konsolidacyjnego w Deutsche banku ? 4 1
Currently:  

Autor Wątek: Jakie koszty kredytu konsolidacyjnego w Deutsche banku ?  (Przeczytany 17940 razy)

kaen

• Jr. Member
  • **
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
Odp: Jakie koszty kredytu konsolidacyjnego w Deutsche banku ?
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 08, 2017, 08:15:36 pm »
Deutsche Bank oim zdaniem to jeden z najdroższych banków. Mam wrażenie że jego oferta jest skierowana do klientów którzy zarabiaja troszkę więcej niż średnia krajowa. Na stronie banku można znaleźć bardzo indywidualne menu, dla poszczególnych klientów. Jeżeli chodzi o kredyt konsolidacyjny to porównywałem bieżąca oferte z ofertami kredytów konsolidacyjnych w innych bakach i szczerze mówiąc nie wypada ona atrakcyjnie. Pozatym chcieli dużo dodatkowych dokumentów aby przyznać mi zdolność na 350 tyś

Hukson

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 10, 2017, 03:01:16 pm »
Oferta nie jest zła. Ale też jestem podobnego zdania, że jednak troszkę koszty są przesadzone. Jak kogoś stać na taki kredyt to pewnie się na niego zdecyduje ;) Wydaję mi się jednak, że klientowi zależy na tym aby kredyt był jak najtańszy.
Dla mnie jest to bardzo ważne. Chociaż nie wykluczam, że gdyby było mnie stać na jakiś droższy kredyt na dobrych warunkach to i bym się zdecydował na taki. Ale puki co mnie nie stać więc zazwyczaj szukam takiego który będzie dla mnie najtańszy ;D

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 10, 2017, 03:01:16 pm »

Bengi

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 21, 2017, 06:12:30 pm »
Nie łatwo wybrać dobry kredyt konsolidacyjny. Ciężko jest nam patrzeć na wszystkie wady i zalety kredytów porównywać je do siebie pod względem kosztów,oprocentowania itp...
Bardzo dużo czasu by nam to zajęło. Można się w tym wszystkim naprawdę pogubić. Jedni wybierają rankingi i z nich korzystają przy wyborze. Tam już są porównane oferty. Ja jednak w takich sytuacjach wole też skorzystać z pomocy doradcy. Z doświadczenia wiem, że to dobre rozwiązanie. 
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2017, 08:32:23 pm wysłana przez Bengi »

cops

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 01, 2017, 09:50:31 am »
To fakt, rankingi są bardzo pomocne w takich sytuacjach. Też korzystam. Sama ofert Deutsche banki mi się podoba. Wysyłałem kiedyś nawet wniosek do nich o kredyt konsolidacyjny żeby przybliżyli mi jak to będzie wyglądało. I całkiem niezłe przyznam. Rozpisali mi koszty ile by mnie to wyniosło. U mnie naprawdę nie były to jakieś kosmiczne sumy tylko względne koszty. Dlatego uważam, że ten kredyt nie należy do najdroższych.

hawliczek

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 14, 2017, 12:14:19 pm »
Moja koleżanka myśli o wzięciu kredytu z Deutsche Bank. Co sądzicie? ;D
Skoro odpowiadają jej warunki to dlaczego nie?. Też szukam kredytu konsolidacyjnego ale mam już parę ofert na oku. Co do tej w Deutsche banku też jest nawet ciekawa. Zerknąłem tylko. Musiałbym się bardziej przyjrzeć i poczytać aby stwierdzić czy by była dla mnie odpowiednia. Ale jak ktoś dokładnie ją prześledził i jest zainteresowany to pozostaje tylko wysłać wniosek ;)     

« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 14, 2017, 12:14:19 pm »

Malaga

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 16, 2017, 01:11:35 pm »
Chciałam dowiedzieć się więcej o ofercie w Deutsche banku i wysłałam wniosek tak jak doradzili niektórzy.
Chwilkę temu skończyłam wypełniać. Czekam teraz na odpowiedz i dokładniejsze przedstawienie kosztów na jakie trzeba się przygotować gdybym zdecydowała się u nich na kredyt.  A widzę, że te kredyty tak drogo nie wychodzą.

Alinkaaa

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 20, 2017, 04:00:29 pm »
Oferta nie jest zła. Ale też jestem podobnego zdania, że jednak troszkę koszty są przesadzone. Jak kogoś stać na taki kredyt to pewnie się na niego zdecyduje ;) Wydaję mi się jednak, że klientowi zależy na tym aby kredyt był jak najtańszy.
Dla mnie jest to bardzo ważne. Chociaż nie wykluczam, że gdyby było mnie stać na jakiś droższy kredyt na dobrych warunkach to i bym się zdecydował na taki. Ale puki co mnie nie stać więc zazwyczaj szukam takiego który będzie dla mnie najtańszy ;D
Ja tam nie mam zastrzeżeń do kosztów w Deutsche banku. Uważam, że są całkiem w porządku. Oczywiście każdy ma prawo do własnej opinii i zdaje sobie sprawę, że ktoś może uważać ten kredyt za drogi. Nie mniej jednak masz tu racje, że każdy z nas szuka kredytu o jak najniższych kosztach. I nie ważne czy to kredyt konsolidacyjny,hipoteczny czy też każdy inny.

rahu

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 07, 2017, 04:50:16 pm »
W Deutsche banku kredyt konsolidacyjny pod względem kosztów wychodzi nawet tanio. Wyliczałem kiedyś na kalkulatorze kredytowym wstępne koszty i przyznam, że wyszło to u mnie całkiem, całkiem. W każdym razie oferta przykuła moja uwagę i podczas wyboru brałem ja pod uwagę. Warto zainteresować się tą oferta kredytu konsolidacyjnego. 

Irek bank

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 23, 2017, 03:10:52 pm »
Moją uwagę także przykuła @rahu bo jest naprawdę dobra! Mało tego w rankingach często widziałem ją w pierwszej trójce najlepszych ofert. To też świadczy o tym, że musi sie tam opłacać. O kosztach kredytu konsolidacyjnego w Deutsche banku nie mam konkretnych informacji. Ale tez zamierzam skorzystać z kalkulatora i sprawdzić jak to będzie wyglądało w moim przypadku.

« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 23, 2017, 03:10:52 pm »

Juli

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 28, 2017, 10:18:06 pm »
Tak, ten kredyt zajmuje dobre miejsce w rankingach. Pewnie to też jest powód, ze tak często jest wybieranym kredytem konsolidacyjnym. Zbyt wiele powiedzieć nie mogę. Z tego co widziałem mogę tylko stwierdzić, że oferta mi sie podoba i wzbudza zainteresowanie. A to juz bardzo duzo. Bo ma większe szanse, że osoby szukające kredytu skorzystają akurat z tej oferty.

kasica

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 11, 2017, 07:29:54 pm »
Znam kilka osób posiadających ten kredyt konsolidacyjny. Ogólnie to chwalą sobie warunki jakie im zaoferował Deutsche bank. Mnie najbardziej interesują koszty takiego kredytu. Ale widziałem juz więcej pytań i wpisów co do kosztów tego kredytu. Oczywiście na początek mam zamiar skorzystać z kalkulatora kredytu konsolidacyjnego aby przybliżyć sobie te koszta.

olku

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 20, 2017, 08:29:52 pm »
Tak, ten kredyt zajmuje dobre miejsce w rankingach. Pewnie to też jest powód, ze tak często jest wybieranym kredytem konsolidacyjnym. Zbyt wiele powiedzieć nie mogę. Z tego co widziałem mogę tylko stwierdzić, że oferta mi sie podoba i wzbudza zainteresowanie. A to juz bardzo duzo. Bo ma większe szanse, że osoby szukające kredytu skorzystają akurat z tej oferty.
Dobre miejsce w rankingu jest bardzo ważne dla mnie. Bo to oznacza, że oferta jest naprawde dobra!
Przyznam, że nie wiedziałem, że kredyt konsolidacyjny w Deutsche banku ma tak dobre miejsce. Może dlatego bo aktualnie nie jetem zainteresowany tego typu kredytem. Ale jest to dobra wiadomość bo nie tak dawno siostra mnie prosiła abym jej doradził właśnie w sprawie kredytu konsolidacyjnego.

star

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 12, 2017, 11:59:21 am »
Mógł by ktoś troszkę odświeżyć informacje i napisać jakie warunki są teraz w Deutsche banku przy kredycie konsolidacyjnym? Dawno już nie sprawdzałem ofert tego banku i ciekaw jestem jak to wygląda. Myślę, że przydadzą się także innym jakieś aktualne informacje o tym kredycie. Na pewno jest więcej zainteresowanych.

Ursos

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 29, 2021, 10:52:09 am »
Powiedzmy to sobie wprost, Dutsche Bank ma całkiem dobrą ofertę w różnych zakresach. Musi - bo gdyby nie miał, to klienci z pewnością nie zainteresowaliby się ich usługami.
Poza tym banki coraz częściej muszą rywalizować, zwłaszcza o klienta pożyczkowego... z którymi muszą rywalizować z chwilówkami, pożyczkami gotówkowymi itd.

Warto jest na pewno zajrzeć sobie dodatkowo tutaj http://pozyczkomacik.pl/
 Na stronie mozna zapoznać sie z ofertami poszczególnych firm pozyczkowych.

« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 29, 2021, 10:52:09 am »

* Polecane pożyczki

* Polecane