collapse

Autor Wątek: Gdzie kredyt konsolidacyjny dla firm?  (Przeczytany 5444 razy)

Sara

• Jr. Member
  • **
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
Gdzie kredyt konsolidacyjny dla firm?
« dnia: Sierpień 21, 2015, 02:39:58 pm »
Jaki bank oferuje najlepszy kredyt konsolidacyjny dla firm ? Brat ma firme i szuka
 jakiegos kredytu konsolidacyjnego . Ale nie wie w jakim banku najlepiej wziąć taki kredyt.
 Może wy cos doradzicie w tej sytuacji ?

Grzegorz111

• Jr. Member
  • **
Odp: Gdzie kredyt konsolidacyjny dla firm?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 04, 2015, 06:09:52 pm »
Ciężko stwierdzić jaki kredyt bedzie najlepszy . Myślę , że najlepiej jeśli sprawdzicie kilka ofert porównajcie je
do siebie i mniej wiecej bedziecie wiedzieć jaki bank ma jaką oferte . Możecie też zapytac w kilku bankach
o oferte kredytu konsolidacyjnego  dla firm może bank przedstawi wam cos ciekawego i opłacalnego .

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 04, 2015, 06:09:52 pm »

Janek55

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 25, 2015, 04:37:06 pm »
Jaki bank oferuje najlepszy kredyt konsolidacyjny dla firm ? Brat ma firme i szuka
 jakiegos kredytu konsolidacyjnego . Ale nie wie w jakim banku najlepiej wziąć taki kredyt.
Może w takiej sytuacji będzie przydatny jakiś ranking kredytów konsolidacyjnych dla firm . W tedy mniej więcej zorientujecie się jaki bank ma jaką ofertę i było by łatwiej podjąć jakąś decyzje  . Dzięki takiemu rankingowi
dowiesz sie też jaki bank ma najtańszą i najkorzystniejszą ofertę  .

Adusia

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 20, 2015, 06:09:08 pm »
Wydaje mi się , że dobrym rozwiązanie będzie własnie skorzystanie z  rankingu kredytów konsolidacyjnych .
Ja za bardzo  nie interesuje się kredytami konsolidacyjnymi dla firm wiec ciężko mi będzie coś doradzić .
 Ale mam znajomego co posiada firmę i tez całkiem nie dawno był w podobnej sytuacji i poszukiwał kredytu konsolidacyjnego dla firm . Jak dobrze pamiętam to chyba korzystał  z kredytu  w mBanku . Mówił , że maja dobre oferty . Polecam sprawdzić  .

MArynarz

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 30, 2017, 10:22:16 am »
Każdy z banków działających na naszym rynku ma oferytę skierowaną do klienta detalicznego jak i do firmy. Musisz się po prostu zorientować w aktualnej ofercie kilku banków, bo jednego dnia PKO będzie miało najlepsza ofertę a innego Santander, jeszcze innego BZWBK czy coś innego. Opinie o wszystkich kredytach konsolidacyjnych niezależnie od nanku są podobne.

« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 30, 2017, 10:22:16 am »

leszczyk

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 30, 2017, 03:47:58 pm »
Jeżeli chodzi o kredyt konsolidacyjny dla firm to korzystałem z oferty Idea Banku. Naprawde wszystkim gorąco polecam, gdyż jest minimum formalności, pod uwagę w przypadku zdolności kredytowej biorą każdą złotówke któa wpływa na konto firmy.

Ingo11

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 22, 2017, 06:54:55 pm »
Nie posiadam firmy ale znajomy nie tak dawno mi wspominał, że zdecydował się na kredyt konsolidacyjny dla firm w mBanku.
Z tego co opowiadał to oferta całkiem ciekawa.
Bardzo sobie chwalił koszty kredytu konsolidacyjnego w mBanku i ogólne warunki podobno też są bardzo dobre. Jeśli nadal interesuje cie taki kredyt to sprawdź ten w mBanku!

star

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 07, 2017, 09:54:42 pm »
Bardzo podobnie uważam ranking powinien pomóc w wyborze kredytu. A jeśli nie ranking to może jakieś doradztwo??
Jeśli sami nie wiemy jaki kredyt konsolidacyjny będzie najlepszy dla naszej firmy i obawiamy się, że dokonamy nie trafnego wyboru to chyba jednak lepszą opcją będzie doradztwo. Będziemy mieli większą pewność, że wybrany kredyt jest dobrą decyzja.

Anton

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 05, 2018, 08:30:43 pm »
Kredyt konsolidacyjny dla firm można uzyskać chyba w każdym banku o ile się nie mylę. Zawsze jest tylko problem jaki bank wybrać na taki kredyt. Dobrze tu doradzają żeby skorzystać z rankingu. Ja też szukam kredytu konsolidacyjnego co prawda nie dla firmy tylko dla siebie. Ale rankingi które sprawdziłem bardzo mi pomogły. 
Można sie dowiedzieć pewnych informacji z rankingu.

« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 05, 2018, 08:30:43 pm »

RobertJez

• Jr. Member
  • **
    • Protect Finance
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 11, 2018, 08:54:24 am »
Kredyt konsolidacyjny dla firm można uzyskać chyba w każdym banku o ile się nie mylę. Zawsze jest tylko problem jaki bank wybrać na taki kredyt. Dobrze tu doradzają żeby skorzystać z rankingu. Ja też szukam kredytu konsolidacyjnego co prawda nie dla firmy tylko dla siebie. Ale rankingi które sprawdziłem bardzo mi pomogły. 
Można sie dowiedzieć pewnych informacji z rankingu.
Owszem, można uzyskać w każdym banku, ale nie w każdym się opłaca. Ja też zawsze korzystam z rankingów, bo lubię przemyśleć swoje decyzje. Jeśli można zapłacić za kredyt mniej o chociażby 300 zł, to dlaczego nie spróbować? Przecież to moje pieniądze, nie będę ich wyrzucać w błoto, a tym bardziej za darmo oddawać do banku.
Jeszcze wrócę do tematu kredytu dla firm. Jestem obeznany w sprawach pożyczkowych i mogę Wam polecić ten artykuł o kredycie odnawialnym dla firm w rachunku bieżącym. Podrzucam artykuł, żebyście sami poczytali i podjęli decyzję, bo wrzucenie kolejnego banku czy parabanku i mówienie jaki nie jest wspaniały nie ma sensu. Jesteśmy coraz mądrzejsi i nie wierzymy w informacje, które za bardzo są nam podrzucone pod nos, prawda? Przynajmniej ja tak mam. Wolę przeczytać artykuł i sam wyciągnąć wnioski :)
Zapraszam tu

Karo0lka

• Newbie
  • *
    • Strona Internetowa
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 15, 2018, 06:13:50 pm »
Ciężko tak od razu stwierdzi, który jest najlepszy. Najlepiej pochodzić, pozbierać informacje i porównać według aspektów, które są dla nas najważniejsze.

Doradca KredytMarket

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 01, 2018, 09:17:29 am »
Dzień dobry,
inwestowanie w rozwój firmy jest nierozłącznym elementem efektywnej działalności biznesowej. Osoby prowadzące biznes od min. 2 lat, mogą skorzystać z pożyczki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota, jaką oferujemy to 10-50 tys. zł na okres 3-6 m-cy. Cały proces jest elektroniczny, szybki i bez konieczności dostarczania dokumentów. Decyzja dostarczana jest w ciągu 15 min, a środki przelewane są po 2 dniach na konto wnioskodawcy. W celu zyskania szczegółowych informacji zapraszamy do naszego kalkulatora na kredytmarket.com

szarotka10

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 04, 2018, 04:40:51 pm »
najlepiej mieć jakiegoś znajomego z bankowości bo inaczej to człowiek może się pogubić z tym wszystkim...

* Polecane pożyczki

* Polecane