collapse

Autor Wątek: Ubezpieczenie mieszkania podczas spłaty kredytu mieszkaniowego  (Przeczytany 10989 razy)

Laia

• Jr. Member
  • **
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
Odp: Ubezpieczenie mieszkania podczas spłaty kredytu mieszkaniowego
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 24, 2016, 12:47:37 pm »
A ja sama ubezpieczałam  kredyt  nie w banku  w jakim miałam kredyt .
No  i wyszło  mi  trochę taniej  niż w banku  to  prawda  . Chociaż  to  ubezpieczenie jakie bank  mi  oferował  też nie wydawało  mi się drogie  . Akurat  znajoma dala mi  namiar na dobrą firme ubezpieczeniową wiec  nie musiałam  szukać sama .Firma była juz sprawdzona i  zadowolona byłam  z ubezpieczenia  :)

Verten

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 26, 2016, 10:44:24 am »
A czy te ubezpieczenia bankowe są dużo  droższe ? Bo  ja takie ubezpieczenie  brałem  w banku  . Nie wiedziałem  , że można ubezpieczyć  sobie samemu  gdzieś  w innej  firmie  . Pani  w banku  przedstawiła  mi ofertę  ubezpieczenia  i wydawało mi się , że jest  to  korzystna opcja dla mnie . A teraz własnie tak  się zastanawiam  czy  nie lepiej  było samemu  poszukać  ubezpieczenia  .

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 26, 2016, 10:44:24 am »

Martita

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 05, 2016, 01:11:22 pm »
Ja ubezpieczałam w banku bo to była konieczna opcja żeby skorzystać z promocji kredytu, niemniej nie żałuje bo jest to na pewno zdecydowanie wygodniejsze, czy drożej to nie wiem bo nie szukałam innych ubezpieczeń ale chyba raczej nawet jakby miało być taniej to nie chciałoby mi się szukać i dodatkowo jeszcze za tym chodzić.I tak jest dużo załatwiania poza ubezpieczeniem....

Patka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 19, 2016, 11:25:16 am »
W Banku moim zdaniem lepiej ubezpieczyć, różnica w cenie jest niewielka z tego co bynajmniej ja się orientowałam a i tak jest sporo załatwiania przy kredycie więc po co jeszcze dodatkowo sobie utrudniać życie i ubezpieczać osobno to nie wiem ale każdy ma prawo do własnego wyboru. Zdecydowanie preferuje bank, przy kredycie;)

magada

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 09, 2016, 09:52:31 am »
Brałam pakiet ubezpieczenia z kredytem, w banku. Po pierwsze wygodniej, taniej wyszedł kredyt, z pewnością bezpiecznie, że ubezpieczone tak jak trzeba i to co trzeba. Ogólnie uważam, że jest lepsze rozwiązanie ale jak ma się czas, ewentualnie ma kto doradzić to może ekonomiczniej wychodzi ubezpieczyć gdzie indziej.

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 09, 2016, 09:52:31 am »

kscc

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 27, 2019, 07:45:34 am »
Pakiety ubezpieczęń bywają różne ale polecam ubezpieczać sobie mieszkanie poza bankiem. Banki w wielu przypadkach wcale nie mają korzystnej oferty ubezpieczen oraz samodzielnie mozecie ubezpieczyć mieszkanie o wiele taniej.

Jeśli nie czujecie się dobrze w temacie ubezpieczeń, najlepiej będzie skontaktować się z doradcą, który będzie w stanie dobrać Wam odpowiednie ubezpieczenie.
http://kscc.pl/
Service Congress Center Sp. z o.o. Sp. k
ul. Juliusza Lea 110/1
30-048 Kraków
NIP: 6772412378
tel.: +48 603 378 142
email: jakub@kscc.pl

Alfred

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 24, 2019, 11:37:14 am »
- Kupując mieszkanie na kredyt, jesteśmy skoncentrowani na umowie kredytowej i często zdarza się, że nie przywiązujemy odpowiedniej wagi do umowy ubezpieczenia mieszkania oferowanego za pośrednictwem banku - ubezpieczenie takie jest bardzo drogie oraz ma wiele ograniczeń.

Najlepiej skontaktować się z firmą ubezpieczeniową  albo porozmawiać z ubezpieczycielem

W sieci jest również wiele artykułów o tym jak wybrać ubezpieczenie.  https://www.portalkonsumenta.pl/szukasz-kredytu-hipotecznego-uwazaj-na-bankowe-pulapki/
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2019, 08:04:36 am wysłana przez Alfred »

* Polecane pożyczki

* Polecane