collapse
  • Tani kredyt hipoteczny 5 1
Currently:  

Autor Wątek: Tani kredyt hipoteczny  (Przeczytany 45497 razy)

Milena78

• Jr. Member
  • **
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
    • Diosminex
Odp: Tani kredyt hipoteczny
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 11, 2016, 11:42:21 am »
Ja też mam w Aliorze. Według Expandera - były to najlepsza oferta (poza Aliorem jeszcze 2 banki dały zgodę).
krótka historia o stosowaniu produktu diosminex

Abakus

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 13, 2016, 02:44:43 pm »
No całkiem chyba dobrze brać kredyt przez jakąś taką firmę typu Expander czy Open Finanse ????? Z tego co czytałem to oferują porównanie wielu ofert i złożenie wniosków od razu do wszystkich. Nie wiem jak jest to do końca ale przynajmniej zapewniają, że pomagają we wszystkim od początku do końca z kredytem.

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #46 dnia: Październik 13, 2016, 02:44:43 pm »

marika

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 14, 2016, 03:09:01 pm »
Potrzebuje pomocy kogoś obeznanego w temacie kredytów hipotecznych, kogoś kto jest na świeżo i umiałby doradzić jakie aktualnie są najlepsze oferty na rynku? Będę potrzebować kredytu żeby dofinansować inwestycję domu a nie chcę wybierać na chybił trafił byle pierwszej lepszej oferty z brzegu. Jakie banki radzicie?

rafcio

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 17, 2016, 10:56:24 am »
Patrząc na oferty to całkiem interesująco przedstawia się branie kredytu hipotecznego, według mojego uznania, w Alior banku, BGŻ BNP Paribas albo Millenium i nad tymi opcjami na Twoim miejscu bym się zastanowił. Wszystko oczywiście zależy też od kwoty kredytu i wartości wkładu własnego, musiałbyś/musiałabyś przeanalizować to.

neciak

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 19, 2016, 11:17:36 am »
Może warto skorzystać z jakiejś porównywarki kredytowej, przecież wiesz ile pieniędzy będzie Ci potrzebne, określ mniej więcej okres w jakim preferowałbyś spłatę i powinno Ci wyjść wszystko czarno na białym. No i jeszcze wkład własny jaki masz musisz wiedzieć i już. Wyżej podane banki rzeczywiście oferty mają całkiem dobre;)

« Odpowiedź #49 dnia: Październik 19, 2016, 11:17:36 am »

moja.opinia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 20, 2016, 03:15:39 pm »
Nie tyle o tanim co o odpowiednim kredycie dla danego klienta powinno się pisać:) Niestety odpowiedź jest taka, że ma jednego, który sprawdziłby się jako tani i idealny dla wszystkich. Stąd zróżnicowanie ofert na rynku finansowym. Proponuje każdemu określić sobie wytyczne i możliwości finansowe i dopiero szukać.

gladiator

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 08, 2016, 11:29:51 am »
Dosłownie tak jest, że nie dla wszystkich to samo. Najlepiej rozsyłać wnioski i sprawdzać sobie na zasadzie porównania i wybrać najkorzystniejszy. Z moich znajomych kilkoro ma kredyty hipoteczne, różnie i na mieszkania i na domy i różne banki sobie chwalą, więc nie ma co generalizować, że jedna oferta sprawdzi się dla wszystkich, nawet nie ma takiej możliwości.

ryjek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 09, 2016, 10:18:33 am »
Każdy pisze tylko o kosztach ale trzeba zwrócić uwagę jeszcze na parę innych aspektów jak formalności, czas oczekiwania, obsługa, doradztwo i dostępność kredytu... początkowo wydawało mi się, że to błahostka i że rzeczywiście głównie koszty się liczą ale dość szybko przekonałem się, że pozostałe aspekty również mają bardzo duże znaczenie...

Mikel

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 25, 2017, 07:15:10 pm »
Jeśłi ktoś jest zainteresowany kredytem hipotecznym w Eurobanku to posiadam kupony na OBNIŻKĘ PROWIZJI ZA KREDYT HIPOTECZNY W WYSOKOŚCI 1500 ZŁ.
Jest to normalna legalna promocja banku, kupony dostałem jako klient do rozdania zainteresowanym.
proszę o wiadomość PRIV.

Rybak

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 03, 2017, 08:38:13 am »
Moim zdaniem niema czegoś takiego jak tani kredyt hipoteczny :) czy to Alior Bank Czy PKO, Santander, Milenium czy jaki by nie był, to zarbia za dużo na klientach :
) Jeżeli jeden kredyt bylby zdecydowanie lepszy od innych to inne banki nie utrzymały by się na ryku. Popatrzcie jaki jest rynek, ponad 20 bankow oferujących kredyty hipotedzne i każdy z nich znajdzie swojego klienta, nawet jak będzie mial drogi kredyt hipoteczny. Niby to bez snsu no ale tak to diałą. Parrz pod kątem tego co najbardziej Cie ineresuje, co Ci sie przzyda z ofert dodatkowych które najczęściej musimy wziąsć jeżeli chcemy kredyt

kontobankowe

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 11, 2017, 08:43:00 pm »
To jest bzdura co mówisz rybak. Niektóre banki żerują tylko na tym, że ludzie są do nich przywiązani. PKO BP wcale nie ma najtańszych kredytów (przykładowe porównanie rekina finansów rekinfinansow.pl/kredyt-hipoteczny/) a mimo, to ludzie korzystają z ich oferty kredytów mieszkaniowych.

Trzeba pamiętać, że każdy bank inaczej liczy trochę zdolność kredytową i inaczej klasyfikuje ryzyko. Dla jednych dany bank może być tańszy niż dla drugiego ale ogólnie niektóre banki sa zawsze droższe niż inne.

tyski

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 17, 2017, 02:08:12 pm »
Zwróćcie uwagę,ze kredyt hipoteczny to nie tylko oprocentowanie. To również:
prowizja
wymagane ubezpieczenie
czy też niektóre usługi jakich moze żadać bank przy wzięciu kredytu hipotecznego ( jak na przykład założenie konta bankowego czy też karty kredytowej).

Moim zdaniem na dzień dzisiejszy dobrą i przejrzystą ofertę ma Deutsche bank
https://www.deutschebank.pl/klienci-indywidualni/kredyty-hipoteczne/kredyty-i-pozyczki-hipoteczne/db-kredyt-mieszkaniowy.html

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 03, 2017, 12:18:14 pm »
Ukraina. Domy z bala, sarmacki drewniane okna, dachy trzcinowe od producenta. Przyjmujemy zamowienia na domy z bala produkowane fabrycznie. Altany, wiaty, studnie, bramy. Dachy zielone, roslinne, trzcinowe. Czesc drewniana w bardziej skomplikowanych polaczeniach pod gust klienta, jaskolczy ogon z krzyzem weglowym. Lupany gont, blacha z posypka, karpiowka, cementowka. Drwi z kowalskimi okuciami, lniana izolacja w rogach budynku, dekoracyjne obicie scian, sarmacki drewniane okna ze szprosami. Bale, narozniki na ramie, kanadyjczyk z litego drewna, klejone itp. Jestesmy w stanie zrealizowac praktycznie wszystko. Produkcja, montaz pod klucz. Zapraszamy do naszego pawilonu pokazowego. Telefon: +380505806241 (polsk.),  Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Melon5

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 14, 2017, 08:43:43 am »
Ja tam zdecydowałam się na kredyt w bz wbk i nie żałuję tej decyzji. Miałam tam wcześniej z mężem konto oszczędnościowe przez kilka lat i byłam zadowolona ze współpracy z nimi. Oczywiście, decyzję o wzięciu kredytu poprzedziliśmy dogłębnym researchem w sieci. Bz wbk miał najkorzystniejszą ofertę i w dodatku otrzymaliśmy kredyt w wysokości 65% wartości mieszkania. To naprawdę dużo jak na polskie warunki.

« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 14, 2017, 08:43:43 am »

fred14

• Newbie
  • *
    • Lepszalokata
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 27, 2018, 11:53:39 am »
A ja się właśnie zastanawiam nad bankiem. Wiele jest ofert, ale nie umiem zadecydować, która najlepsza.

* Polecane pożyczki

* Polecane