collapse

Autor Wątek: POMOC PRZY KREDYTACH HIPOTECZNYCH/ GOTÓWKOWYCH  (Przeczytany 2233 razy)

anna.zieba95

• Newbie
  • *
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
POMOC PRZY KREDYTACH HIPOTECZNYCH/ GOTÓWKOWYCH
« dnia: Wrzesień 11, 2016, 07:43:19 pm »
WITAM !

Jeżeli ktoś z Was poszukuje kredytu hipotecznego , gotówkowego bądź firmowego , ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY !

Jestem dorodcą finansowym w firmie Platinum Eye ! Jest to firma , która jest w stanie za Ciebie przeszukać rynek i dobrać kredyt, który będzie najtańszy.

Jeżeli masz już kredyt a jego raty są zbyt wysokie , nic straconego , skontaktuj się ze mną a ja postaram się obniżyć Twoje raty!!

Postanowiłam napisać, ze względu na to, iż wielu z was pisze, że poszukuje kredytu bądź ma jakieś pytania na ten temat. Wystarczy zgłosić się do doradcy finansowego , która jest w stanie na nie odpowiedzieć.

Zostawiam mój numer telefonu ! Anna Zięba 785-948-288

Usługi są całkowicie bezpłatne !

RobertJez

• Jr. Member
  • **
    • Protect Finance
Odp: POMOC PRZY KREDYTACH HIPOTECZNYCH/ GOTÓWKOWYCH
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 08, 2018, 12:20:10 pm »
A co uważacie o kredycie pod zastaw domu. Czy jest to opłacalne?
Zapraszam tu

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 08, 2018, 12:20:10 pm »

MaciejL

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 11, 2018, 01:09:05 pm »
Kredyt Hipoteczny to firma świadcząca usługi związane z kredytami i ubezpieczeniami. Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które poszukują wysokiej jakości usług oraz indywidualnych rozwiązań dopasowanych do ich potrzeb.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty kredytowe dostarczane przez wiodące instytucje finansowe. Oferujemy kredyty i pożyczki hipoteczne, kredyty mieszkaniowe, konsolidacyjne, gotówkowe, inwestycyjne, obrotowe etc.

Pomożemy przebrnąć Państwu przez wszystkie formalności oraz wynegocjować lepsze warunki kredytowania.

Poza ofertą kredytową posiadamy również szeroką gamę ubezpieczeń życiowych, komunikacyjnych, turystycznych oraz majątkowych.

Gwarantujemy bezpieczeństwo, poufność i dyskrecję.

Nasze usługi są bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

ILONA MAKUCH oraz AGATA KROTLA
telefon: 660-067-603

* Polecane pożyczki

* Polecane