collapse

Autor Wątek: Gdzie najtańsza karta kredytowa  (Przeczytany 9778 razy)

gosciowka

• Jr. Member
  • **
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
Gdzie najtańsza karta kredytowa
« dnia: Listopad 24, 2014, 06:27:50 pm »
Gdzie, w jakim ban ku jest najtańsza kart kredytowa - czy ktoś się orientuje?
Potrzebuje karty ale takiej najtańszej i stąd takie pytanie - z góry dziękuję za wszelką pomoc.

mario

• Jr. Member
  • **
Odp: Gdzie najtańsza karta kredytowa
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 25, 2014, 10:12:53 am »
JA korzystałem z karty kredytowej milenium jest naprawdę tania. Z tych co przeglądałem to była własnie najtańsza.
Bank milenium oferuje kartę  "Impresję", kartę kredytowa, która jest zaproszeniem do zakupów tańszych o 5% w punktach handlowo-usługowych należących do ponad 20 wiodących marek - Partnerów naszego programu.
JA jestem bardzo zadowolony z tej karty. Zobacz sobie na stronie banku dokładnie tą ofertę i zdecydujesz czy ci odpowiada.

karol32

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 28, 2014, 03:25:35 pm »
Są takie rankingi z których można własnie się dowiedzieć gdzie najtańsza karta kredytowa. Ostatnio też się zastanawiałem gdzie najbardziej opłaca się wziąć taka kartę i natrafiłem na pewna stronę z , której dowiedziałem się trochę własnie na ten temat . I jak się okazuje na pierwszy miejscu  jest bank BNP Paribas i jego karta MasterCard Classic. BNP oferuje jedno z najniższych oprocentowań – 15,99 % oraz najdłuższy okres bez odsetkowy. Więc polecam aby bliżej zapoznać się z jego ofertą.

marcela

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 11, 2014, 06:34:45 pm »
Masz tu kilka ofert kart kredytowych : Karta kredytowa mBank kredyt 0% nawet do 54 dni,od 500 do 200 000 zł limitu,pełna obsługa karty przez Internet,do wyboru karty Visa lub MasterCard.Karta kredytowa
Bank Millenium szeroki wybór kart kredytowych - zwłaszcza "Impresja","Impresja" to karta kredytowa, która jest zaproszeniem do zakupów tańszych o 5%,dla zaradnych - poszukujących szybkiego dostępu do dodatkowych środków finansowych ,do 56 dni okresu bez odsetkowego.Karta kredytowa Deutsche Bank Polska karta za 0 zł,kredyt 0% nawet do 56 dni,bogaty pakiet ubezpieczeń,atrakcyjne zniżki i oferty specjalne w programie Strefa Rabatów. Sprawdź oferty i sam zdecyduj gdzie najtańsza karta kredytowa.

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 11, 2014, 06:34:45 pm »

Basia Oleksy

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 28, 2016, 09:11:06 am »
Gdzie, w jakim ban ku jest najtańsza kart kredytowa - czy ktoś się orientuje?
Potrzebuje karty ale takiej najtańszej i stąd takie pytanie - z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Osobiście polecam skorzystanie ze strony aktualnego rankingu kart kredytowych: http://www.rankingkartkredytowych.info/ :) przydatny wszystko online bez wychodzenia z domu :)

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 28, 2016, 09:11:06 am »

Nman

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 27, 2016, 09:08:50 am »
Ja nie korzystam z karty kredytowej, ale chciałbym zacząć. Orientuje się ktoś, gdzie obecnie jest najlepsza oferta, jeżeli o to chodzi?

malsa

• Newbie
  • *
    • Kasy fiskalne w Częstochowie
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 28, 2017, 11:35:09 am »
Potrzebuje karty kredytowej, bardzo proszę mi podpowiedzieć, gdzie takową znajdę aktualnie!!

Polecam najlpesze newbielink:https://www.psi.wroc.pl/kasy-fiskalne-czestochowa/ [nonactive]!

Kolo0

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 21, 2017, 08:01:22 am »
Wybierając kartę kredytową warto samemu porównać sobie oferty, bo dla każdego ważne jest co inngo. Może to znacznie ułatwić jakieś aktualne zestawienie, na przykład na w ww.forum.pozyczkabez.pl/ Porownanie-ofert-kart-kredytowych-watek - każda karta jest krótko opisana dzięki czemu możemy ominąć te, które już na wstępie z jakiegoś powodu nam nie odpowiadają ;)

lilith

• Newbie
  • *
    • f-gazy-kursy
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 08, 2017, 08:13:04 pm »
mbank i millenium mają moim zdaniem najlepsze oferty, mogę polecić z czystym sumieniem.

Szen-Zen

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 09, 2017, 06:29:38 pm »
Bardzo fajna karta kredytowa jest w getinbanku, 52 dni bezodsetkowe, dużo dodatkowych korzyści. Generalnie polecam, to jest ta karta - https://www.getinbank.pl/klienci-indywidualni/oferta/karty/karta-kredytowa-standard

* Polecane pożyczki

* Polecane