collapse

Autor Wątek: Firmy oddłużające - opinie  (Przeczytany 16523 razy)

gimp

• Newbie
  • *
Odp: Firmy oddłużające - opinie
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 23, 2016, 03:32:35 pm »
Myślę, że w ciężkiej sytuacji nie warto szukać po najniższej cenie, a za kryterium biorąc efektywność i ogólną opinię. Tanie firmy zajmujące się oddłużaniem, mogą zatrudniać przypadkowe osoby, dopiero stawiać pierwsze kroki na Polskim rynku, bądź też nie zatrudniać koniecznych osób, jak prawników, doradców finansowych itd. Ze swojej strony mogę Ci polecić wyjsczdlugow.pl Może nie jest to najtańsza, ale na pewno najodpowiedniejsza firma, z którą można rozmawiać o oddłużaniu. Oni jako pierwsi w Polsce przeprowadzali takie postępowania. Wiec myślę, że nie ma co już więcej pisać :)
Ależ jest ;) Choćby to, że wspomniana przez Ciebie Kancelaria Wyjsczdlugow.pl z powodzeniem działa bodajże w 6 krajach Europy, co dość dobrze oddaje skalę jej działania.
I tak jak wspomniałaś - przy oddłużaniu liczy się efektywność, więc tym bardziej wskazane jest powierzenie działań komuś, kto ma w tym doświadczenie i osiąga dobre rezultaty. Nawet gdyby miało to nas więcej kosztować, to chyba jest lepsza inwestycja, niż kolejna pożyczka na spłatę wcześniejszej, prawda?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2016, 03:35:18 pm wysłana przez gimp »

Ola31

• Newbie
  • *
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 16, 2016, 11:54:15 am »
Poczytaj w internecie opinii o takich firmach. Ja moge Ci polecić Lendon. Pomogli mi bez problemu i w końcu udało się wyjść z długów.

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #16 dnia: Maj 16, 2016, 11:54:15 am »

Magos

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 20, 2016, 12:33:05 am »
A nie próbował ktoś samemu negocjować  z bankiem o zmianę wysokości raty, jak z nią sobie nie radzi zanim mija termin spłaty? Bo oczywiście warto prwnikom płacić, jak jest komornik na karku, ale może da się wcześniej to przewidzieć i samemu coś zadziałać.

zosiaplosia90

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 23, 2016, 01:30:41 pm »
Jakie są wasze dokładne spostrzeżenia? Mi firmy oddłużające pomogły ale nie wiem jak z wami...

Tomek78

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 09, 2016, 05:52:25 pm »
Hmm, nie wiem jak do końca to działa. Ale nie ma nic za darmo, takie firmy muszą zarabiać i najczęściej za to słono zapłacimy. Więc sorry, jak ktoś ma łeb na karku to sam się z bankiem dogada.

« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 09, 2016, 05:52:25 pm »

oskarkaliski98

• Newbie
  • *
    • krd opinie
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 05, 2016, 02:12:52 pm »
Firma oddłużeniowa Ci nie pomoże jesli nie będzie takich podstaw, jeśli np nie brałeś pozyczki będąc zdrowotnie nieświadomy lub nie ogłaszasz upadłości konsumenckiej, to firma oddłużeniowa nie spłacic za ciebie długów, mogą tylko służyć odpłatną poradę prawna.

« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 05, 2016, 02:12:52 pm »

johny

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 25, 2016, 09:43:48 am »
Mam ograniczone zaufanie do takich firm. Nie wykluczam,ze sa porządne firmy oddłużające, które mogą pomóc. Fakt jest jednak taki,ze większość firm za pieniąze wykonuje to co możemy zrobić bez problemu sami. Jest to głownie wysyłanie pism do wielu instytucji a przecież wzory takich próśb znajdziemy na forach internetowych....

Sugeruję sobie poczytać. Jeśli już koniecznie chcecie skorzystać z usług takiej firmy to nie płaćcie jej na poczatku ale po prostu zapłaćcie z czasem. Jak coś już zrobią.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2016, 09:28:22 am wysłana przez Starszy forumowicz »

flasz

• Jr. Member
  • **
    • pożyczka prywatna
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 31, 2016, 11:14:16 pm »
Czemu nie piszecie, że do tego oddłużania potrzebna jest hipoteka?

noxorafal

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 10, 2017, 01:40:24 pm »
Czemu nie piszecie, że do tego oddłużania potrzebna jest hipoteka?

A niby po co? korzystałem z usług firmy oddłużeniowej i nie wymagali jakoś aby miał hipotekę. Flasz, do kogo Ty dzwoniłeś że chcieli hipoteki?

« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 10, 2017, 01:40:24 pm »

jakol88

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 10, 2017, 02:28:58 pm »
Też piersze słysze że hipoteke chcą. Nigdy sie z tym nievspotkałem. Ja też korzystałem ale nie tyle z oddłużania w dosłownym znaczeniu co mediacji. Zmniejzyli mi raty 2 kredytów ( jeden mam w getinie a drugi w mbanku)

InformatorPierwszy

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 11, 2017, 01:35:52 pm »
Też piersze słysze że hipoteke chcą. Nigdy sie z tym nievspotkałem. Ja też korzystałem ale nie tyle z oddłużania w dosłownym znaczeniu co mediacji. Zmniejzyli mi raty 2 kredytów ( jeden mam w getinie a drugi w mbanku)

I co? Skutecznie? Jak się powiodło?  ;)

kamil33

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 29, 2017, 11:46:54 am »
 Z każdych tarapatów finansowych da się wyjść, jeśli robi się to z głową. Ja jestem na to największym przykładem. Kilkaset tysięcy długów, wierzyciele permanentnie na karku, aż się momentami robiło niebezpiecznie jak windykacja mi do drzwi zaczęła pukać. Ostatecznie finał tej historii jest jednak pozytywny. Firma zrestrukturyzowana, w tym momencie dług mam na poziomie kilku tysięcy złotych, co przy stanie wyjściowym jest praktycznie niczym. Pomogli mi Protektorzy, z biura w Lublinie. Mają oddziały rozsiane po całym kraju, można kontakt na ich stronie  protektorzy.pl znaleźć.

Franko

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 24, 2018, 10:10:58 am »
Dlatego ja nie biorę chwilówek, wolę kredyty. Wydaje mi się, że z bankiem łatwiej jest się później dogadać co do spłaty. W takim przypadku o jakim jest tu wspomniane warto wziąć kredyt konsolidacyjny. Co prawda czas spłaty się wydłuża, ale chwilówkę ma się spłaconą i nie narastają tak wielkie odsetki. A wspólna rata jest mniejsza. Co pozwala udźwignąć dług.

kukucia

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 11, 2018, 12:55:31 pm »
Nie do końca jestem pewna, czy kredyty konsolidacyjne są dobrym rozwiązaniem. Może tematem upadłości konsumenckiej byście się zainteresowali? Przecież w takim kredycie konsolidacyjnym dochodzą wam nowe odsetki i nowe prowizje, niby rata niższa, ale założę się, że okres spłaty znacznie dłuższy(?) Zerknijcie na stronę spiralazadluzenia , tam znajdziecie wiele artykułów tematycznych, które spróbują Was nakierować na odpowiednie rozwiązanie.

* Polecane pożyczki

* Polecane