collapse

Autor Wątek: Własna strona internetowa?  (Przeczytany 7820 razy)

Maniek

• Jr. Member
  • **
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
Odp: Własna strona internetowa?
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 16, 2019, 10:21:11 am »
Posiadam, ale planuje ją zamknąć, bo nie mam z niej zysków, a ceny chociażby hostingu i przedłużenia domeny sa spore.
To musiałeś dać się naciągnąć na jakiś zły hosting, bo jest wiele, których przedłużenie to naprawdę groszowe koszta na miesiąc.

chb14

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 22, 2019, 10:39:14 am »
Mozna stworzyć samodzielnie, ale czy na pewno jesteście pewni, ze strona będzie wygladała dobrze? Stworzenie swojej własnej strony www bywa problematyczne, jeśli chcecie aby wyglądała profesjonalnie,warto jest to oddać komuś kto ma w tym doświadczenie!
https://chb14.pl/
Biura na wynajem Christo Botewa 14
ul. Christo Botewa 14
30-798 Kraków
NIP: 8681438019
Regon: 851642113
email: administracja@chb14.com
tel. +48665160136

monetka

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 04, 2019, 07:05:47 am »
Posiadanie własnej strony internetowej to obecnie coś zupełnie normalnego, a jak jeszcze się na niej zarabiać, to trzeba nie tylko dobrze ją zrobić, ale i rozreklamować. Linkowanie jes najpowszechniejszą praktyką, ale trzeba też to dobrze robić, jak konkretnie, to można poczytać: https://bizzit.eu/link-building-dobre-praktyki-pozycjonowania/. Właściwa i dobrze dobrana reklama, może naprawdę wiele zdziałać i pomóc w poprawie widoczności strony.

mczay

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 12, 2019, 06:14:52 pm »
A jaki polecacie hosting na własną stronę internetową? Bo szukam teraz, nie wiem który wybrać, brat chwalił mi nazwa.pl i patrzyłem na ofertę, pakiety mają dość dobre.  Ceny szczególnie atrakcyjne się wydają.

* Polecane pożyczki

* Polecane