collapse

Autor Wątek: Programy lojalnościowe.  (Przeczytany 696 razy)

ihayaka

• Jr. Member
  • **
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
Programy lojalnościowe.
« dnia: Wrzesień 21, 2017, 01:34:44 pm »
Co o nich sądzicie? Podobno na lojalność klienta wpływa szereg czynników niezależnych od tego, czy dana firma posiada słaby, czy też wyjątkowo atrakcyjny program lojalnościowy. Jakość produktów i usług, jakość i język komunikacji, profesjonalizm sprzedawców, procesy przed i posprzedażowe, w szczególności polityka reklamacji, zwrotów, serwisu – to wszystko w pierwszej kolejności wpływa na wizerunek marki i percepcję klienta. Jednak to mądry program lojalnościowy pozwala zaprzyjaźnić się z klientem na dłużej. Co myślicie o programie http://www.edenred.pl/pl/programy-lojalnosciowe-wsparcie-sprzedazy ?

Monk28

• Newbie
  • *
Odp: Programy lojalnościowe.
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 13, 2017, 05:21:31 pm »
Myślę, że to już nie jest kwestia oszczędzania, raczej dorabiania - i tutaj też jest problem. Ja nie podpisałbym się swoim nazwiskiem pod czymś, czego nie jestem w 100 % pewien - po prostu źle bym się czuł z tym, że ktoś połączy moją twarz i nazwisko z jakimś badziwiem, na którym straci... A dobre produkty - cóż, pewnie można polecać, ale takie "zarabianie" kilkudziesięciu złotych na najbliższych znajomych może również budzić mentalne opory - we mnie budzi.

RobertJez

• Jr. Member
  • **
    • Protect Finance
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 21, 2017, 08:15:49 am »
Zależy też o jakim programie lojalnościowym mowa, bo myślę, że każda branża ma coś takiego.

Konkonmad

• Jr. Member
  • **
    • http://pielegnacja-wlosow.info
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 01, 2017, 11:40:48 pm »
Każda branża ma coś takiego, ale nie w każdej branży się to opłaca....

* Polecane pożyczki

* Polecane