collapse

Autor Wątek: Wynajęcie biura w Warszawie  (Przeczytany 5965 razy)

tyski

• Jr. Member
  • **
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
Wynajęcie biura w Warszawie
« dnia: Listopad 27, 2015, 10:19:07 am »
Nasza firma przymierza się do uruchomienia przedstawicielstwa w Warszawie. Szukamy miejsca pod biuro - najlepiej gdzieś w centrum, z dobrym adresem.
Działalność usługowa - branża finansowa.
Możecie polecić coś w tym zakresie?

piet

• Jr. Member
  • **
Odp: Wynajęcie biura w Warszawie
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 27, 2015, 12:28:59 pm »
Nie wiem czy jest sens szukac tutaj ofert biur do wynajęcia bo oferty bardo szybko się zmieniają. W Warszawie jest sporo powierzchni do wynajęcia ale rotacja również jest dość duża bo nowe powierzchnie są wynajmowane... Dobrze byłoby samemu się rozejrzeć. Jest wiele portali takich jak allergo, olx.
Możesz również zajrzeć sobie do biura nieruchomości. Sam jakiś czas temu wynajmowałem sobie biuro. Znaleźli mi je tutaj
http://www.homeoffice.pl/ - mają tam dużo biur w Warszawie na wynajem oraz na sprzedaż.
Z uwagi na to,ze wynajmowałem biuro na dłuższy okres udało sie wynajać je znacznie taniej.

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 27, 2015, 12:28:59 pm »

ihayaka

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 18, 2017, 03:10:57 pm »
Fajną ofertę posiada firma https://www.warehouses.pl/pl/ Na warszawskim rynku rośnie konkurencja wśród deweloperów biur. Do kluczowych elementów standardu obiektu biurowego z punktu widzenia użytkowników należą duża powierzchnia piętra, doświetlenie przestrzeni oraz elastyczność aranżacji powierzchni. To właśnie te elementy będą stawiane przez najemców na pierwszym planie. Ewolucji ulega także aranżacja powierzchni biurowej. Coraz większe znaczenie technologii bezprzewodowych, zwiększająca się mobilność pracowników oraz rosnąca zadaniowość pracy biurowej powodują, że na rozwiniętych rynkach biurowych coraz częściej układ open space zastępowany jest układem typu innovative office.

* Polecane pożyczki

* Polecane