collapse

Autor Wątek: Usługi doradców kredytowych - korzystacie ?  (Przeczytany 11869 razy)

Szostrak

• Jr. Member
  • **
Usługi doradców kredytowych - korzystacie ?
« dnia: Styczeń 07, 2014, 08:14:19 pm »
Witam, chcę zaciągnąć kredyt hipoteczny czy warto w tej kwestii poszukać doradcy kredytowego ? Co myślicie o takiej konsultacji ? Czy one są płatne> ?

interesant

• Jr. Member
  • **
Odp: Usługi doradców kredytowych - korzystacie ?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2014, 01:33:01 pm »
Pewnie, że warto, z tego co sie orientuję to w open finance taka obsługa jest zupełnie darmowa i każdy kto chce zaciągnąć kredyt może skorzystać z ich usług.

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2014, 01:33:01 pm »

rafunia

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 12, 2014, 10:47:31 pm »
Na pewno warto jest sprawdzić co mówią polecani doradcy kredytowi, ale co do skutków w załatwianiu przez nich kredytów to uczucia mam mieszane. Są opinie pozytywne,a i są negatywne. Zdania w tym temacie są na pewno podzielone.

grecki

• Newbie
  • *
  • Forum o kredytach hipotecznych i pożyczkach pozabankowych
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 05, 2015, 02:45:53 pm »
Warto jak najbardziej. Konsultacja w sprawie kredytu hipotecznego jest najczęściej zupełnie bezpłatna. Można liczyć także na pomoc w kwestiach formalności w staraniu o kredyt. Dlatego polecam skontaktować się z doradcą kredytowym poprzez newbielink:http://www.creditum-gdynia.pl/ [nonactive]. Oddzwaniają na swój koszt. Złożą kilka propozycji kredytu w bankach oraz oferty pożyczki hipotecznej. Mnogość opcji otworzą przed Wami drogę do wybrania najlepszej oferty. Warto stale korzystać z ich usług, tym bardziej że to nic nie kosztuje.

Profensa

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 14, 2015, 11:44:47 am »
Ja korzystałam z usług biura finansowego PROFENSA w Krakowie i jestem bardzo zadowolona bo zrobili za mnie całą robotę a ja tylko podpisałam umowę:) Polecam ich bo są profesjonalni w każdym calu !

Forum o kredytach i pożyczkach pozabankowych bez bik

« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 14, 2015, 11:44:47 am »

Mario75

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 03, 2015, 02:34:02 pm »
Polecam m-finanse.pl działają na terenie województwa małopolskiego i śląskiego. Są od niedawna na rynku jako samodzielni Doradcy, ale doświadczenie mają w temacie spore. No i co najważniejsze wiedzą co zrobić, żeby przygotować klienta do badania zdolności kredytowej. Byłej jednym z ich pierwszych Klientów, ale jeśli będę chciał jeszcze jeden kredyt to wrócę. Polecam.

kossek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 13, 2017, 08:33:23 pm »
oczywiście, ze warto! ja skorzystałem z usług wojciechkwitowski.pl/, kiedy brałem kredyt na mieszkanie i potem szwagier konsultował u niego kredyt na firmę. Rzetelny, nie naciąga i ma w rękawie kilka ciekawtych ofert, jakich banki nigdy Ci nie przedstawią.

* Polecane pożyczki

* Polecane